Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Sex S Hankou potřetí 15.8.2011

Sex s Hankou – p o k r a č o v á n í 15.08.2011 22:00–23:50 Hanka odpočívala s obřímy prsy a obřím zadkem po pořádné mrdačce. Nebyla moc pěkná ale vten moment jsem neřešil moc vzhled Když jsme se s Hankou vůbec potřetí milovali setkali Neustále jsme se objímali a líbali. Hanka měla poměrně silný baculatý zadeček takže jsme se hosdně mazlili a osahávali. Bylo to vzájemné a bez jakéhokoli odporu nebo studu.Najednou dostala obrovskou chuť Přišli jsme a Hanka si okamžitě lehla a toužebně se kolem mě ovinula.Začal jsem se o Haňulku otírat.Jen slaboučce a tiše sténala.Rozepla si kalhoty pod kterými měla černé klasické obří kalhotky .Znovu jsem se o Hanku otíral až už to nevydržela a řekla:,,vnikni do mě" Hanka si svlékla kalhotky – a lehla si na záda Nasadil jsem si tedy kondom a vnikl do ní.Ležel jsem na ní a pomalu do ní začal pronikat.Poté jsem začal i spomalými a něžnými přírazy.Hance se to moc líbilo což dávala najevo slabým a pravidelným sténáním ale i rychlými pohyby.Cítil jsem jak moc je vzrušená a využil jsem toho čím déle jsem v ní byl tím intenzivněji proti mě sama přirážela bylo vidět že to hrozně moc chce Pokračovali jsme tak asi deset minut a tu jsem Hance řekl:,,pojď na čtyři.„Hanka si ihned poslušně a ochotně klekla na čtyři a já do ní mohl zezadu vniknout.Nejdřív proti mě sama přirážela což jsem silně cítil díky jejímu silnému zadečku který pro ti mě přirážel čímdál větší rychlostí.Hanka se pomalu ale jistě přestávala ovládat.Byla naprosto maximálně vzrušená takže jsem si s ní v podstatě mohl dělat co jsem chtěl.Líbilo se to i mě a ze všeho nejvíc se mi líbilo jak Hana proti mě sama zadečkem přirážela což byl pro mě pocit té největší slasti.POpadl jsem Hanku za kozy a pod podprsenkou která byla sladěná s kalhotkami co se týkalo byrvy jsem .Naštěstí jsem měl kondom takže jsem se nemusel ničeho bát.Chvíli po mě vyvrcholila i Hanka.Oba jsme pak leželi a vzájemně se hladili.,,Tak co líbilo se ti to?Ano,moc když budeš chtít tak můžeme po krátké přestávce opět pokračovat“a také jsme pokračovali.

Ze začátku jsem se docela bál ale poté,co mě Hanka svým plným tělem zalehla měl jsem možnost jí líbat a lehce masírovat její poměrně velký zadek.Zároveň jsem si všiml , že má na sobě světle zelené kalhoty Pod nimiž se rýsovly poměrně silné a nepřehlédnutelné zelené kalhotky. Pořád jsme se mazlili.a líbali a no nám skvěle Přišli jsme a Hanka si okamžitě lethla a toužebně se kolem mě ovinula.Začal jsem se o Hanku otírat.Jen slaboučce a tiše sténala.Rozepla si úzké kalhoty pod kterými měla zelené kalhotky.Znovu jsem se o Hanku otíral až už to nevydržela a řekla:,,vnikni do mě na si svlékla si svoje světle modré kalhotky a lehla si na záda Nasadil jsem si tedy kondom a vnikl do ní.Ležel jsem na ní a pomalu do ní bílé růžové klasické začal pronikat.Poté jsem začal i spomalými a něžnými přírazy.Hance se to moc líbilo což dávala najevo slabým a pravidelným sténáním ale i rychlými pohyby.Cítil jsem jak moc je vzrušená a využil jsem toho čím déle jsem v ní byl tím intenzivněji proti mě sama přirážela bylo vidět že to hrozně moc chce Pokračovali jsme tak asi deset minut a tu jsem Hance řekl:,,pojď na čtyři.„Hanka si ihned ochotně klekla na čtyři a já do ní mohl zezadu vniknout.Nejdřív proti mě sama přirážela což jsem silně cítil díky jejímu silnému zadečku který pro ti mě přirážel čímdál větší rychlostí.Hanka se pomalu ale jistě přestávala ovládat.Byla naprosto maximálně vzrušená takže jsem si s ní v podstatě mohl dělat co jsem chtěl.Líbilo se to i mě a ze všeho nejvíc se mi líbilo jak Hanka proti mě sama zadečkem přirážela což byl pro mě pocit té největší slasti.Popadl jsem Hamku za její obří mega zadeček v bleděmodrých kalhotká a opravdu silně jsem proti Hance přiržážel Hanka si mačkala prsa a neskutečně křičela protože se právě udělala Ve stejnou chvíli tu byl i můj vrchol do Hanky.Naštěstí jsem měl kondom takže jsem se nemusel ničeho bát.Chvíli po mě vyvrcholila i Hanka.Oba jsme pak leželi a vzájemně se hladili.

Pořád jsme se mazlili.a líbali a no nám skvěle Přišli jsme a Hanka si okamžitě lethla a toužebně se kolem mě ovinula.Začal jsem se o Hanku otírat.Jen slaboučce a tiše sténala.Rozepla si úzké kalhoty pod kterými měla klasické široké tentorkát zelené bombarďákové kalhotky.Znovu jsem se o Hanku otíral až už to nevydržela a řekla:,,vniki do mě a nechala si si svoje světle zelené kalhotky nasazené a lehla si na záda. Nasadil jsem si tedy kondom a vnikl do ní.Ležel jsem na ní a pomalu do ní skrze zelené kalhotky začal pronikat.Poté přitom jsem začal i spomalými a něžnými přírazy.Hance se to moc líbilo což dávala najevo slabým a pravidelným sténáním ale i rychlými pohyby.Cítil jsem jak moc je vzrušená a využil jsem toho čím déle jsem v ní byl tím intenzivněji proti mě sama přirážela bylo vidět že to hrozně moc chce Pokračovali jsme tak asi deset minut a tu jsem Hance řekl:,,pojď na čtyři.„Hanko si ihned poslušně a ochotně klekla na čtyři. Opět jsem jí její modré kalhotky odhrnul a do ní mohl zezadu vniknout.Nejdřív proti mě sama přirážela což jsem silně cítil díky jejímu silnému zadečku poté u který pro ti mě přirážel čímdál větší rychlostí.Hanka se pomalu ale jistě přestávala ovládat. Zrychlovala a já ji musel přidržovat za zadek který ovšem zakrývaly ty bílé široké kalhotky a který byl úžasný líbilo se mi jej pozorovat jak se pohupuje i zkrze kalhotky a vlní a já občas mohl Hance stisknout kozičky.Plácl jsem jí po levé půlce pak po pravé a znovu ji přidržoval její silnější zadeček který proti mě narážel rychleji a rychleji rychleji a důrazněji…Drtil jsem Hance kozy a mačkal je…Hanka nevěděla jestli slabě sténat nebo křičet… Bylo to něco neskutečného Zastav… Pojď na koníčka“ Hanko poklekla a přitom hodně roztáhla nohy takže jsem opět napotřetí musel odhrnout důrazněji její zelené obří kalhotky a vniknout do ní.Ale protože byla úplně mokrá nebyl to žádný problém Opět jsem cítíl obemykající horko lasturky která mě nádherně sevřela. Chytl jsem si ji za zadeček a začal si ji posouvat. Bylo to něco neskutečného ta plnost blízkost a opravdovost. Neustále jsme se líbali. Byl pro mě pocit té největší slasti.Popadl jem ji za zadek a prudce si nadzvihoval a ona dostedávala přitom jsem jí cucal její obří pětky kozy takže se Hanka po chvilce sama udělala,což jsem poznal v její pulsující malé Haničce Ještě chvíli jsem byl v ní a najednou tu byl vrchol.Naštěstí jsem měl kondom takže jsem se nemusel ničeho bát.Chvíli po mě vyvrcholila i Hanka.Oba jsme pak leželi a vzájemně se hladili… Tak co máš dost? Ne… dodala stydlivě Hanka „Teď už i ano jak jsi mě zničil“ dodala Hanka uspokojeně a a neskutečně ukojená potřetí a naposledy tentokrát opravdu tvrdě usnula.Oba jsme měli dost. Já jsem se zcela zpocený a znavený odebral do sprchy kde jsme smyl náš hříšný Hančin svátek Myslím, že to nebylo špatné přání k svátku…Co myslíte K O N E C
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Lukyn


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury