Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Sex otce s nevlastní dcerou

Diana si rozepla knoflíky na blůze. Neměla podprsenku. Její malá, dobře tvarovaná ňadra jí vyčnívala doplněna krásnými růžovými bradavkami. Otevřel jsem ústa, když jsem zíral na kozy své nevlastní dcery. „Diano,“ řekl jsem, „zapni si blůzu.“

Usmála se, pomalu si ji svlékla, přešla ke mně a položila svou štíhlou ruku na můj klín. Jemně stiskla mou erekci. „Tati," řekla, "chceš mě stejně jako já chci tebe. Pojď.“

Rozepnula mi pásek a poté i kalhoty. Když mi je stáhla, můj bojovník se vztyčil, čímž prozrazoval mé vzrušení. Už jsem to nemohl dál popírat. Chtěl jsem ji šukat. Překvapilo mě, že chtěla, abych to udělal!

„Tvůj čurák je opravdu pěkný, tak velký a tvrdý, ale také hladký a měkký, opravdu se mi líbí.“ Začala ho jemně hladit po celé délce, zatímco ho obdivovala. Klekla si přede mě, pak se na mě podívala a zatímco se mi stále dívala do očí, pomalu sklonila hlavu, otevřela ústa a začala mě sát.

Její ústa jej pohltila svou teplou, mokrou jemností, její jazyk se pohyboval po citlivé spodní straně, její rty mně ho pevně držely, když sála. Pohybovala hlavou tam a zpět. Podíval jsem se dolů na svůj penis v ústech mé dcery. Nemohl jsem uvěřit tomu, co se se mnou děje. Přiznávám, že jsem snil o tom, že moje dcera mě nechá, abych jí to udělal, ale nikdy jsem to nenechal dojít tak daleko. Ani dnes si nejsem jistý, jak k tomu došlo.

Stáhla mi kalhoty ke kotníkům, mýho ptáka stále v puse, přitlačila mě na postel, nechala mý péro vyklouznout z úst a sundala si kalhoty. K mému úžasu ke mně přistoupila a řekla: „Stáhni mi kalhotky, tati.“ Podíval jsem se na její krásné tělo, stáhl jí kalhotky a odhalil její dech beroucí kundičku.

„Diano," řekl jsem, „tohle nemůžeme, je to špatně." Dianino tělo je tak přitažlivé, její malá prsa, ploché břicho, štíhlé nohy a ruce. Dala mi svou kundičku před pusu a povídá: „Udělej mi to". Moje dychtivá ústa začala olizovat nastavenou kundičku, zkoumat její záhyby, až jsem našel klitoris, byl pevný a připravený. Nasál jsem ho do úst, masíroval ho jazykem a patrem.

„Oóóóh, tati, vidím, že to bude moc fajn. Tohle jsem chtěla už dlouho. Saj mě, tati, oóóóóóóh! Za chvíli budu! Vyšukej mě! Chci v sobě tvýho čuráka. Chci, abys mě vystříkal! Pořádně mě vyšukej!“ Lehl jsem si vedle ní a držel v rukou její nahé tělo. Její kůže byla tak jemná a hladká. Moje ruce zkoumaly nahé tělo mé dcery a dotýkaly se všech jeho částí, zatímco její ruce prozkoumávaly zase to moje.

Můj penis do ní vklouzl snadno. Když jsem se do ní hluboko ponořil, její vagína mi ho důvěrně masírovala. Šukal jsem Dianu! Šukal jsem svou vlastní dceru! Můj čurák vypadal, že se do něj přestěhoval můj mozek, když jsem se ho tlačil dovnitř a ven z Dianiny kundičky. Její pičulka mi ho při každém pohybu nádherně masírovala. Diana pohybovala pánví v jednom rytmu se mnou. Naše těla byla jako jedno. Vzájemné potěšení byl náš jediný cíl. Byli jsme ztraceni v extázi tohoto okamžiku. Naše těla do sebe zuřivě narážela. Najednou Diana vykřikla: „Oóóóóóh! Tati! Šukééééj! Uúúúúúž! Miluju tě! Aááááách! Tatiííííí!“

Když jsem tohle slyšel, můj penis se stáhl, jak mě zaplavila extáze. Šukal jsem svou nevlastní dceru a chystal jsem se do ní stříkat! Uvolnil jsem se a znovu se napnul. Najednou jsem cítil, jak ze mě vystřeluje proud tepla do Dianina těla. Napumpoval jsem její kundičku vysokou rychlostí. Tahle vášeň byla tak silná, že jsem dosud nic podobného nezažil. Znovu jsem ztvrdnul, tělem mi projely vlny extáze, vytryskl ze mě další proud šťáv, a vystřelil do lůna mé nevlastní dcery.

Diana se odtáhla od mého stále stříkajícího čuráka a nastavila nad něj ústa. Její sání jako by vyprazdňovalo mé nitro. Její jazyk olizuje můj penis a její ústa jsou přes něj pevně zavřená. Vtom vrznou dveře a do pokoje vchází moje žena…

Ach můj bože!
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je offline

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Kamil


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2023 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury