Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Starší kolegyně z práce 01

Při sníženém covidovem stavu v práci. Jsem se dal hodně dohromady s Vladkou. Moje kolegyně v práci za dva roky ji bude 50 let blondýna s hnědými očima malého vzrůstu mám nějakých 182 cm ona sotva 160 cm. Prsatá žena od dvou dospělých dětí. Každý den krásně voní parfémy a make up její denním chlebem.

Chemie dala za své. Začali jsme laškovat na pracovišti. Každý den vyzývavé pohledy na nás dva. Věděl jsem já i Vlaďka že je mezi námi věkový rozdíl 16 let ale ničemu to nebránilo..

Jednou když ji spadlo z palety zboží určené k expedici. Tak řekla no do prdele to snad není možný. To jsem reagoval úsměvem na anální sex. Že kdyby ho měla v zadečku tak by ještě stenala rozkoší a usmál jsem se.

No ty se nezdáš na co myslíš. Podívala se na mě s ten pohled mám do dneška před očima.

O hodinu později mě mezi regály pohladila po zadku a hned vzala roha. O další hodinu později byla ohnutá u palety to jsem se přiblížil ze zadu k zadečku a říkám ji no to by byla poloha. Už jen zasunout.

Vlaďka na to reagovala rychle. Pravou ruku dala za záda až k mému rozkroku a říká hele… Ty se necitiš v práci bezpečně? Že chodíš ozbrojenej.. Smích.

Nešlo si nevšimnout mé erekce.

Věděl jsem že ji chci. Tam to nešlo jen tak nechat být

Před koncem pracovní doby říkám Vlaďce. Polykam velkou slinu a na férovku ji říkám. Volný víkend před námi, tak co se sejít večer nebo zítra a něco podniknout jen ty a já.

Šibalsky se podívala. Dnes možná ale až někdy večer něco ještě mám. Zítra jedu k mamince tak sobota nepřipadá v úvahu … Ozvu se každopádně až budu vědět víc.. Byla to profesionální komunikace to musím s úsměvem potvrdit.

Byl jsem doma sedmá osmá hodina nic V ruce držím curaka hladim se po koulich slabě ho ním. Vyčkávam co bude nebo nebude. Mám chuť si to udělat pořádně vystříkat moji pětidenní mrdku ale něco mi říká čekej ještě.

Vlaďka mi napsala v půl deváté. Jak dorazila domu a jestli mám teda ještě zájem o setkání se starou babou:)

Osprchuji se hodím něco na sebe do hodiny jsem u tebe. Byl jsem jak znovuzrozený když to napsala. Hned jsem běžel do koupelny. Pěkně pod sprchu oholil jsem se do podpaždí deodorant voda po holení atd.

Vlaďka je tady

Už ve dveřích se šlo skoro na věc. Jsem tady řekla a políbila mě. Byl jsem rád že to nebylo nějaký hele dáš si tohle a tohle a hele a hele a pak čumět na sebe kdo dřív začne či odejde.

Líbání jako první proběhlo rty na rty krásně voněla jako vždy. Vzal jsem ji rovnou do ložnice. Sedla si na postel ruku mi dala na rozkrok. Stáhl jsem tepláky a její ruce si dala na boky a zajela mi jazykem rovnou na penis.

Čurák mi tvrdě stál a ona mi ho do syta kouřila pod žalud ven a pak zase dovnitř párkrát takto to udělala poté si ho chytla u kořene a začala mi ho hulit svižným tempem.

Sténal jsem doslova blahem hladím ji po vlasech. Po zádech.

Tak pojď ji říkám hned si léha do postele. Sundáva si džíny v rychlosti vidím její bílé kalhotky kdy si nadzvedavá zadeček chytá se za kalhotky a sundáva si je.

Prcinku má celou vyholenou světle hnědý postevacek a kozy ty jsou parádní velký melouny s hnědými kulatými bradavkami.

Oral oplácím rovnou oralem.Zajel jsem dovnitř kundičky jazykem a zajíždím ještě víc hlouběji. Příjemně mi chutná chvilku sladká druhou chvilku jak kdybych cítil čerstvé oříšky třetí chvilku trochu bez chuti ale čím víc cítím jak je vzrušená tak je sladší a sladší.

Nechybí ani dráždění poštěvačku to já moc rád a pak hezky lízat nahoru a dolů nahoru a dolů pak zajet dovnitř šťavnaté studánky.

To už mám povel abych se přestal věnovat lizáni kundičky a přesunul se na zásun.

Vlaďka mě chytá za ramena natahuje k sobě. Rozevírá nohy a kundu mi přímo nastavuje pro mýho čuraka.

Chytnu ji za prso oči zavírá libáme se jazyk o jazyk a hned natvrdo ji ho tam strkám .

Vlaďka se nadechne zasunul jsem dovnitř až na doraz do vlhké mokré kundičky.

Přirážim. Zažívám krásný vzrušující sex cítím jak mi krev dole proudí uvnitř Vladky kundičky.

Libáme se líbám ji po krku. Hladí mě po zádech.

Dávám si levou ruku pod její hlavu. Naše těla jdou blíž k těsněji k sobě. Jsem v ní až po kořen penisu a teď ji šukám celou velikosti od žaludu až po kořen.

Trochu se zadiva ale rázem cítím jak mi teče šťava po mých koulich.

Otáčí se ke mě zády vyšpuluje prdelku.pojd takto. Stoupam si na nohama na zem a chci aby byla na okraji postele. Ohýbá hlavu směrem dolů k matraci a já ji to začínám dělat ze zadu. Prohýba se hezky v páteří a já cítím ještě větší kouzlo být v ní takto.

Všímám si hlasitých nádechu a výdechu Vlaďky i jak ji pumpujou prsty na ruce.. Je vlhčí na penisu vidím bílou sekret..

Roztahuji ji zadeček to začíná Vlaďka už skubat hlavou a hlasitě stenát na žaludu cítím jak mě kundička uvnitř svírá ještě ještě ještě nepřestávám a už slyším Vlaďky orgasmus… Nechávám ji vyzdychat penis si chytám do ruky honim si ho.

Otočis se?

Otáčí se sednutim na postel. Upravuje si ofinu.

Tak otevři pusu ji říkám. To se na mě trochu zvláštně podívá. Nebo chceš kozy postřikat?

Uff už cítím jak to jde od kouli ven ještě honim už žalud mě pořádně Šimek podlamuji se mi nohy.. Zaměřují se na pusu Vlaďky kterou otevírá a strikam ji mrdku na jazyk z jazyku padá na rty dolů až na kozy.

Ještě poslední kapky který oznámí konec a je to.

Je po všem koukáme na sebe. Asi mám jet domů mi říká? Ne nemusíš zůstan přemlouvám. Vím že chlapa nemá bydlí u ní syn ale i tak chci aby zůstala.

Přemluvil jsem ji. Jdu objednat noční rozvoz pizzy a Vlaďka jde do koupelny.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Věra

Vystříkej se mi na kozičky a já to pak všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha. Tak jak by se ti to líbilo? A to je jen začátek…

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 458

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Libor


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury