Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Studia 1982 XIII. Renata a … 3

Renata 43 setkání

V úterý jsem zavolal. Stále jsem si myslel, že do toho její manžel hodí vidle, ale nehodil.

R: „Tak musela jsem vyprávět, byl vzrušený, že jsme se večer milovali dokonce dvakrát. Samozřejmě jsem některé, asi víš jaké, detaily vypustila. Jestli můžeš v sobotu, tak tě bude čekat v pět hodin v hospůdce kousek od nás. Na stole sparty, časopis rybářství a modrou košili. A pokud mu budeš sympatický a já myslím, že ano a přijdete, tak, jak jsme se domluvili. Pokud bych potřebovala ubrat, tak zaklepu dlaní na tebe, nebo postel jo? A ještě jedna věc, vykáme si a neznáme se. Ostatní nech na mě. Domluveno?“

Pokládal jsem sluchátko a nevěřil svým uším. Nějak jsem nedokázal pochopit, jak někoho může vzrušovat, když se bude dívat na to, jak mu někdo jiný píchá manželku. Jenže každý má nějaké choutky, tak uvidíme.

Vešel jsem do hospody a skutečně tam byl muž v košili, sparty a rybářství. Pozdravil jsem, jestli si rybář můře sednout rybářovi a vypít si pivo. Dal jsem si pivo, on taky a nenuceně jsme se bavili o rybách, letadlech a já už nevím o čem. Vypili jsme dvě piva a já, jsem zaplatil, že půjdu. Zaplatil také, a jestli nechci zajít na kafe, bydlí kousek odtud, na fotky úlovků. Vešli jsme do domu, obýváku a najednou vběhla Renata. Bílé ponožky a bílá pánská košile. Moc dobrý úbor a hned mě taky houpnul.

R: „Jé já nevěděla, že nejsi sám, musím se obléct, jsem skoro nahá“

M: „Prosím tě, co děláš, co by na tobě viděl. Mohla bys být jeho matka a pak mladejch holek může mít kopici.“

R: „Jsi nějakej chytrej, myslíš, že bych jako neměla šanci jo? To jsem od tebe tedy nečekala.“

M: „Udělej nám všem to kafe, prosím tě.“

R: „Jen aby ses nedivil.“

M: „To bych tedy chtěl vidět, jak svedeš mladýho kluka.“ A ukazoval fotky štik, kaprů a podobně.

Přinesla kafe, dávala ho jemu a předklonila se, takže jsem kalhotky viděl docela zblízka. Stoupla si ke mně, pokládala kafe a zavrávorala. Musel jsem jí chytit za pas a chvíli podržet. Koukla na mě a moje ruce rychle po nohách sklouzly dolů.

M: „No jestli si myslíš, že tě balí, tak kdybys nezakopla, tak se tě ani nedotknul.“

R: „To si možná jenom myslíš.“ Koukla na mě „nebo se pletu?“

J: „Vy se tady dohadujete, jestli je tady paní hezká žena.“ Sáhl jsem jí na nohy u kolen a držel.

M: „To ti stejně říká jen tak, abys byla spokojená.“

R: „A ty myslíš, že bych nemohla být zajímavá pro mladýho kluka, který jak ty říkáš, by mohl být můj syn?“

M: „Drží ti nohy no a co?“ Malinko se rozkročila a moje ruce popojely výš, pod košili až na zadeček. Malinko jsem zmačknul a už si manžela nevšímal. Stála tam a koukala na něj. Zmačknul jsem zadeček, přejel po lemu kalhotek a sestupoval zase dolů. Chvíli jsem si takhle užíval a jedna dlaň přejela přes přední díl kalhotek podle hmatu krajkových. Její dlaně jsem měl na hlavě. Jednou rukou jsem pak hladil zadeček a druhá se po vnitřní straně nohy vydala vzhůru. Dotknul jsem se látky mezi jejíma nohama a projížděl po nich. Zvedla jednu nohu na křeslo. Přitáhnul jsem jí a přes kalhotky mé rty běhaly po Venušině pahorku, sem tam lehce kousnul. Vstal jsem, líbal jí a rozepínal košili, která padla na zem. Hned na to cvakla sponka podprsenky a její prsa vklouzla do mých dlaní a hned i rty a jazyk se připojili. Vzdychla, a i ona mě rozepínala košili, která nám letěla k nohám. Jedna ruka se vrátila na lem kalhotek a vklouzla do nich a prsty zajížděly až mezi její nohy, aby nakonec dva vnikly přímo dovnitř.

Poočku jsem manžela viděl, díval se a hladil si rozkrok. Nechápal jsem, snad to chce nechat zajít až úplně nakonec.

Pomalu si klekala a začala rozepínat moje kalhoty, které stáhla. Dlaní přejela bouli na mých slipech a pak sundala i je. Můj penis se proti ní vztyčil. Po týdenním půstu byl nadržený až hrůza. Vzala jej do ruky malinko pohonila a pak žalud pohltila její ústa. Myslel jsem, že se zblázním, navíc mě přítomnost pozorovatele začínala vzrušovat. Opět si stoupla a pomalu mě strkala k ložnici. Vzal jsem jí do náruče a odnesl na postel a hned pod zadeček dal polštář. Manžel se přesunul na připravené křeslo u zdi. Klekl jsem mezi její roztažené nohy a dlaně, rejdily po nohách, prsou, bříšku i kalhotkách. Vzal jsem za jejich lem a odstranil poslední překážku.

Manžel se přesunul a evidentně mu stálo péro.

Sklonil jsem se mezi její nohy a rty a jazykem jsem její kundičku začal zpracovávat. Pak jsem se zvedl na rukách, ocas jsem položil na Venušin pahorek. Položila na něj prsty a přitlačovala ho na chloupky. Oči měla široce otevřené a skloněnou hlavou se dívala směrem mezi své nohy. Pomalu klouzal přes poštěváčka, kde malinko zatlačil, až rozhrnul stydké pysky a já poprvé přirazil. Kolena měla zvedlá, nohy pokrčené. 6alud do ní vnikl a postupnými přírazy jsem do ní vnikl celý. Začal jsem nejdřív pomalu, ale pak jsem zrychloval a jako buchar do ní přirážel, až moje koule narážely na její hráz. Dvakrát zaklepala na prostěradlo. Zpomalil jsem zůstal v půlce a díval se jí mezi nohy, hnětl jednou rukou její prsa. Pak mrkla a já opět začal přirážet, ale cítil jsem, že já nabito a mrkl já. Začala se prohýbat, vzdychat zadržela dech a můj ohon v ní začal škubat a zaplavovat její pochvu jedním výstřikem za druhým. Byl jsem prohnutý a hučela jako piliňáky. Malinko ochabnul, sperma okolo něj vyteklo, ale já začal znovu pumpovat a on zase ztvrdnul.

Manžela jsem zahlédl, jak se upřeně dívá Renatě mezi nohy a honí si péro.

Vzal jsem Renatu, otočil na všechny čtyři. Mrkla a já do ní opět vniknul a mrdal její kundičku. Vzdychala, Přidržoval jsem jí a můj klacek v ní klouzal, až se mě sevřelo břicho, prohnul jsem se a cákal jsem další porce do už tak zdevastované kundičky. Vzdychala, zatínala prsty do prostěradla, ale nesvírala mě pochvou, takže dokonalé divadlo.

Padl jsem na postel, manžel už v pokoji nebyl. Odběhla a za 15 minut se vrátila. Je nadšenej. Teď ho do mě dal, sice s prezervativem, ale mrdal mě. Jde spát nahoru, aby si mohl představovat co my tady. Takže už do polštáře plácat nebudu a teď si pořádně odhodíme zábrany. Pořádně jsme si užili do tří do rána. Kousala se do lokte, nebo si na obličej dávala polštář, aby nebylo slyšet, jak vyvádí.

Ráno jsme vstali, manžel dělal snídani. Přitom na mě mrknul. Hele vy dva příští týden jedu v sobotu v pět ráno na Orlík a přijedu nejdřív ve čtyři odpoledne v neděli. Koukal jsem jako blázen a napadla mě šílená myšlenka. Renata zase měla košili a pod ní kalhotky. Už jsem odcházel, loučili se mě přepadl děsný chtíč. V předsíni. Jsem jí otočil ke zdi a před manžele jsem jí zvednul košili odhrnul kalhotky a vrazil ho do ní znovu. Zvedal jsem jí na svém péru. Byla opřená o zeď a já mrdal její klín. Finále se blížilo a pustil jsem do ní poslední zbytky. Nečekal jsem až úplně zvadne, prudce jsem ho vtáhnul, otevřel dveře a zamával ahoj.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je offline

Věra

Vystříkej se mi na kozičky a já to pak všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha. Tak jak by se ti to líbilo? A to je jen začátek…

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 458

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Janosik


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury