Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Studia 1982 VIII Klára - 4

Klára 27let Ležela, dlouho se mně dívala do očí a tiskla se ke mně. Hladila mojí paži a pak mě políbila na ústa.

K: „Máš holení a pomůžeš mně? Budu se ale asi dost červenat“ zašeptala. „Já jsem asi blázen.“

Nevěřil jsem svým uším. Na prvním setkání taková šedivá myška a teď. Vstal jsem a ohřál jsem teplou vodu do hrnečku. Holicím strojkem jsme ostříhali ty delší chloupky. Pak jsme společnými silami namydlili pěnou celou čárku i mezi nohama až k zadečku. Vzal jsem hrabičky a opatrně jí holit klín. Bál jsem se, abych jí neříznul a taky abych nevynechal ani kousek. Pomáhala mě napínat kůži a dávala nohy od sebe, abych se dostal všude. Po dvaceti minutách tam ležela s holým klínem. Dnes normální věc, skoro povinná, ale tenkrát? Viděl jsem něco nemyslitelného. Byla krásná. Prsty zkoumala svůj klín. Vzal jsem zrcátko a nastavil jí ho, aby se mohla podívat. Držela zrcátko a dívala se.

K: „Zvláštní, nenapadlo mě, že by tohle mohlo někoho vzrušovat, ale mě vzrušovalo to, že tě tahle myšlenka napadla“

J: „Jsi krásná“

Držela si zrcátko a prohlížela si klín. Seděl jsem mezi jejíma roztaženýma nohama. Jak se dívala, sáhnul jsem jí mezi nohy a dvěma prsty rozevřel malinko její klín. Dívala se a já jedním prstem pootevřenou škvírku projížděl. Upřeně se dívala a druhou ruku měla na své noze. Zatlačil jsem na prst a ten vklouznul dovnitř. Lehce se zachvěla. Byla krásně mokrá od milování před chvílí.

K: „Ty jsi zvíře“ vzdechla

Stále se dívala, vzal jsem její ruku a zavedl ho na oholený klín. Prsty položila na svou čárku a já jeden z nich zatlačil do jejího klína, až klouznul dovnitř. Zatlačila si ho hlouběji, poočku na mě koukala. Mě začal zase mezi nohama poplach. Sklonil jsem hlavu do jejího klína a začal jazykem klouzat po její skulince, prsty si jí rozevřela. Krásně voněla od předchozího milování a já jazykem projížděl její skulinku. Pak špička jazyka začala zpracovávat jejího poštěváčka. Vzdychala a stále se dívala do zrcátka. Podložil jsem jí zadeček, kolena jsem jí zatlačil nahoru. V zrcátku musela mít nádherný výhled. Žaludem jsem projížděl po její kundičce. Držela zrcátko a pokukovala po mě. Byla úžasná. Oči a ústa otevřené krásná holka. A pak jsem zatlačil a stydké pysky začaly objímat mého vstupujícího žaludu. Vzdechla. A já pomalu začal přirážet, ale tak, aby viděla. Můj klacek pronikal stále hlouběji a hlouběji. Držel jsem jí nohy v praku a také jsem viděl jak už je v ní celý a klouže dovnitř a ven. Byl lesklý a mokrý a ona nádherně připravená. Stále držela zrcátko a dívala se a já taky. Mě to nesmírně vzrušovalo. Pak jsem cítil, že můj zásobník nezadržitelně spěje k výstřelu. Na poslední chvíli jsem ho vytáhnul, žalud byl napjatý k prasknutí a já si ho držel směrem na její. Přišlo to. Začal sebou škubat, nadouvat se a jedna dávka za druhou letěla vstříc tomu krásnému tělu. První nejsilnější dolétla až na její tvář a brejličky, další na prsa a na bříško. Cákal jsem na ní jako smyslů zbavený. Pak přišlo uklidnění. Otřel jsem ještě svůj chabnoucí ocas o její klín. Ležela přede mnou, sperma si roztírala po prsou a bříšku. Na její tváři stále byl cákanec ode mě. Ze rtů si ho olízla. Byla naprosto živočišná a stále s roztaženýma nohama prostě žena vamp se z ní probudila. Pak se pomalu otírala ubrousky.

K: „Co já ještě s tebou zažiju. Ty jsi jako sirky v rukou pyromana, vždycky ve mně zapálíš požár a já myslím jen na to jedno. Jestli ty se mě nezdáš a já se tak bojím, že se probudím.“

J: „Klárko já se taky bojím, že se probudím a bude to jen sen. Ty jsi vykvetla od prvního našeho setkání jako růže“

K: „Budu muset běžet, ráno musím být hodná holčička, naši jedou do Prahy a chtějí se zastavit. Za týden budu na ubytovně sama, co kdybych něco uvařila? Přišel bys?“

J: „Jestli tam máš taky pohovku nebo tak už se těším“

K: „Mám ty jsi fakt děsnej. Ale abych přiznala už teď na to myslím chi chi. Tak před dvanáctou.“

Rychle se oblékla a bylo 23hod. vyběhla na metro. Za týden jsem koupil růži a vyrazil na cizí půdu na ubytovnu. Zazvonil jsem. Otevřela dveře a já na nic nečekaje a taky netuše jsem zahlaholil „krásná růže pro krásnou Klárku“

K: „Pst dala si prst na pusu. Jé pojď dál, musím tě představit.“ A krčila rameny.

Zul jsem boty, Klárka rozpačitě krčila rameny, držela si růži a moc jí to slušelo. Vešel jsem očekávaje, co bude do místnosti. Na pohovce seděla hezká žena ve věku Klárky a dívala se ke dveřím.

K: „Věrko, představuji ti kamaráda, dneska jsem ho pozvala na oběd, a když jsi mě ráno volala, tak jsem to nestihla zrušit.“

Podali jsme si ruce, Věrka nabídla, jestli si můžeme tykat. Snubní prstýnek na ruce, tak jsem si říkal, jestli to není ta nejlepší kamarádka. Což vzápětí Klárka dodala. Bylo takové, jak to říct trapné ticho a Věrka se chytla iniciativy.

V: „Klárko vy spolu chodíte, že jo a já jsem tady asi malinko nevhod. Nebo spíš hodně nevhod“

K: „Nechodíme fakt ne.“

Věrka mě změřila pohledem, šibalsky se smála a znovu se otočila na Klárku. Klárka červená až za ušima a já se docela bavil, jak se to vyvine, a nevěděl jsem, jak Klárku podpořit.

J: „Věrko, ne nechodíme spolu, vážně“

Jenže to jsem jen přilil olej do ženské zvědavosti. Znovu se na mě šibalsky podívala a pak na Klárku. A Věrka nebyla určitě puťka, ale holka přinejmenším ukecaná.

V: „Hele nejsem včerejší, pěkně kecáš.“

K: „Počkejte, musím zkontrolovat oběd.“ A odběhla do kuchyňky.

Věrka se tak culila, prohlížela si mě. Musím říct, že jí to moc slušelo. Klárka přišla a sedla si vedle mě.

V: „Hleďte Vy dva nic mě do toho není, ale něco Vám povím. Blbá nejsem a jen se tady na Vás tak podívám, Vy dva spolu něco máte. Jsem ženská a já to poznám. A navíc jsi docela pěkný chlap.“

K: „Věrko fakt spolu nechodíme. Opravdu ne“

V: „Mě se ten rozhovor tedy začíná líbit. Klárko, já si tě všímám. Na vsi je poprask, že jsi zrušila zásnuby s Petrem. Tedy to ti jen podepisuji. Vždycky jsi byla puťka s tím nemožným culíkem. Oblékala ses, no škoda mluvit. Do kostela a jsi chodila každou neděli a ke zpovědi taky, když jsi byla doma. O jiných věcech, a koukla na mě, se s tebou vůbec nedalo bavit, to já povídala tobě jako u zpovědi. A budeš mě vykládat, že spolu nechodíte? A teď se všichni chlapi ve vesnici za tebou otáčeli. A jak ses česala a kroutila u zrcadla, než zazvonil zvonek ani nemluvím, a navíc namalovanou jsem tě nikdy neviděla. Jo a musím říct, že bez culíku, hezky oblečené a namalované, ti to tedy proklatě sluší. Jsem jen ženská, ale být chlap tak neváhám. Ještě jedna věc, v kostele jsi byla, to jsem tě viděla, ale ke zpovědi jsi nešla. Tam se bojíš? Chi chi“

K: „Ty Věrko slyšíš trávu růst. Copak já jsem nějaká hvězda a nechme toho, oběd je hotový.

Vstala, Věrka taky a holky šly servírovat oběd. No a nechaly dveře otevřené. Věrka si nedala pokoj.

V: „Hele já ti vždycky říkala, kdo a jak mě šuká a ty mě nedokážeš říct, jestli spolu chodíte?“

K: „No fakt nechodíme a vůbec doneseme oběd.“

Holky to hezky naservírovaly a sedli jsme si a Klárka vyskočila, že něco zapomněla. Přinesla tři skleničky a sedmičku vína.

K: „Prosím tě otevři to a nalej nám.“ Řekla mě a podala lahev.

Otevřel jsem lahev a nalil každému tak dvě deci a lahev byla prázdná. Věrka stála s otevřenou pusou.

V: „Kláro, ty, která sis nedala ani trošku alkoholu a tady víno? Já se z tebe snad zblázním.“

Připili si a vedli jako to říct neutrální hovor. Jenže Věrka to byla liga. Byla hrozně zvědavá a ukecaná. Lahev byla prázdná a Věrka vyskočila. Ptala se, že by někam skočila ještě pro jednu lahev, jestli je kam. Klára jí vysvětlila, kde je bufet a mají otevřeno. Oblékla se a se slovy já si zazvoním, vyrazila. Klára seděla na pohovce, jen kroutila hlavou.

J: „Jak dlouho jí to bude trvat?“

K: „No tak dvacet minut myslím“

Vstal jsem, vzal Kláru za ruce, postavil jí čelem ke zdi. Máme málo času. Jednou rukou jsem jí vyhrnoval sukni a druhou si rozepínal kalhoty, kde už hodně dlouho stál můj klacek.

K: „Počkej to nejde, za chvíli přijde.“ A sundával jsem jí kalhotky.

J: „Dvacet minut jsi říkala, a to ti vymrdám mozek z hlavy holčičko s culíkem“

K: „Jsi děsnej, ale já na to myslím taky. Těšila jsem se, že mě pěkně no prostě, že si zašukáme.“

Opřela se rukama o zeď malinko se rozkročila a já jí ho tam zezadu vrazil. Skoro jsem jí na něm zvedal. Vzdychala a já do ní bušil. Pak to přišlo, cítil jsem, jak to ze mě lítá a stříkám to do ní jako o závod. Stačila jen zašeptat „ty ses do mě snad počural“. Ale to už zvonil zvonek. Rychle jsem natáhnul kalhoty, Klárka kalhotky a otevřela dveře. Věrka vtrhla jako velká voda, rozhlédla se a pak povídala. „Copak Vy dva jste tady dělali? Vzala jsem raději lahve dvě.“

K: „Nic čekáme na tebe.“

V: „Klárko já fakt nejsem blbá. Ty máš zpocený vlasy a tady kolega měl košili v kalhotách, když jsem odcházela.“

K: „No se ti něco zdá. Otevřeme lahev a dáme karty. Venku je hnusně.“ Hráli jsme karty, dámu, žolíky, vyprávěli naprosto pravdivé příběhy a tak podobně. Uvařili grog a ani jsme si nevšimli kolik je hodin a půlnoc odbíjela.

J: „Holky já musím běžet, nic nejede a domů to mám dost daleko.“

V: „Tak Klárka má pokoj pro dvě, postel je veliká tak se tady nějak vyspíme ne?“

Viděl jsem, jak Klára dává oči nahoru a kroutí hlavou.

V: „Kláro co myslíš, budu spát uprostřed, abych uchránila tvoji čistotu.

K: „O mou čistotu se nestarej, bude spát mezi námi, abys mě neosahávala. Víš, jak spíš ne? Tedy pokud se nevydá na dalekou procházku a zůstane tady.“

Klárka rozestlala, a že se jdou převlíknout do koupelny, ale nechaly dveře pootevřené. Já byl rychle. Kalhoty dolů a jen do trenek a vlezl jsem pod deku. Holky ale byly docela hlasité.

V: „Počkej, co to máš za kalhotky? Krajkový no to čumím tedy, ale sluší ti. A to je nosíš jen tak?“

K: „Ne, jen se chci cítit pěkně.“

V: „Hele já tomu nerozumím. Ty vzor křesťanské cudnosti a najednou krajkový kalhotky, celá obec se za tebou otáčí a teď nějaký neznámy, se kterým nechodíš. Počkej, koukám ty jí máš oholenou. Já čumím, to je jen tak?“

Byl jsem pod peřinou, holky přiběhly a netušily, že jsem slyšel a každá si vlezla z jedné strany. Věrka ale hned vstala, že se musí vyčůrat.

K: „Hele bude tě určitě chtít svést. Pokud ti to nebude proti srsti, ráda bych věděla, kam až je naše hvězda schopná zajít. Vždycky se chlubila, že šukala jako o život. Neboj se žárlit nebudu, spíš mě to bude vzrušovat a budu dělat jako že spím.“

Lehli jsme si chvíli povídali a Klára se ke mně otočila zády a začala spokojeně oddychovat.

V: „Vy spolu fakt nechodíte?“

J: „Fakt nechodíme opravdu.“

Já ležel na zádech a ona se ke mně natočila bokem a moje ruka chtě nechtě skončila na jejím zadečku. Ona mě jednou rukou objala a hladila. Mě to nedalo a ten zadeček jsem taky zkoumal. Měla kalhotky a já jí hladil přes látku, cítil a představoval si no škoda mluvit a hned se mě pěkně postavil. Přitiskla se na mě a tiše šeptala. „Copak mě to tlačí?“ a sáhla mě mezi nohy. „Počkej já si taky sáhnu, co ty na to?“ Neodpověděla, jen se zavrtěla a já si sáhnul a sundal jí kalhotky. „Co na to řekne Klára?“ My ale spolu nechodíme opravdu ne. Měla mezi nohama pěkně mokro. Navalil jsem se na ní, držel jí ruce nad hlavou a jen protestovala „já jsem, ale vdaná“ „To je ti holčičko teď úplně k ničemu“ a vrazil jsem ho do ní. Prohnula se „ne to není možný já s zblázním“ já začal přirážet a dostávat se do ní víc a víc. Měla ho tam tak půlku a vzdychala „ne prosím víc to nejde, áááá“ a kousala se do lokte, aby nebyla slyšet. Nedal jsem na to a vrážel ho do ní víc a víc, až jsem věděl, že jsem na konci, a i to jsem cítil. Pumpoval jsem do ní jako o život. Nohy jsem jí držel od sebe ani skoro nedýchala a pak se její dech zastavil, zaryla mě ruce do boků, natahovala nohy a celá se třásla. „To není možný, to jsem nezažila …áááá“ vzdychala. Prosím tě ten je tak velký ať mě nenatrhneš. „Neboj, nenatrhnu. Ještě kousek a máš ho tam celýho“ a prudce jsem přirazil. Všiml jsem si, že Klárka velice pozorně sleduje a vzrušovalo mě to. Byl jsem v ní celý nevytahoval jsem ho, jen tlačil stále víc do ní. Jednou rukou jsem jí zezadu sáhnul na zadeček, nahmatal napjatou hráz. Jen zakňourala. Měl jsem hezky namočený prst a zatlačil jsem na zakázanou dírku a můj prstík vnikl tak centimetr dovnitř. Přestala dýchat a jen se třásla. Prosím ne, ne do mě… jsem vdaná“ Já se ještě víc natlačil do ní, na zadku jsem ucítil ruku a prsty, které se do mě zarývaly a pak sebou začal můj čurák škubat a stříkat do Věrky jednu dávku za druhou. Měl jsem černo před očima a cákal jsem do ní všechno, co ve mně bylo. „Já jsem vdaná já, to nemůžeš…ááá“ „Pozdě holčičko, už je to skoro všechno v tobě“ zašeptal jsem jí do ucha a pak jsem si všimnul, že ruka na mém zadku patří Klárce. Skončil jsem překulil se a sáhnul Věrce mezi nohy, měla tam potopu. Ležela vedle mě na boku, sáhla si mezi nohy a zašeptala „no a já zítra nedám nohy k sobě. Ty jsi děsnej, co tam prosím tě máš? Myslela jsem, že mě natrhneš. Vůbec bych se Kláře nedivila, jenže ta je ještě panna, ale já se v tom pořádně nevyznám.“ Její hlava padla na polštář a usnula. Usnul jsem hned na to. Ráno jsem se probudil, holky dělaly snídani a Věrka se balila, že jede domů Nasnídali jsme se a Věrka vyrazila. Zůstali jsme sami. Klárka se na mě vyčítavě dívala.

K: „No to je hezký divadlo, to bylo dobrý, ale na mě nezbylo nic. Jsi tedy fakt pěknej.“

Chytil jsem Klárku za ruce a serval jsem z ní všechno co měla na sobě. Bránila se jen chabě a vrazil jsem ho do ní. Šukali jsme jako o závod. A skončila se stejně plnou kundičkou jako Věrka. Musel jsem taky jít, spolubydlící od vedle měla přijet. Dlouze jsme se líbali a já jako ve snách šel na kolej. Sáhnul jsem si do kapsy bundy a tam byl lístek, a na něm telefonní číslo volej po-pá, 8–12 hod. Věrka.








Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Danka

Mám ráda orální sex, dokážu si ho užívat maximálně a na 100%. Zavolej.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 454

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA DANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Janosik


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury