Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Sousedka věší prádlo

Bylo mě čerstvých 19 a maminka mě poslala do sušárny pověsit prádlo. Tohle jsem dělal tedy opravdu nerad. Se spoustou keců jsem vzal koš s prádlem, kolíky a šel. Vešel jsem do sušárny a košík mě málem vypadnul z ruky. Proti oknu věšela prádlo sousedka z posledního patra, tak asi 30 let jí bylo. Jednak stála na špičkách, jak nemohla dosáhnout a pak proti oknu její šaty krásně prosvítaly. Pro kluka nabitýho testosteronem to mělo jediný efekt. Okamžitě se mně postavil a v hlavě jsem měl jen to jedno jediný. Pozdravil jsem, ona se pootočila a všimla si tý boule na trenkách a určitě i toho, že nevím kam s očima. Otáčel jsem se, že přijdu později.

Ona: „Kam jdeš, já ti pomůžu, vidím, jak se na to věšení těšíš. Hihihi.“

Já: „Sousedko, no já nevím co říct.“ Byl jsem na rozpacích co vlastně říct.

Ona: „Prosím tě ukaž.“ A už mě pomáhala věšet. Zato já nevěděl kam s očima. Nechtěně se otřela o moje kalhoty. „Chlape, co to tam máš? Hihi.“

Já: „No proto jsem chtěl přijít později, ty vaše šaty za to můžou.“

Ona: „Šaty? Vždyť na nich nic není.“

Já: „Ono proti světlu jsou moc hezký a mě vytanulo Vás vzít takhle okolo pasu a nejen to.“ A zezadu jsem jí objal. Bylo to bláhové, ale vyplatilo se a přitisknul jsem jí k sobě. Jen zatajila dech.

Ona: „Někdo přijde.“

A protože neřekla NE, tak testosteron zafungoval. Zvednul jsem jí sukni, bleskově odhrnul kalhotky a trenky byly dole nato tata. „Počkej, tady nééé.“ Rychle jsem zamknul a znovu zvednul sukni a odhrnul kalhotky. Trefil jsem přesně a už jsem pronikal dovnitř. Opřela se o zeď a já jí svými přírazy skoro na svým nadrženým čurákovi zvedal. „To je hrozný, manžel nahoře a ty mě tady normálně přefikneš a já se ani ááááá nebráááním.“ Byl jsem smyslů zbavený, hezky nastavila a já jí v sušárně doslova mrdal jako smyslů zbavený. Kousla se do lokte a pak jsem cítil, že déle to nepůjde. „Přesně tohle mě napadlo“ a chytil jsem jí za vlasy a znova prudce přirazil a….. Pak už jen křeče v břiše a mydlil jsem do ní jednu dávku za druhou. Byl jsem neuvěřitelně nadržený a připadalo mě, že nikdy neskončím. Pak přišlo uvolnění, vytáhnul jsem ho a vrátil kalhotky na své místo a rychle odemknul. Upravila si šaty a vyčítavě se na mě dívala.

Ona: „Napadlo by mě všechno, ale tohle byla tedy rychlovka. Jen ty kalhotky tedy budou vypadat. Dověšíme to ne?“

A pokračovala ve věšení našeho prádla. Do sušárny najednou vešel manžel, chválil jí, jak je hodná, že mně pomůže a abych si toho vážil. Jemu, že by nepomohla. Děti chvilku vydrží a já jdu s klukama na pivo a odešel.

Ona: „Přijít dřív, tak by se asi divil. Kdybys náhodou zase potřeboval pomoct, tak zazvoň. Hihi.“ Dala mně pusu na tvář a odešla.








Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Janosik


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury