Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Švagrová na návštěvě

Minulý víkend přišla na návštěvu mladší sestra manželky. Byla u nás několikrát, ale tentokrát s ní její manžel nepřišel. Když jsem se to dozvěděl, nastavil jsem skrytou kameru do pokoje pro hosty, abych ji mohl na svém počítači sledovat. Přišla v pátek večer. Dali jsme si pozdní večeři, nějaké drinky a pak šli spát, protože byla unavená z cesty. Řekl jsem ženě, že potřebuju zkontrolovat e-maily. Spustil jsem počítač a pozoroval ji, jak se svléká. Když jsem viděl, co se děje, stiskl jsem tlačítko nahrávání, abych si to všechno uchoval pro budoucí potěšení. Než zhasla světla a vlezla do postele, strávila spoustu času koukáním se na sebe v zrcadle. Naštěstí kamera funguje i ve tmě, jen přechází z barevné do černobílé. Kvůli tomu jsem zjistil, že spí nahá. Na svůj věk a na to, že má čtyři děti, má zatraceně jemné tělo. Jedinou nevýhodou je, že není úplně vyholená, ale kdo jsem, abych si stěžoval?

Druhý den ráno jsem vstával brzy a byl jsem u počítače, když vstala z postele, takže jsem ji mohl znovu vidět, než si oblékla volné šortky a bílé tričko. Než přešla kolem mě do kuchyně, předstíral jsem, že pracuju. Den probíhal docela normálně, dívky šly nakupovat a já jsem strávil čas prohlížením videa z toho rána a předchozí noci. Po návratu se pochlubily, že si koupily nějaké nové oblečení. Řekl jsem jim, že by mi mohly udělat módní přehlídku, aby předvedly své nové kousky. Smály se obě, ale říkaly, že to zní zábavně. Odpoledne a podvečer byly vyplněny časem v bazénu a povídáním. Po večeři se spoustou vína jsem jim připomněl módní přehlídku. Trochu opilé a chichotající se šli do pokojů, kde se začaly převlékat. Na počítači jsem znovu stiskl tlačítko nahrávání. Když se chystaly začít, nalil jsem oběma další sklenku vína. Pokaždé, když se šly převléknout, doplňoval jsem jim sklenice. Na konci představení byly obě pěkně nadrané. Asi hodinu po skončení módní přehlídky byly obě dívky tak opilé, že nemohly vstát z gauče. Nejprve jsem tedy pomohl manželce, odnesl ji do naší ložnice a uložil do postele. Pěkně se zhroutila, stále měla na sobě poslední model. Když jsem se vrátil do obýváku, švagrová spala v křesle. Probudil jsem ji, pomohl na nohy a vedl ji do pokoje pro hosty. Padla na postel a začala blábolit opilecké řeči. Snažila se rozepnout blůzu. Požádala mě, abych jí pomohl, aby mohla jít spát. „Spím nahá,“ vykoktá. Pomáhám jí rozepínat knoflíky, stahovat látku, teď už jen krajková podprsenka mi brání vidět její krásná prsa. Posadí se, stáhne si halenku a hodí ji na podlahu. Sáhnu za ni, rozepnu háčky na podprsence, až z ní spadne. Její kozy mám přímo před obličejem. Ještě jí pomáhám rozepnout kalhoty. Zvedám jí nohy a kalhoty stahuju z nohou. Na sobě má jen bílé kalhotky, dokud nevklouznu prsty pod gumu a nestáhnu je z ní. Tím odhaluju její kundičku s blond přistávacím proužkem.

Leží nahá na pokrývkách a ptá se mě, jestli si myslím, že vypadá sexy, protože její manžel jí řekl, že přibrala pár kilo. „Sakra, udělal bych ti to,“ směju se. S tím mi dá ruce kolem krku, přitáhne si mě na sebe a dlouze a tvrdě mě políbí. Můj penis rychle roste do své plné velikosti a já přemýšlím, co se to sakra děje. Chci ji šukat, ale vím, že to ráno nebude dobré, když se probudí s kundou plnou semene. Řekám jí: „Už spi.“ Ona téměř okamžitě zavře oči a začne tiše chrupat. Sakra, teď jsem tady se zuřivou erekcí a nahou sexy švagrovou. Začnu si hrát s jejími kozičkami a jak její bradavky ztvrdnou, jednu ruku jsem přesunul mezi její nohy a zjistil, že má úplně mokrou kundičku. Prstem jí třu klitoris. Sténá a já věřím, že dosáhla orgasmu. „Sakra, tohle se mi už nikdy nepodaří,“ myslím si. Kloužu dolů a začínám třít hlavičku čuráka mezi jejími závojíčky. Ty se otevřou a já zasunuju péro dovnitř. Jemně ji šukám, nechci ji probudit. Šukám pěkně pomalu, jemně, lehce. Dovnitř jí ho nestrkám celýho. Celou dobu si hraju s jejími kozičkami. Když šukáme, začne sotva srozumitelně mumlat. Obávám se, že se probouzí, proto ho začnu vytahovat. Ale ona mě obejme nohama a rukama a stáhne mě na sebe dolů. S uchem u jejích úst dokážu rozeznat, co říká. Volá mě jménem svého syna, říká: „Pojď synku, vyšukej mámu, vraz do mě toho svýho dlouhána. Víš, co chci, šukej mě, šukej mě, máma chce tvý semeno.“ Myšlenka, že sní o šukání svým synem mě vybudí. Mám ho v ní celýho a zrychluju pohyby. Vtom mi hlavou bleskne, že se do ní nemůžu vystříkat. Vytáhnu ho z ní, vstanu a rychle přeběhnu k manželce do ložnice. Moje žena leží přes postel s otevřenou pusou, takže jí vsunu hlavičku čuráka do úst, mírně zatlačím, dva, tři pohyby a buch. Stříkám jí do úst a na obličej. Trochu spolkne, ale většina mých šťáv steče na její polštář.

V neděli ráno vstávám brzy a dělám si kávu a snídani. Když do kuchyně přišla švagrová, měla na sobě jen tričko, žádné kalhotky. Bradavky nadouvaly tenkou látku. Zeptal jsem se jí, jestli spala dobře. Řekla, že ano a dodala, že měla velmi erotický sen. Ptal jsem se jí na podrobnosti, ale nic mi neřekla. Když manželka vyšla z pokoje se zaschlým semenem na celém obličeji, měla na sobě stejné oblečené oblečení jako večer, jen hodně zmuchlané. Její sestra se jí smála tak, že jsem si myslel, že se počůrá.

Iki
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Danka

Mám ráda orální sex, dokážu si ho užívat maximálně a na 100%. Zavolej.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 454

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA DANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Iki


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury