Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Strip poker

Jane byla dobrá přítelkyně. Vyrostly jsme spolu a spolu jsme také okusily první polibky. Naučily jsme se líbat tak, že jsme spolu experimentovaly. Byla divoká, a tak své panenství ztratila už v šestnácti. Já jsem to svoje uchránila do sedmnácti. Hodně jsme spolu chodily a já jsem ji párkrát sledovala, i když jsem si byla jistá, že o mě ví. Na gymplu jsem byla poprvé u ní doma, když její rodiče byli pryč. Sešlo se tu několik našich spolužáků, samozřejmě kluků.

Bylo jich šest a my dvě. Dívali jsme se na filmy, když vtom Jane navrhla, abychom si zahráli striptýzový poker. Jasně že všichni kluci byli pro. Nebyla jsem si jistá, ale zapojila jsem se. Jane nám řekla pravidla a já se začala opravdu bát. První pravidlo: Když přijdete o kus oblečení, nemůžete si ho znova obléct. Druhé: Pokud přijdete o všechno oblečení, hrajete dál, ale ten, kdo má nejnižší kombinaci, musí udělat to, co mu vítěz přikáže. A právě to bylo pravidlo, kterého jsem se obávala. Znala jsem totiž Jane dost dobře.

Taky jsme měli trochu trávy, a tak jsme ji kouřili. Tím jsme se dostali do pořádné nálady. Všichni jsme se posadili na podlahu do kruhu. Měla jsem na sobě džíny a halenku. Mám docela krátké hnědé vlasy a pěknou postavu. I prsa a zadeček mám velmi pěkný. Kundičku jsem si zastřihávala, a tk jsem se nebála, že bych se snad klukům nelíbila. Jane je krásná, má dlouhé blond vlasy, dlouhé nohy, prsa a její tělo jsou dokonalé. Holí se úplně. Kluci byli skvělí, taky jsem s pár z nich chodila a v posteli jim to opravdu dobře šlo. Uměli používat jazyk a byli pěkně divocí.

Začali jsme hrát s Jane, která vyhrála první kolo. Sundala jsem si boty stejně jako kluci. Přála jsem si, abych na sobě měla více oblečení, protože jsem znovu prohrála a přišla o blůzu. Byla jsem ráda, že jsem si tentokrát vzala podprsenku. Jane si sundala boty a někteří kluci si sundali košile. Další kolo vyhrála opět Jane a já jsem si sundala kalhoty. Přípravu jsem nepodcenila, takže mám na sobě nová tanga a kluci koukají. Jane znovu vyhrála a já si sundala podprsenku. Chlapci byli ze mě na větvi. I nadále jsem měla smůlu a přišla o tanga.

Jane mě nutila chodit kolem, aby mou nahotu všichni viděli. Klikům, když mě pozorovali, pěkně ztvrdli šulíni. V další hře vyhrál jeden z kluků a další měl nízkou kombinaci. Byl vyzván, aby ostatním předvedl, jak onanuje. Jak byl vzrušený, už po chvíli stříkal na zem před svý nohy. Následoval další chlapec, který byl vyzván, aby před námi tančil. Jeho čurák se mu přitom komíhal pod břichem. V další hře jsem měla nízkou kombinaci a jeden z kluků vysokou. Donutil mě postavit se přede všemi, předklonit se, roztáhnout zadek a kundičku, aby to všichni viděli. Všem se to moc líbilo a Jane mi na závěr naplácala na zadek. Jane byla v další hře nízko a musela si sundat podprsenku. Má tak krásná prsa.

Další hru vyhrála Jane a já byla nízko. Minutu přemýšlela a pak mi řekla, abych přede všemi vysála jednoho z kluků. Klekla jsem si mezi jeho nohy a začala sát jeho chloubu. Všichni se dívali, jak ho vsávám hluboko do úst. Neměl ho moc velkýho, proto jsem ho dostala pěkně hluboko. Dívali se na nás a já si to užívala. Právě jsem se do toho opravdu zabrala, když mi naplnil pusu semenem. Všechno jsem spolkla. Úmyslně jsem prohrála další hru a vrhla se na tvrdolína dalšího z kluků. Začala jsem u toho masturbovat, když jsem ho sála. Zvládla jsem ho polknout pěkně hluboko. Pomalu jsem pohybovala ústy a kmitala jazýčkem po jeho hlavičce. Vydržel déle, ale najednou přirazil až do krku a začal vystřikovat. Přidržel mou hlavu a já měla co dělat, abych stíhala polykat. Po nadechnutí jsem ho jemně vylizovala.

Po další prohře mě zarazili a poručili mi vylízat kundičku Jane. Ta tohle milovala. Položila mě na záda a sama si nasedla na můj obličej. Začala se mírně pohybovat, dokud jsem ji neuchopila za stehna a jazýčkem nezačala kroužit po její pičulce. Okamžitě se orosila a začala vzdychat. Vsála jsem její poštěváček a začala ho jemně cumlat. Vtom jsem ucítila, jak mi do kundičky pomalu proniká čurák některého z kluků. Začal nejdřív pomalu, ale za chvíli zrychluje. Cítím mravenčení v celém těle. Vycházím mu vstříc. Kundička se mi stahuje a ždímá ono příjemné těleso. Jane se začíná napínat. Hodně hlasitě vzdychá. Do mých úst tečou proudy jejích šťáv. Kluk ve mně se šponuje a já cítím jeho vstřiky. Už nezvládám kontrolovat své tělo. Křičím slastí. Obě s Jane ležíme na podlaze ve vzájemném objetí a hladíme se.

Iki
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Týna

Kalhotky jsou zbytečnost. Mám ráda chození naostro, sex kdekoliv a kdykoliv pro mě není problém. Rozdáme si to spolu, máš na to chuť a není nikdo s kým by sis to udělal?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 459

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA TYNA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Iki


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2023 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury