Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Tajná fantazie

Vždycky jsem měl tajnou fantazii o tom, jak moje žena šuká s jiným mužem. Nebyl jsem si jistý, jestli chci, aby se to stalo realitou. Nikdy jsem jí o tom neřekl, dokud se to skutečně nestalo.

Loni v létě jsme s manželkou vyrazili do kempu s naším přítelem Davidem. Jakmile jsme dorazili do kempu, náš přítel si uvědomil, že jeho stan je značně roztržený a není tedy možné, že by v něm spal. Nabídli jsme mu, že může spát s námi, a on přijal.

Byl jsem trochu zklamaný, protože jsem si myslel, že to znamená, že nebudu moct mít sex se svou ženou Pavlou. Když jsme ulehli, byl jsem značně nadržený, protože tahle situace přiživovala mou tajnou fantazii. Počkal jsem, až jsem si myslel, že David spí, a pak jsem začal Pavlu hladit a líbat ji na krk. Dovolila mi to, ale hned, když to vypadalo, že začala být vzrušená, donutila mě přestat a otočila se ke spánku.

Když jsem se jí dotkl v tak těsné blízkosti našeho přítele, rozhodl jsem se to zkusit znovu. Spali jsme ve dvou spacácích, takže jsem cítil její tělo na svém. Začal jsem hladit její zadeček a zanedlouho, k mému překvapení, se Pavla natáhla a začala mi třít přes spacák čuráka. Při jejím dotyku mi okamžitě ztvrdl. Ve snaze být co nejtišší jsem se naklonil a začali jsme se líbat.

Sáhl jsem rukou dolů a začal jí laskat kundičku přes kalhotky pod spacákem. Pavla začala pohybovat boky, aby odpovídala mému laskání, a její dech se prohloubil. Sáhla mi pod spacák a chytila mě za něj. Byl jsem tak vzrušený, že jsem se málem udělal ještě předtím, než ho začala hladit. Ale nakonec jsem vydržel a natáhl se, abych jí stáhl kalhotky.

Když jsem jí roztáhl nohy a vklouzl mezi ně, všiml jsem si v šeru stanu, že náš kamarád je vzhůru a tiše se dívá. Nebyl to velký stan, takže byl jen pár centimetrů od Pavly, která spala uprostřed. Představa, že by se díval a toužil po ní, mě vzrušovala ještě víc. Potichu jsem z ní i ze sebe stáhl spacáky, takže nás nic nezakrývalo.

Pavla byla od pasu dolů nahá. Má měkké smyslné tělo s krásnými tlustými stehny, pěknými širokými boky a kulatým zadečkem. Její kůže je bílá a chloupky na kundičce má červenohnědé a úhledně zastřižené. Sundal jsem jí i košili a odhalil tak zbytek jejího těla, aby si náš přítel užil výhled. Pavla má roztomilé, mírně baculaté bříško a obrovská plná prsa. Její vlasy jsou dlouhé a hnědé. Její krásu korunují krásné plné rty. Vědomí, že náš přítel tajně sleduje mou úplně nahou ženu v našem stísněném stanu, mě vzrušovalo ještě víc.

Další pohled mi prozradil, že je úplně vzrušený a lehce ve spacím pytli onanuje. Vsunul jsem svůj penis do čekající kundičky, která byla teplejší a vlhčí, než jsem si kdy pamatoval. Pavla si stále myslela, že náš přítel spí, ale nemohla se ubránit hlasitému zasténání. Ohlédla se, aby se ujistila, že ho nevzbudila, a uvědomila si, že je vzhůru a masturbuje, zatímco upřeně zírá na její tělo.

Myslel jsem si, že to bude konec a Pavla se zblázní, ale k mému překvapení zase jen zasténala a začala zírat na bouli v jeho spacáku! Odvážně ze sebe spacák stáhl, aby mohla vidět jeho čuráka, když se hladí. Vydala ze sebe další zasténání a stále na něm měla oči přilepené. Nemohl jsem uvěřit, že se to děje a jak mě to vzrušovalo. Už jsem to nemohl vydržet. Vytáhl jsem svůj penis a postříkal jí celé břicho právě, když se do toho opravdu začala dostávat. Jakmile jsem se odtáhl, ztratila šanci na orgasmus a cítil jsem její zklamání.

„Co se stalo?“ zeptala se očividně naštvaná.

„Nemohl jsem si pomoct, omlouvám se,“ odpověděl jsem.

„No a co mám sakra dělat?“ Byla opravdu naštvaná, když se dostala tak blízko, ale nedosáhla svého vrcholu. Začal jsem třít její kundičku a nastavil hlavu tak, abych lízal její klitoris, ale ona mě odtáhla. „Musím být vyšukaná,“ řekla naštvaně. „Jak se kurva opovažuješ přestat? Podívej, jak ho má David tvrdýho!“

Hleděla s nadějí na tvrdý penis našeho přítele. Ten stále zíral na její smyslné nahé tělo. Pohybem při našem šukání se strana jejího těla dostala proti jeho a on si dával pozor, aby se nepohnul.

„Nechám ho, aby tě došukal,“ řekl jsem a kývl směrem k našemu příteli. Slova mi prostě vypadla z úst. Nemohl jsem uvěřit tomu, co jsem řekl. Vždy bylo tajnou fantazií sledovat, jak Pavlu ošuká jiný chlap, ale nikdy jsem si nemyslel, že bych jí tu příležitost skutečně nabídl.

Pavlin zklamaný výraz se rychle změnil v překvapení. V jejím hlase už nebyl žádný hněv. V šoku ke mně zvedla ruku.

„Seš si jistý, že je to v pohodě?“ zašeptala. „Myslíš to vážně?“

V tu chvíli jsem věděl, že to zvládne. Zasáhl mě příval vzrušení, žárlivosti a viny zároveň. Tohle se opravdu stalo a byla to moje chyba. Moje krásná žena se chystala nechat jiného muže šukat její kundičku.

„Jo, je to v pohodě,“ lhal jsem. Pořád jsem si nebyl jistý. Jedna část mého já chtěla, aby odmítla, zatímco jiná část se nemohla dočkat, až se to stane.

„Dobře,“ řekla Pavla, „ale ne před tebou, nechci, abys to viděl. Půjdeš ven?“

„V žádným případě, Pavlo, jestli to chceš, musíš mě nechat se dívat.“

„Před tebou to neudělám. Nechci, abys mě viděl s někým jiným.“ Pavla se podívala na jeho čuráka a pak zpátky na mě. „Nevím, jestli to tady s tebou zvládnu.“ Odmlčela se. „Prosím, jdi ven.“

„Pavlo,“ řekl jsem, „chci tě sledovat.“

„Jeho čurák je větší než tvůj, dokázal bys sledovat, jak mě šuká?“ Znovu se odmlčela, ale nečekala na odpověď. „Nechám tě poslouchat, ale jdi hned ven.“

Znovu jsem jí řekl, že jediný způsob, jak to udělat, je s publikem.

„Můžeme si přes sebe dát spacáky?“ zeptala se.

Mohl jsem říct, že se nehodlám couvnout. „Ne,“ odpověděl jsem. „Musíš to udělat přede mnou, jinak je to podvádění.“

Pavla se cítila nejistě. „Seš si jistý, že mě chceš vidět šukat s jiným? Nebudu se kvůli tobě zdržovat. Opravdu se chceš dívat, jak šuká tvou ženu?" Stále ležela nahá mezi námi dvěma. David z ní nemohl spustit oči a jeho čurák byl stále tvrdý jako skála.

„Jsem si jistý.“ Nebyl jsem, ale stejně jsem to řekl. Pavla se natáhla a konečky prstů jemně přejela po délce jeho penisu. Ohlédla se na mě. “Už je to dlouho, co jsem se dotýkala ptáka, co není tvůj. Má ho opravdu velkýho."

Jeho penis byl fakt delší než můj a téměř dvakrát tak tlustý. Pavla ho objala rukou a jemně pohonila.

„Dobře, udělám to před tebou, ale nemůžeš po mě chtít, abych přestala,“ prohlásila a podívala se na mě. „Jestli mi to dovolíš, opravdu ho nechám, aby mě pěkně šukal a já se nebudu držet zpátky. Nemůžeš mě zastavit, ať se děje cokoliv.“

Souhlasil jsem, že od této chvíle nemůžu žádat, aby přestala. Cítil jsem se bezmocný vůči své touze vidět, jak se moje fantazie odehrává. Pavla teď byla evidentně nadšená z představy, že se budu dívat. Předstírala nevinnost, když se zeptala: „Chceš, aby tvoje žena byla malá nezbedná děvka, přímo před tebou?“

Ve chvíli, kdy jsem přikývl, že ano, se otočila k našemu příteli, natáhla paži a jemně ho přitáhla k sobě. Vždycky jsem měl pocit, že je do Pavly zamilovaný. Tohle byl jeho velký den. Vylezl ze spacáku a vklouzl mezi Pavlina silná stehna, když jsem se přesunul na její druhou stranu. Jeho péro bylo tvrdé a přitisknuté na její stehno. Pavla mě jednou rukou chytila za paži a druhou za jeho čuráka.

„Myslíš, že se jeho velký péro vejde do mé malé kundičky?“ Podívala se mi do očí a usmála se, ale nečekala na odpověď. Bez dalšího zaváhání sklonila boky, čímž mu umožnila plný přístup ke své štěrbince a navedla jeho čuráka do své dírky. Vsunul ho do ní. Její ruka tvrdě stiskla mou paži. Zadržela dech, když do ní jeho penis vnikl.

"Ach můj bože, je tak obrovský. Jde mi sakra hluboko do kundičky!“ Pavla sténala a křičela, když do ní začal bušit. Byli jsme stísněni v malém stanu. S každým přírazem do mě tlačilo Pavlino roztomilé baculaté tělo. Můj čurák začal zase tvrdnout. Pavla se natáhla a stáhla ho na sebe, takže šukal její velká prsa. Její tělo se začalo nekontrolovatelně otáčet, když začal její orgasmus. David bušil do její kundičky svým penisem a tvrdě mačkal její prsa, dokud se neudělala.

Jakmile jí odezněl orgasmus, Pavla si lehla a široce roztáhla nohy, aby ji mohl dál šukat. Jedna noha jí přepadla přese mě a otřela se o mýho tvrdýho nabíječe. Podívala se na mě s výrazem velkého uspokojení. Nohu mi o něj třela, když pokračovala v šukání. Položil jsem ruce na její nohu, držel ji rozevřenou. Jak náš přítel pokračoval v šukání, ve stanu bylo slyšet pleskání jeho koulí, mokrých od kundích šťáv, které mlátily o její zadek. Pavlino celé tělo se houpalo.

„Ach joóóóó! To je fajn čurák!“ křičela Pavla. Pak se otočila ke mně a zalapala po dechu: „Hlaď si čuráka, zatímco mě budeš sledovat.“ Udělal jsem, jak řekla. Sundal jsem ruku z její nohy a začal onanovat. Začala znovu sténat a nadšeně se o mě otírat, když šoustali. Zvedl jsem se na kolena nad její hlavu a strčil jsem jí čuráka přes její velké plné rty a do úst. To vystřelilo její vzrušení o úroveň výš. Pavla vždy milovala kouření, když byla v pozici ‚69‘. Začala kolébat tělem mezi jeho čurákem a mým.

Sála mi péro silněji, než jsem kdy předtím cítil. Dosáhla dalšího orgasmu a její tělo se opět začalo nekontrolovatelně otáčet. Náš přítel začal stříkat hluboko do kundičky mý ženy. Po chvíli ho vytáhl a dokončil se na její prsa a břicho.

Pavla ležela stále na zádech, ale její kundička byla natočená ke mně. Rtíky byly rozevřené a lesklé semeno z ní kapalo na spacák. Další semeno bylo nastříkáno na její břicho a stékalo po jejích kozách. Vsunul jsem svého ptáka do její kundičky. Přitáhla si obličej našeho přítele ke svému a začala ho líbat. Viděl jsem, jak se jejich tváře pohybují, když v ústech bičují jazyky proti sobě. Pavla lapala po vzduchu mezi polibky, když jsem šukal její kapající píču, dokud jsem do ní konečně nepřidal i svůj náklad.

Znovu jsem úplně vyčerpaný ležel na zádech, ale Pavla Davida znovu vzrušila. Otočila se a položila hlavu proti mé hrudi. Na Davida vystrčila zadek. Ten zasunul svůj penis do její použité kundičky. Pavla začala velmi slabě sténat a já cítil každý její hluboký nádech na své tváři. Zašeptala mi do ucha: „Rád se díváš, jak jsem šukaná?“

Řekl jsem jí, že ano, a ona ze sebe vydala vysoké zasténání. Zašeptala: “Ráda se dívám, jak mě sleduješ. Seš tak milý, že ses podělil o mou kundičku." Její sténání bylo nyní hlasitější a náš přítel začal zrychlovat tempo. Zvedla hlavu tak, že se mi teď dívala přímo do očí. Její tělo se začalo třást.

“Líbí se mi, že se ti líbí,“ zalapala po dechu. Z jejích úst kapala slina dolů na můj obličej. “Sleduj mě!“ A znovu se udělala. Zhroutila se na mě celá zpocená a náš kamarád vystřelil další obrovskou várku semene na její kulatý zadeček.

Poté David podal Pavle ručník, kterým si otřela naše semeno a pot. Usnuli jsme s nahou Pavlou mezi sebou. Nyní zná mou tajnou fantazii a je ochotná ji předvést, kdykoli ji požádám.

Iki
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je offline

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Věra

Vystříkej se mi na kozičky a já to pak všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha. Tak jak by se ti to líbilo? A to je jen začátek…

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 458

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Iki


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2023 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury