Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

starostka

Byl jsem na konferenci ve větším okresním městě a konference byla pod patronátem starosty města. Naše delegace byla pozvána na radnici na setkání se starostou města. Když jsme vešli do sálu, tak starosta nebyl muž, ale žena. Tou ženou byla spolužačka z gymnázia, chodila o rok níž, ale ze studentských radovánek tanečních, mejdanů a dalších akcí jsme se znali.

1: „Jé co ty tady děláš? Musíme dát řeč.“

Já: „A ty starostkou no to koukám, jak se naše cesty zase sešly. Můžu ti pořád tykat?“

Domluvili jsme se, že se večer zastavím u Šárky doma. Koupil jsem kytku a okolo šesté zvonil u domu. Šárka přišla otevřít a byla doma sama. Sedli jsme si do obýváku, Šárka uvařila kafe a začali jsme vzpomínat na zlaté časy na škole. Co kdy bylo, kdo s kým chodil a pak i kdo se kam ztratil v dalším životě. Přinesla lahev vína a pokračovali jsme ve vzpomínkách na plesy, mejdany, vzájemné lásky.

1: „Vidíš a tobě jsem se asi nelíbila, o mě ses nesnažil.“

Já: „No spíš jsi byla moc hezká a já nebyl asi tvůj typ, úplně jsi mě přehlížela.“

1: „Aha, vidíš, tohle mě nikdy nenapadlo hihihi.“

Pak odběhla, že má překvapení. Za chvíli přišla a v ruce měla magnetofonovou kazetu.

1: „Ta je památeční, uvidíš.“

Dala jí to kazeťáku a pustila. Z reproduktorů se ozvaly písničky našich mejdanů, které jsme nazývaly oplodňováky. Vstal jsem a začali jsme tancovat, jako tenkrát. Položila hlavu na moje prsa a já klouzal po zadku, jak to bylo tenkrát zvykem a ona se ke mně tiskla. Také jako tenkrát.

1: „Vidíš, ani jsme to nezapomněli hihihi. Hned bych to vrátila.“ A kazeta dohrála. „Otoč jí prosím, já dojdu do kuchyně ještě pro jedno kafe co?“

Odběhla, já otočil kazetu a šel za ní. Stála rozkročená v kuchyni, koukala z okna a kávovar bručel. Přišel jsem k ní zezadu a objal jí okolo pasu a zezadu se přitisknul. Jen vydechla, ale necukla se. „Šárko, tenkrát jsem neměl kuráž tohle udělat.“ A sáhnul jsem jí na prsa. Musela cítit, že jí na zadku tlačí boule, která mě narostla v kalhotách. „Škoda, že tenkrát ne, ale i teď je to krásný.“ Dostal jsem na ní zvířecí chuť. Rychle jsem si rozepnul a stáhnul si kalhoty. Zvednul jsem jí sukni, odhrnul kalhotky a přesně nasadil a vniknul do ní. „Co to áááá..úúúú…to­o…je…á“ Byla už asi z tancování vzrušená a byla vlhká. Třetím přírazem zespoda jsem jí zvedal na svým nadrženým a chtivým čurákovi na špičky a byl celý uvnitř. „Šárko kuráž už je. Šukat starostku, áááá, podrž holčičko.“ A znovu jsem jí zvedal na špičky. Bušil jsem do ní přírazy zespoda jako smyslů zbavený. „Ty jsiiiiii…hroo­ooznej..to ááááá bych …co…to…máááááááš mezi nohamáááá.“ Kalhotky jí dráždily poštěváček, pak vykřikla a její pochva mě začala svírat silnými stahy, pak už doslova jen visela na mém stojícím klacku. Podlamovaly se jí nohy. Ani nedýchala a jen krátce vzdychala. Stahy ochably a já znovu mrdal, její už mokrou kundu. Cítil jsem blížící se finále a prudce jsem do ní zespoda svýho čuráka vrazil a už začal chrlit jednu dávku za druhou do jejího těla. „Co…do…měěě…á­áá…nééééé…á“ Už se to zastavit nedalo a cítil jsem jak do ní peru jednu porci za druhou. Potom jsem vyklouznul a dal kalhotky zpátky.

1: „Tohle bych do tebe neřekla. wau, ale to bylo. Ukaž, co tam máš.“

Klekla si a jazýčkem ještě slízla poslední kapku, co zbyla. Šli jsme do obýváku, každý s kafem v ruce.

1: „Ty kuráž tedy máš, musím zítra pelášit do lékárny. Jsi děsnej, takhle to do mě naprat.“

Já: „No tys mě nedala šanci. V tý kuchyni tě vidět rozkročenou a ještě před tím si zatancovat jako za mlada.“

1: „No jenže to mohl být fakt oplodňovák. chichi. Já nic neberu a tys byl jako hasičská stříkačka. Kalhotky už mám nadranc, jako hadr na podlahu.“

Já: „Počkej, já ti je sundám.“

Ani se nebránila. Sundal jsem jí šaty, rozepnul podprsenku a vypustil kůzlátka do mých úst. Krásně nastavovala a já si užíval. Chvílemi zatajovala dech a mně se zase postavil. Moje dlaň vklouzla do kalhotek, dva prsty do mokrý dírky a v dlani jsem cítil poštěváčka. Prsty klouzaly po přední stěně pochvy a ona jen držela. Dívala se mě do očí a krátce dýchala. Položil jsem jí na sedačku, dal pod ní šaty a sundal kalhotky. Měla jí celou od semene. Kalhotky jsem použil jako hadřík a utřel jí kundičku. Stáhnul jsem předkožku z poštěváčka a už jsem ho měl v puse. Vytáhnul jsem ho z kožního lůžka sáním a divoce po něm rejdil jazykem. Dva prsty do kundičky a za chvíli se udělala znovu. Sundala mně kalhoty, já rozhrnul vzrušením nalité stydké pysky a divoce ho do ní vrazil. Chvílemi skoro vyjížděl ven, ale hned zase jako buchar pronikal až na její dno. Zvedla nohy, pokrčila je v kolenou a držela si je rukama za holeně. Koule pleskaly o její zadek. Prsa se jí krásně houpala a pak se zas udělala. Vyváděla jako malá holka. Objala mě nohama, stiskla mě a její paty mě zatlačily do jejího klína. Chvilku jsem počkal a pak jsem ho prudce zarazil a stále do ní tlačil a udělal jsem se já. Hučel jsem jako lokomotiva a pral do ní jednu dávku za druhou. Měla jen otevřená ústa, občas se kousla do rtů a držela, abych mohl tu její nenasytnou kundu znovu vycákat. Držel jsem jí tak, že se nemohla ani hnout.

1: „Teď už je to jedno, ale v břiše mám od tebe rybník ty jedna delegace. Tys mě normálně ošukal, ani ses neptal.“

Já:“Tak se tedy ptám. Ještě jednou?“

1: „Hele můžeš tady být do rána, manžel je v Paříži, a jestli se na to cítíš třeba víckrát. chichi.“

Já: „Šárko, jsme tady ještě jednu noc? Co kdyby ještě víckrát?“

Tu noc jsme pak celou doslova prošukali a tu další taky. Vyzkoušeli jsme snad všechny možné polohy. Byla naprosto živočišná, kdy roztahovala nohy. Paní starostka mrdala ligu a já jel domů úplně vymačkaný. Jednou jsem jí pak viděl v televizi na nějaké diskusi. Oblečená v kostýmu, nohy způsobně u sebe. V duchu jsem si tak říkal. Holka ty bys raději ty nohy roztáhnula, abys ho tam měla, než kecat v televizi.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Danka

Mám ráda orální sex, dokážu si ho užívat maximálně a na 100%. Zavolej.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 454

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA DANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Janosik


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury