Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Sourozenci Terka a Tomáš

Táta Tomáše a Terky jezdil s kamionem a stalo se neštěstí. Od té doby má patnáctiletou Terku v péči Tomáš, protože už je plnoletý. Musí být dlouho v práci aby sebe a svojí sestru uživil.

Je asi půl jedenáctý, když se Tomáš vrací domů. Sundá si bundu, vyzuje se a zamíří do koupelny si umýt ruce. Myslí si, že jeho sestra už spí. Umyje si ruce a jde jí zkontrolovat.

Jenže Terka nespí, protože jí přepadla večerní nadrženost. Je ve svém pokojíčku a má ruku mezi nohama. Když uslyší přicházejícího bratra, trochu zpanikaří, rychle vytáhne ruku z kalhotek a přikryje se dekou.

I z toho mála, co Tomáš viděl, poznal co Terka dělala. Trochu ho to překvapilo, ale rozhodnul se dělat jako že nic neviděl, alespoň zatím.

„Terko, spíš?“ Zeptá se potichu. „No teď už ne, vzbudil jsi mě.“ Pronese Terka rádoby rozespalým hlasem. „Dobře, promiň, jdi spinkat.“ Dá jí pusu na čelo a odejde z pokoje.

„No konečně.“ Řekne si Terka v duchu. Je ráda, že její starší bratr odešel a ona tak může pokračovat v prstění její mokré dírky. Odkreje deku, roztáhne doširoka nohy a rychle jí začnou prstíky klouzat do kundičky. Celé to doprovází mlaskavé zvuky Terčiny vlhké prcinky. Se zavřenýma očima a zakloněnou hlavou si to moc užívá.

Mezitím, se Tomáš rozhodne se ve svém pokoji udělat s myšlenkami na to, co asi může dělat jeho mladší sestra. Ano, cítí se kapku provinile, ale nemůže si pomoct.

Rozhodne se, že teď bude zkoumat Terčinu sexualitu, začne hned zítra.

Další den ráno si Tomáš vezme výjmečné volno v práci. Počká než Terka odejde do školy a pak všude po bytě rozmístí kamery. Schová je tak, že Terka nebude mít šanci je najít.

Terka přijde ze školy a jelikož se cítí nějaká spocená, tak bratra jenom v rychlosti pozdravím a jde do sprchy.

Tomáš se hned celý nadržený a natěšený jde podívat ma přenos kamery v mobilu. Kamery zaznamenávají i zvuk, takže by měl Tomáš i vše slyšet.

Terka je tedy ve sprše a sprchuju se. Začne si umývat kundičku a ten proud vody jí začne dělat tak dobře, že se rozhodne si to tím udělat. Pomalu při tom začne i vzdychat a pořád se to stupňuje.

Tomáš si začne zlehka honit. Hltá každý detail videa.

Terka si to dělá celkem dlouho a už opravdu hlasitě vzdychá. Najednou na ní přijde obrovskej orgasmus a v ten moment jí vyklouzne z pusy: „joo, Honzo šukej mě!!!“ (Honza je Terky spolužák, po kterém pokukují snad všechny holky na její základce.)

Když se nadržená puberťačka dodělá, ještě si kundičku oholí, ať je zase krásně hladká. Potom se utře a vyjde z koupelny.

Pro Toma je to úplně úžasný video a tak si záznam i uloží. Jde do svého pokoje a čeká než jeho sestra vyleze, aby jí nic nebylo podezřelé.

„Terko?“ Volá na ní Tomáš. „Pojď sem, o něčem s tebou chci mluvit. “

Terka vyjde z koupelny jen v ručníku, takže jí jen tak tak zakrývá prsa a zadeček. Docela se zarazí, když slyší, jak na ní její bratr volá. Neví co má čekat a je trochu nervózní, nicméně jde rovnou za ním do jeho pokoje.

~ Díky za přečtení! Budu vděčný za zpětnou vazbu, ohledně toho co mám zlepšit a tak. ~

~ Maroplay ~
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Věra

Vystříkej se mi na kozičky a já to pak všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha. Tak jak by se ti to líbilo? A to je jen začátek…

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 458

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Maroplay


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2023 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury