Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Sexuální výchova (pokračování)

Druhý den ráno byla sobota. Bylo ještě hodně brzo a vzbudil jsem se s napnutými boxerkami. Vzpomněl jsem si na včerejší odpoledne a docela automaticky jsem vzal tvrdého pindíka do dlaně a začal jsem ho honit. Příjemný pocit se objevil velmi brzy a rychle sílil. Nějak jsem neřešil, že jsou do mého pokoje otevřené dveře. Myslel jsem, že mamka s taťkou ještě spí. Vnímal jsem jen sílící krásný pocit když na mě ode dveří promluvil táta „Nespěchej s tím tolik, vychutnej si to trochu.“ a šel dál. Otevřel jsem oči, a na chvilku s honěním přestal. Za chvíli se táta vracel z koupelny, znovu nakoukl do pokojíku a řekl: „Když už to na tebe jde a cítíš, že za chvíli začneš stříkat, tak s tím na chvilku přestaň, nech ty pocity odeznít, počkej a až za chvíli pokračuj.“ „A proč?“, zeptal jsem se ho? „No proto, že když to takhle několikrát oddálíš, tak si to mnohem víc užiješ, protože orgasmus bude silnější, vystříkáš víc semena a kromě toho si budeš trénovat výdrž. Naučíš se to trochu ovládat, když to na tebe jde, abys dokázal lépe uspokojit ženu.“ Vzal jsem ho znovu do ruky a začal opět honit a užíval si opět ten příjemný tlak v kulkách a stále silnější lechtání v žaludu. Zastavil jsem v poslední chvíli. V pindíku mi chvilku tepalo a z dirky na žaludu mi pomalu vyteklo pár kapek semena. Při tepání jsem měl pocit podobný orgasmu, ale tolik, jako den před tím, jem nestříkal. Pocity trochu opadnuly a tak jsem začal honit znova. Zase až na hranici orgasmu a těsně před ním jsem přestal. Uvnitř těla jsem cítil silný, příjemný tlak. Podvědomě jsem se snažil držet napnuté svaly zadržující čůrání, ale vůbec mě neposlouchaly. Cítil jsem jak se střídavě uvnitř stahují a zase uvolňují. Za chvilku to tepání přestalo a zůstal jen příjemný tlak. Věděl jsem, že potřetí už asi přestat nedokážu a tak jsem začal opět honit a už to opravdu netrvalo dlouho a přišel na mě opravdu silný orgasmus, během kterého jsem vystříkal spoustu semena.

Volný den uplynul celkem rychle, s tátou jsme dělali nějaké věci okolo domu a přiblížil se večer. Máma připravila na večer nějaké věci na stůl k zakousnutí u televize a já s tátou jsme jeden po druhém zamířili do sprchy. Když jsem vyšel jako druhý ven, tak táta s mámou seděli na gauči a obýváku a oba byli nazí. Já na sobě měl ze sprchy jen ručník. U nás doma jsme se nikdy nestyděli, takže jsem ručník odložil a zůstal také nahý. Táta i máma se drželi kolem ramen a já k nim přisedl na kraj gauče a díval se s nimi na televizi. Občas si každý z nás dal něco k snědku a popíjeli jsme colu. To, co bylo v televizi jsme nějak vnímali méně a méně, protože jsem spíš pokukoval jak táta mamce hladí prsa. Mamka lehce vzdychala a vypadalo to, že se jí to líbí. Bradavky měla za chvilku úplně vztyčené. Táta pohladil mamku po pipce a zanořil do ní lehce prst. Začal jí hladit poštěváček a bylo vidět, že jí to je moc příjemné. Tátovi pomalu tuhnul a napřimoval se pindík a já už ho měl už také docela tvrdého. Za nedlouho už tátovi stál pořádně a tak si kleknul na podlahu před gauč a vniknul do mamky. Klouzal v ní dovnitř a ven celkem dlouho a já mamce zatím hladil prsa jako před tím táta. Oba vzdychali a rychle dýchali. Táta za chvilku vyklouzl z mamky a sednul si na gauč. Máma se otočila a nasedla na jeho stojící penis. Začala po něm jezdit nahoru a dolů. To už táta dlouho nevydržel a za chvíli chytil mamku za zadek a přitáhl jí k sobě a řekl jí, ať se zastaví, že už na něj jde stříkání. Máma opatrně slezla tátovi z penisu a když viděla jak mi stojí, tak mi řekla, ať si s tátou vyměníme místa. Udělali jsme to a mamka nasedla na mého pindíka a začala na mě jezdit jako na tátovi. Bylo to krásné, cítit mokro její pipky, bylo to lepší než den před tím. „Jen dej pozor, až to na tebe půjde, tak mi řekni.“, zašeptala mamka. Vydržel jsem to sotva dvě, tři minuty. Rostoucí slast v penisu a ve slabinách mi jasně dávala najevo, co se chystá. „Už se mi chce stříkat…“, řekl jsem a mamka rychle sesedla a s tátou, kterému vzrušení mezitím trochu opadlo jsme se opět vyměnili místa. Opět jsem se díval na to, jak sjíždí po tátově maximálně tvrdém pinďourovi. Viděl jsem, jak se mu přitahují varlata ke kořeni penisu, stejně, jako jsem to cítil já, když se mi chtělo stříkat. Určitě to na něj jde, pomyslel jsem si, ale proč to mamce neřekne? Se zrychleným dechem zašeptal „Už budu, můžu do tebe?“ Mamka mu neodpověděla, ale dál sjížděla jeho penis. Bylo jasné, že táta nemůže nic dělat, že bude za chvíli stříkat. Tátův dech se zrychlil a já jen viděl, jak se jeho bílé semeno protlačilo kolem jeho penisu ven z máminy pipky. V tu chvíli se prohnula v zádech a hlasitě zasténala. V pravou chvíli se udělala i ona. Jediný, kdo tam byl na plno vzrušený jsem byl já. Opět mě trochu mrzelo, že jsem nesměl vystříknout uvnitř také.

Mamka se ale ke mě otočila a řekla: „Počkej, já ti to vynahradím.“ a vzala mi mého pindíka do pusy. „Teď si dávat pozor nemusíš, až to na tebe půjde, tak mi to klidně vypusť do pusy.“ Neváhal jsem ani chvilku a jen si užíval mámina zkušeného dráždění mého žaludu jejím jazýčkem. Nestačil jsem jí ani varovat. Než jsem pochopil, co se děje, celým mým pindíkem se rozlila nepopsatelná slast a všechny svaly uvnitř se začaly rytmicky stahovat. Stříkal jsem jeden výstřik za druhým mamce do pusy. „Tedy. Ty jsi tam toho měl teda.“, usmála se mamka.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Caspian


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury