Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Studia 1982 VIII Klára - 3

Klára 27let Blížila se diskotéka, já se těšil, ale ve schránce jsem našel vzkaz, že až za dalších 14 dnů. No nedalo se nic dělat a já si říkal Klára už nepřijde. Uběhlo 14 dní a já čekal na smluveném místě. Klára přišla. Spadla mě brada. Volné modré šaty ke kolenům, tenisky, vlasy bez gumičky a byla nalíčená. Přišla jako víla. Nevěřil jsem svým očím. „Ahoj“ zasmála se a zatočila se. Sukýnka se roztočila, byla krásná.

J: „Klárko to je neuvěřitelné, jsi krásná“

K“ „Pro tebe, abys věděl. A stejně jsi kecka“

Šli jsme na kolej. Prošli bránou a Klárka se ošívala.

J: „Co je? Proč se ošíváš?“

K: „No je to blbý, ale potřebuju na záchod“

J: „To je nejmenší problém“

Šli jsme k nám na blok, já si sedl na postel v pokoji a čekal, než pro mě Klárka přijde. Otevřely se dveře, Klárka přišla. Stoupla si přímo proti mně, já k ní zvedl oči. „Jsi krásná“ zvedl jsem ruce a vzal jí za nohy těsně pod lemem sukně a malinko přitáhnul. Dlaně jsem měl na její jemné kůži a z ní byl úplně vedle. Stála nade mnou, „a všiml sis gumičku nemám“.

J: „Všiml jsem si, úplně jiná holka, než s jakou jsem se setkal poprvé.“

K: „Hádej, kdo za to asi tak může?“

J: „No nevím, třeba naše setkání?“

K: „Ve tvých teplých dlaních jsem se změnila, cítím se strašně svobodná a šťastná. Pořád bych zpívala a smála se“

J: „A jak jsi dojela minule?“

K: „No tobě to povím. Kalhotky byly úplně mokrý, jako bych se počurala. Svlékla jsem se do naha, vlezla pod deku a celé odpoledne jsem brečela.“

J: „Já ti ublížil?“

Stála mírně rozkročená a pootáčela se v bocích.

K: „Ne neublížil, jen jsem se cítila moc šťastná víš, pořád jsem to nemohla zpracovat a uvěřit tomu, jak je krásné být ovládán v něčí náruči a cítit se tam bezpečně.“

Pohladil jsem jí po nohách směrem pod sukýnku. Zastavila svoje vrtění a dívala se na mě.

K: „Jsi moc něžnej, ty tvoje ruce… Víš je to hrozně vzrušující.“

Přitáhnul jsem jí a přes šaty jsem jí políbil tam, kde je klín. Moje ruce ucítily lem kalhotek a já zabloudil na její zadeček. Malinko jsem jej zmačknul, a znovu políbil přes šaty.

K: „Jak ty to se mnou umíš. Jen se mě dotkneš a šimrá mě v břiše“ „I když, ty se mě můžeš jako jediný dotýkat jako teď“

J: „Jako jediný?“

K: „No ten druhý nechce, až po svatbě. Která myslím nikdy nebude, ale to on zatím neví“

Pas šatů měla volný a já hladil vnější stranu jejích nohou až na bok kalhotek. Vzrušovalo mě mít své ruce pod její sukní. Pak jsem jednu roku přesunul na vnitřní stranu její nohy. Nikam jsem nepospíchal a bylo jasné, že diskotéka asi nebude. Na vnitřní straně měla pokožku ještě jemnější. Stále se na mě dívala. Ruka pomalu stoupala, až jsem narazil na její rozkrok. Byl krásně teplý. Vzala hlavu do svých rukou, dívala se mě do očí. Hřbetem dlaně jsem jí projel v rozkroku zepředu dozadu. Jen lehce netlačil jsem.

K: „Jsi hroznej. Ve tvých rukou taju jako sněhulák v létě a podlamují se mě kolena.“

Zatlačil jsem víc a pod kalhotkami se rýsoval její klín. Ruka, která hladila její vnější stranu nohy se přesunula na zadeček. Přes kalhotky jsem projížděl po jejím úžlabí. Moje lokty zvedaly její sukni.

K: „Mě se z tebe začíná točit hlava. Jak víš, na co myslím“

J: „To nevím, ale inspirace jsi veliká“

Zvedl jsem jí sukni. Měla bílé krajkové kalhotky. Úplně se mě zastavil dech.

K: „Ty jsou pro tebe, abys věděl. Chci se ti líbit“

J: „Líbit? Jsi jako bohyně, krásná žena a kdybys věděla, na co myslím, utekla bys.“

K: „Třeba myslím na to samé, ale holčičky to takhle neříkají. Tobě ale něco pošeptám jo?

J: „Pošeptej“

K: „Myslím na to, jestli mě uchvátíš a vrazíš mě ho mezi nohy, a i na další věci.“

Položil jsem ústa na její kalhotky, malinko kousnul, jen ztuhla. Klesal jsem níž, jak jsem seděl měl jsem to akorát správně. Kalhotky voněly novotou a do toho se mísila vůně jejího těla a jejího klína. Prsty zachytily lem kalhotek a odsunuly je stranou. Líbal jsem její jemné chloupky a sestupoval níž a níž. Ústy jsem dorazil na začátek její zavřené čárky, která pak mizela mezi jejíma nohama. Jazykem jsem přejížděl po tom kousíčku, na který jsem dosáhl. Víc se rozkročila. Špičkou jsem se snažil vniknout dovnitř. Držela mou hlavu ve svých dlaních. Byla vzrušující. Dvěma prsty jsem čárku malinko otevřel a viděl jsem jejího poštěváčka, který se přede mnou skrýval. Špičkou jazyka jsem se dotkl jeho vrcholu. Její tělo se celé zachvělo. Kroužil jsem po jeho vrcholu. Vůně jejího vzrušení byla přímo opojná. Slyšel jsem, jak se její dech zrychluje a zkracuje. V kalhotách mě stál můj klacek. Rozepnul jsem si vrchní knoflíček a zip. Sevření povolilo. Posadil jsem si jí na své nohy zády ke mně. Hladil jsem přes šaty její prsa a bříško. Rozepnul jsem knoflíky nahoře, stáhl jí vršek dolů, rozepnul podprsenku a sundal jí dolů. Líbal jsem jí na šíji a v dlaních jsem měl její pevná prsa se vzrušenými bradavkami.

J: „Jsi krásná, vzrušující jsi jako ta Eva z Rajské zahrady. Chci ochutnat ze stromu poznání má vílo“

K: „To ty mě děláš takovou, tvé ruce jsou jako ruce čaroděje, které mě dokáží začarovat. Ve tvé náruči dělám věci a myslím na věci, o kterých mě učili, že se pro mě nehodí. Cítím se přitom šťastná a svobodná “

Položil jsem jí na postel, šaty měla shrnuté do pasu, její prsa jsem líbal. Sundal jsem její tenisky a nechal jí bílé ponožky. Sukni jsem jí vyhrnul do pasu a začal přes kalhotky dráždit její kundičku. Nohy měla od sebe, pod záda jsem jí rychle dal polštář a pak jsem kalhotky znovu odhrnul stranou a začal líbat její klín. Prohnula se a zadržela dech. Jazykem jsem cítil, jak je celá mokrá a vzrušená. Zvýšil jsem tlak na jejího poštěváčka a divoce po něm kroužil. Její tělo se napjalo a zachvátil jí první orgasmus. Její dlaně tlačily mou hlavu do jejího klína. „Nepřestávej, ještě“ řekla přerývaně mezi jednotlivými vzdechy. Pak přestala dýchat, prohýbala se a její tělo sebou škubalo. Pak se její tělo zklidnilo. Stoupnul jsem si u postele, ale to už mě její ruce stahovaly kalhoty a trenky a vyhoupnul se na ní můj klacek. Široce otevřela oči, stiskla rty a rukou si s ním pohrála. Sundal jsem si rychle košili i kalhoty a lehl si k ní. Přes látku shrnutých šatů jsem hladil její bříško a pak sáhnul jí mezi nohy, kde kalhotky zase zakryly její poklad, po kterém toužím.

K: „Chci tě. Jsem ve tvé moci“

J: „Klárko chvilku, já musím dojít pro tu gumičku“

K: „Umíš počítat? Před čtrnácti dny to bylo nebezpečné. Zase to čekám za dva dny. Chci tě v sobě cítit.“

J: „Jsi úžasná“ naše rty se setkaly a začali jsme se divoce líbat. Její jazyk do mě divoce útočil, a její ruce mě pevně objímaly okolo krku. Dlaní jsem hnětl její prsa, která mě nastavovala.

J: „Kláro chci tě, chci ho do tebe vrazit a divoce tě získat a …“

K: „Chceš mě mrdat viď? A já chci to samé a pak mě naplň“

Přesunul jsem se mezi její nohy, dlaněmi jsem je rozevřel od sebe, kalhotky jsem odtáhl stranou a už můj žalud vnikal do jejího těla. Díval jsem se jí mezi nohy a vnikal hlouběji a hlouběji. Divoce jsem v ní jezdil a přirážel do jejího klína. Měla nohy široko od sebe, rty sevřené a oči do široka otevřené. Můj čurák byl celý mokrý a celý do ní zajížděl. Chvíli jsem zastavil úplně na konci a zatoužil jsem si jí vzít zezadu. Prudce jsem ho z ní vytáhnul, rukama otočil na břicho. Byla jako hadrová panenka. Nastavila mě svůj zadeček, já jsem znovu odhrnul její kalhotky, sukně byla vyhrnutá na její záda a znovu jsem do ní vniknul a jedním prudkým přírazem jsem do ní vnikl celý. Její vzdychání a přerývaný dech mě ještě víc vzrušovalo. Povytáhl jsem ho a zeshora jsem útočil na přední stěnu na začátku její pochvy. Hrázka byla celá lesklá a napjatá, jak objímala mýho čuráka. „Jsi zvíře…ááááá…já se počurám“. „To asi nebude čurání holčičko“ a pokračoval jsem v útoku na její přední stěnu hned za vchodem do pochvy. „Nééé…počurám se…áááá…počkej…“ skoro křičela. Držel jsem jí ruce nad hlavou a nemohla se ani hnout. „Drž princezno.“ Ucítil jsem stahy její pochvy a s každým stahem na mě vystříkla z její kundičky tekutina a stékala po mých nohou. „áááá…to je šílený“ a její pochva mě svými stahy svírala. Pak stahy ochably a její ruku jsem jí stáhnul přes břicho mezi její nohy. Společně jsme přitlačili jejího poštěváčka na mého mokrýho čuráka a já do ní bušil jako o život. Cítil jsem, že se blíží moje finále. Prudce jsem ho do ní vrazil až na konec. Nalehl jsem na ní co to šlo a tlačil se stále do ní. Skoro nedýchla a zašeptala „nastříkej to do mě, chci tě cítit v sobě…ááá“. Pak se začal můj klacek nadouvat, škubat sebou a cákat do ní připravený dárek. Jedna porce za druhou mířila do její kundičky. Nemělo to konce, ztrácel jsem pojem o čase a myslel jen na to jedno. Skoro jsem cítil, že víc toho ze sebe do ní nedostanu, protože je už plná. Záškuby přestaly, jen její pochva mě svírala a nechtěla pustit ven a ani jsem ven nechtěl. Chtěl jsem v jejím teplém a mokrém klínu zůstat co nejdéle. Pak jsem vyklouznul a leželi jsme na zádech vedle sebe. Měla jednu nohu pokrčenou, byla ztělesněním bohyně. Na břiše měla zmačkané šaty, sáhl jsem jí mezi nohy. Kalhotky byly mokré jak od jejího orgasmu, tak i od mého přídělu, který jsem do jejího klína pustil před chvílí.

K: „Ani jsem netušila, že můžu takové své vyvrcholení zažít. Holky si o tom povídaly a prý jen málo žen toho dosáhne. Mám v kalhotkách rybník. Já mám vlastně jen jednu kamarádku, ta je u nás doma už je vdaná, se kterou si o holčičích věcech povídám. Tedy lépe řečeno ona povídá mně.“

J: „Klárko, já myslel, že mě ho utrhneš. Jsi pěkná dračice.“

K: „No tak já si zase myslela, že mě ho zespoda strčíš až do krku a taky, že mě natrhneš. Byl jsi jako smyslů zbavený“

J: „No vždyť jsi mně těch smyslů zbavila. Byla jsi krásně smyslná. Asi ta diskotéka nebude si tak myslím.“

Sundávala ze sebe šaty a já jí pomohl z kalhotek. Prohlížela šaty a kalhotky.

K: „Podívej, ty šaty jsou celé zpocené přinejmenším a kalhotky? “

Vzal jsem je do ruky, byly mokré od jejích výstřiků, a i od mého přídělu. Přivoněl jsem k nim.

J: „Krásně po tobě voní.“

K: „Ty jsi tak smyslnej, normálně bych to do tebe neřekla.“

J: „Ještě před měsícem bych do tebe také neřekl, že si budeš říkat o to, abych ho do tebe vrazil a pustil to do tebe. Já jsem si dokonce myslel, že jí ani nemáš.“

K: „Já bych tě opravila. Když jsme se potkali poprvé, taky by mě samotnou, dokonce ani ve snu, nenapadlo, že budu nějakému muži říkat, aby mě mrdal, nechat si líbat klín, vzít do pusy jeho klacka a těšit se až ho do mě vrazí, bude do mě stříkat a já budu chtít roztahovat nohy. A vůbec, že mě bude vzrušovat, jak se mě bude dívat mezi nohy, když to ze mě teče. Dívat se na tvýho klacka, jak míří mezi moje nohy, představovat si, jak se můj klín otevírá už vůbec ne. Věř mně. K tomu všemu já, s přísnou katolickou výchovou, hodná holčička, se teď v noci budí a myslí na to, jak by se chtěla milovat. Že budu chodit za klukem, se kterým nechodím a těšit se na to, jak spolu budeme šukat.“

J: „Když jsme u toho, na co myslíš, že by se ti ještě líbilo ty jedna nezbednice.“

Přitiskla se, položila hlavu na moje prsa.

K: „Jsi nějakej zvědavej chi chi. Už jsem toho na sebe vykecala hodně ne? Hmm no víš, chtěla bych to nastříkat na prsa a bříško, abych se mohla dívat. A ještě jedna věc, chtěla bych se vidět tam dole, jak ho do mě dáváš, to ti závidím, když se mně díváš mezi nohy.“

J: „Ale přece máme vynález a jmenuje se zrcadlo. To by šlo ne? A postříkat ti bříško se mě myslím povede a přemáhat se nebudu.“

K: „Ty jeden nenasytnej vynálezče a co by tak vzrušovalo tebe. Myslím úplně nejvíc, to nepovíš viď“

J: „A ty se mě budeš smát, protože tomu neuvěříš a je to docela blbý“

K: „Slibuji, smát se nebudu, opravdu ne a jsem zvědavá. Už se červenám dopředu.“

J: „Já bych chtěl vidět tvůj klín, kdyby se ty chloupky oholily, a pak mít dvě ženy najednou.“

K: „Fakt ty si děsnej, kam na ty nápady chodíš? To by mě nenapadlo. Vždyť já mám chloupky řídké.“

J: „Nechodím, napadají mě a pak třeba ty jsi nádherná inspirace na takovýhle myšlenky.“

K: „Ty mě skládáš poklony, já a inspirace?“

J: „No právě, jsi a veliká a co se toho probouzení týká, taky se v noci probudím, stojí mě, a tak rád bych měl blízko tebe, abych ho do tebe vrazil a pustil to do tebe.“

K: „No tak v tom nejsem sama chi chi.“
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Týna

Kalhotky jsou zbytečnost. Mám ráda chození naostro, sex kdekoliv a kdykoliv pro mě není problém. Rozdáme si to spolu, máš na to chuť a není nikdo s kým by sis to udělal?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 459

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA TYNA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Janosik


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury