Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

SVATÁ CESTA 1

Byla první červnová neděle, když se přesně hodinu po poledni rozezněly zvony. Všichni obyvatelé města už dávno čekali na náměstí. „Přichází král!” komoří vyšel před královský palác, aby ohlásil příchod krále. Rozezněly se trubky a na náměstí vyšel král. Vystoupil na připravené dřevěné podium, aby zahájil slavnost.

„Sešli jsme se tu, abychom vylosovali dívku, která bude mít tu čest, že bude smět vykonat svatou cestu!” řekl král. Byl to ještě mladý, pohledný muž. „Já..já..já!” překřikovaly se dívky, čekající v hloučku vedle podia. Mohly to být jenom ty, kterým letos bude osmnáct let. „Komoří, pojď sem!” zavolal král. Přišel komoří s velkým kloboukem.

„V tomto klobouku jsou jména všech dívek, které mají právo zúčastnit se volby!” král vzal z rukou komořího klobouk a ukázal ho všem kolem. Byly v něm složené papírky, na kterých byla jména dívek.

„A teď vylosuji tu šťastnou, která bude smět na svatou cestu!” král zalovil v klobouku a vytáhnul jeden papírek. „Tak to je ta šťastná!” zamával s ním nad hlavou. Nastalo takové ticho, že by bylo slyšet i upadnutí špendlíku. Král papírek pomalu rozbaloval a zadíval se na jméno.„Letos to bude…” dramaticky se odmlčel. Všechny dívky mu s napětím visely na rtech. „Marie ze mlýna!” král přečetl jméno. „Ano,to jsem já!” jedna z dívek začala poska-kovat radostí. Ostatní dívky se zklamaně rozestoupily, aby jí udě-laly místo.

„Smíš vystoupit k nám!” zvučným hlasem řekl král, aby přehlušil jásání davu. Oslovená dívka doslova vylétla na podium, aby se těšila z té pocty. Komoří zatím uklidnil dav, aby král mohl opět promluvit. Když se na náměstí rozhostilo ticho, král vzal z rukou komořího mnišský hábit.„Předávám ti hábit, který bude symbolizovat tvoje postavení! Prosím,aby sis ho hned oblékla!” podal jí ho.

„A…a…a..” zrudla Marie. „Ano, svlékni se a oblékni na sebe ten hábit, než si to král rozmyslí a vylosuje jinou!” zašeptal jí do ucha komoří, když viděl její váhání a vzal jí hábit.„Marie, jaké to příznačné jméno! To snad sám bůh chtěl, aby ses vydala na svatou cestu! A teď si oblékni hábit, aby všichni viděli ,jak se na tu cestu těšíš!” obrátil se na ní král.

Marie,celá rudá, se začala svlékat a při tom se snažila rukama zakrývat své tělo. „Tato nádherná dívka se rozhodla, že se stane nevěstou samotného boha!” přistoupil k ní král zezadu a chytil jí za ruce. Prudce jí je roztáhnul a její tělo bylo náhle přístupno zrakům všech diváků. „Néé, prosím nééé!” cukala se Marie. „Ty si nevážíš té cti? To mám vybrat jinou dívku?” zašeptal jí do ucha král.

„Ne, výsosti, já si toho moc vážím, ale nejsem zvyklá se takto ukazovat!” skoro zavzlykala Marie. „Dej ruce za hlavu a obejdi podium!” pustil jí král. Marie, rudá až ke kořínkům vlasů, splnila jeho rozkaz a s rukama za hlavou obcházela podium. Ač byla štíhlá, její velké prsy se s každým krokem natřásaly a na mladých mužích kolem podia bylo vidět, že se jim to líbí.

Fascinovaně koukali na houštinu, kterou měla mezi nohama. Taková se hned tak nevidí! Dlouhé a husté černé chlupy jakoby se ani nemohly vejít mezi její nohy. Marie při pohledu na mladíky ještě více zrudla, když viděla, že jejich kalhoty hrozí prasknutím.

Byla proto ráda, když jí na konci té ponižující cesty komoří podal hábit, aby se konečně mohla zahalit. Rychle ho na sebe navlékla, když se k ní opět obrátil král. „Ještě ti předávám pás, který také bude symbolizovat tvou cestu!” král jí osobně opásal širokým, rudým opaskem a zapnul přezku, zdobenou nějakými blýskavými kameny. „A tady máš vše, co budeš na cestu potřebovat!” král zatleskal a dva zbrojnoši přitáhli lehký vozík na dvou velkých kolech. Bylo na něm cosi, přikryté plachtou.

„Marie, vydej se na cestu!” král zvednul obě ruce. Lidé začali tleskat a provolávat slávu. „Žehnám ti ve jménu boha!” vykřikl král a uchopil Marii za ruku. „Tvoje cesta právě začíná!” král jí dovedl k vozíku a přehodil jí přes rameno řemen,za který mohla vozík táhnout. „Uvolněte jí cestu!” vykřikl král a odstoupil, aby se Marie mohla vydat na cestu.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Týna

Kalhotky jsou zbytečnost. Mám ráda chození naostro, sex kdekoliv a kdykoliv pro mě není problém. Rozdáme si to spolu, máš na to chuť a není nikdo s kým by sis to udělal?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 459

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA TYNA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Věra

Vystříkej se mi na kozičky a já to pak všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha. Tak jak by se ti to líbilo? A to je jen začátek…

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 458

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Bobr


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2023 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury