Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Sousedka učitelka mě dostala

Bylo mě krásných 18, třeťák gymplu za sebou a prázdniny v plném proudu. Ráno jsem se vždycky válel a odpoledne vyrážel na plovárnu k řece za klukama a taky lovit holky, která dá. Dopoledne jsem měl ještě další zábavu o patro, níž a balkon vedle se ráno vždycky slunila sousedka. Bylo jí tak 35, blondýnka, vlasy na ramena, výstavní postava, učitelka na průmyslovce, evidentně sama doma užívající si prázdnin. Každé ráno okolo deváté, když svítilo sluníčko uléhala na balkon na lehátko v kalhotkách, někdy s podprsenkou a někdy bez. I kalhotky někdy sundávala. Mojí oblíbenou činností bylo šmírovat. Byla dokonalá. Někdy na zádech, natažená, jindy nohy široce od sebe. Jindy na břiše a jednou dokonce její ruce byly v jejím klíně a hezky si užívala. Dokonce jsem si na laťku přidělal zrcátko, abych lépe viděl. Když se natírala opalovacím krémem, tak to bylo pro osmnáctiletýho nadrženýho a zvědavýho kluka s divokými představami naprosto likvidační. V tom věku ty správné hormony fungovaly spolehlivě a já buď rychle pelášil na záchod, nebo jsem si pomohl přímo na balkoně a někdy ne jednou. Vždycky jsem se těšil až půjde n balkon. Měla k tomu vodu, kávu a někdy i víno. Chloupky měla tak, aby netrčely z kalhotek a celkově byly zkráceny a já se mohl zbláznit, když kalhotky sundala.

Jedno ráno jsem před devátou šel vynést odpadky a koho jsem tam nepotkal. Ano byla to ona. Lehké šatičky, no už jsem ji v duchu viděl na balkoně. Pozdravili jsme se a když jsme vcházeli do dveří se na mě podívala, usmála. „Nechceš se raději opalovat se mnou? Docela se bojím, že někdy přepadneš přes zábradlí.

Já: „No to, jak to říct…no.“ Blekotal jsem.

Romana: „Já jsem Romana ať tomu dáme nějaký formát. Celou dobu tě sleduji, jak mě šmíruješ. Nemám ti to za zlý, naprosto tě chápu, alespoň cítím, že někoho zajímám. Někdy je to legrační a chodíš si to udělat, že jo?“ Naprosto na férovku to na mě vybalila.

Já: „No, když jsem si tak všímal, ty sis taky hrála s klínem, jestli se nepletu? Tak to se nedalo vydržet, taky jsem si pomohl. A ty jsi tady sama?“

Romana: „Tedy si všímavý. Děti jsou na vesnici na prázdninách a manžel na montáži v Lybii na dva měsíce. Tak co jako mám dělat? Nechceš jít ke mně na balkon, nemusíš mě šmírovat a třeba hezky pokecáme ne? A můžeš se dívat bezpečně. Chichi.“ odemknula a vešli jsme dovnitř. „Uvařím čaj, udělám vodu, je tam děsný vedro a trochu vína? Já tedy jo.“ Kýval jsem na všechno.

Vešli jsme dovnitř, odběhla do kuchyně a všechno připravila. Na balkoně byly dvě lehátka. Byly hlavami proti sobě a posunutá tak, že jsem měl hlavu někde u jejích kolenou. Vešla se tam tak akorát. Na parapet dala připravené věci a cinkly skleničky a napili jsme se. Shodila šaty a jen v kalhotkách a podprsence si lehla na lehátko. A jestli bych jí nenamazal záda. Velice ochotně jsem se toho úkolu chopil a hned mě stál jako tovární komín. Lehla si, já taky a dívali jsme se na sebe.

Romana: „Vidíš nic se tady neděje, jen se opaluji a ve dvou si můžeme povídat. Jak jde škola? Nebo co holky? Nevadí, když tu podprsenku sundám? Opálila by se mě na tělo.“ A hned jí sundala, a já polknul hezky nasucho.

Já: „Škola dobrý, to je v pohodě a holky? To je trochu horší. Dělají strašný drahoty i když si myslím, že to chtějí taky, ale nevím.“ A nevěděl jsem kam koukat. Měla krásný pevný prsa. Světlé dvorce a výrazné bradavky. Hned si je natírala opalovacím krémem a já měl v trenkách vzbouření, a to jsem netušil, že bude hůř.

Romana: „Jak drahoty? Pokud vím podle sebe, chtěla jsem to pořád?“

Já: „No, aby se nikdo nedíval, aby ho jeden vyndal i když má prezervativ, jen leží a hlídají, jestli jeden už nebude, aby ho odstrčily, a tak všelijak. Taky jestli je zhasnuto a nic z deky nevyčuhuje.“

Romana: „To ti rozumím, pak šmíruješ starý ženský.“ A zvedla nohy a já zespoda vidět ten úzký proužek látky co kryl to nejzajímavější. Určitě potvora věděla, co dělá. A skončit to nemělo.

Já: „Tak šmíruji, hezký podívání to je. Lhát nebudu a v hlavě se pak honí různé představy.“ A nohy široce roztáhla a natírala si jejich vnitřní stranu krémem až ke kalhotkám, které neseděly úplně přesně.

Romana: „No a jaký představy se při pohledu na tak starou ženskou jako já můžou honit v hlavě. Nebude ti vadit, když ty kalhotky sundám, abych se opálila všude? Koukám, klidně ty trenýrky sundej, ať se taky opálíš všude. Přede mnou se stydět nemusíš.“ A hned je začala sundávat a já skoro nemohl mluvit. Lehla si s nohama u sebe. Řídké krátké chloupky, po okrajích oholené, aby netrčely z kalhotek. Krásný Venušin pahorek a začátek čárky.

Já: „No právě třeba tohle, co teď děláš. Naprosto šílený.“ Znovu si začala natírat nohy, a aby dosáhla, tak je samozřejmě zvedala a já viděl i pokračování čárky mezi jejíma nohama. Ale vydržel jsem to se neudělat. Dodnes nevím jak. A sundal jsem trenky a ten můj se vyhoupnul a trčel nahoru.

Romana: „Wau, to je tvoje? A není to tak, že se tě holky bojí. Páni ty máš macka.“ A dala nohy od sebe, aby se mohla opalovat tak, že jsem nemohl mít svou ruku u těla a musel jí mít někde mezi jejíma nohama. V mém případě na Venušině pahorku. Ženy umí s prostorem a svým tělem skvěle pracovat, že jinam jsem si tu ruku dát prostě nemohl, a ještě to vypadalo, že za to můžu já. Už se to dál nedalo vydržet. Palcem jsem zakroužil na poštěváčku a než se nadála, dva prsty vnikly do její pochvy. Jen se prohnula. Bříšky prstů jsem kmital na její přední stěně, hned za vchodem a palcem drtil poštěváčka. Neuhnula, jen začala vzdychat, víc roztahovat nohy a na obličej si dala deku, aby nebylo divadlo pro celé sídliště. Byl to krásný pohled a já svými prsty zrychloval a najednou sevřela v prudkých záškubech bříško a bez varování mě pokropila svojí šťávičkou. Poprvé jsem zblízka viděl, jak vypadá mokrý orgasmus zblízka. Nohy měla celé mokré, stejně jako já ruku.

Romana: „Tady to nejde, pojď prosím.“

Vstali jsme, zabouchla dveře na balkon a už jsme padali na postel. Začali jsme se divoce líbat, byl jsem mezi jejíma nohama, zvedla nohy v kyčlích, pokrčila v kolenou a já nasadil a žalud pronikl do vchodu. A pak jsem dvakrát prudce přirazil. Vykřikla a hned podruhé a já cítil, že jsem uvnitř celý. Zkusil jsem zapumpovat, ale nikdo nevydrží věčně a tak jsem znovu vnikl co nejhlouběji a v břiše mě vybuchla sopka. Stříkal jsem jednu dávku za druhou z nadrženého čuráka. Zdálo se mně to nekonečné. Celou dobu mě objímala a držela nohama. Ani neochabnul a já znovu začal bušit do její kundy plné semene. Jako lesklý píst zajížděl a vyjížděl do její kundy a koule pleskaly o její zadek. Ještě, že zavřela dveře. Křičela, a já mrdal její nadrženou kundu. Rychle jsem jí otočil a bral jí jako zběsilý zezadu. Měla skloněnou hlavu a pak se začala její pochva svírat. Nedýchala a jen stahy drtily můj ocas. Když polevily, znovu jsem dobýval klín. Pak jsem se znovu prohnul, rukama za boky jí přitáhnul a zase cákal. Pak jsme padli. Stále mě svírala, ale nakonec jsem vyklouznul. Otočila se na záda, roztáhla nohy a jen oddechovala. Zvedl jsem se na lokte a semeno z ní teklo a padalo na čisté prostěradlo.

Romana: „Chlape, ty ses ani nezeptal, jestli můžeš. Máš štěstí, prášky mám, ale nemít je tak v tom lítám, to jsem si jistá. Ale tohle je lepší než z balkonu o patro výš, ne? Chichi.“ Byl jsem celý vymačkaný.

Paní Romana byla neskutečná, celé prázdniny jsem chodil vynášet každé ráno koš samozřejmě s mezipřistáním u ní v ložnici. Projeli jsme snad celou Kamásutru a já krásně píchal skoro každý den.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je offline

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Janosik


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury