Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Už nejsem panna

Tondu znám už nějakou dobu. Chodíme spolu a jsme ve stádiu vzájemného mazlení. Zatím se držím zpátky, nechci mu dovolit pokračovat ze strachu, že přijdu o panenství. Poslouchám, jak si moje kámošky vyprávějí o svých zážitcích, nadšené z toho, jaký to bylo, z detailů, senzačního a intenzivního vzrušení, z pocitu, že se čurák zasouvá dovnitř a ven, z úžasné exploze a tisíců explodujících světel. Kundičku z toho mám vlhkou a vzrušenou. Nakonec jsem se rozhodla, že dnes v noci budeme mít on a já úplný sexuální zážitek.

Namáčela jsem se v příjemné lázni plné vonných bublinek, přemýšlela jsem o tom, jak to bude probíhat, nebyla jsem si jistá bolestí, až mi praskne panenská blána. Říkali mi, že to bude velmi bolestivé, ale prý to stojí za to. Přemýšlela jsem o tom intenzivním potěšení, ale nechtěla jsem otěhotnět. Domluvila jsem si schůzku v domě své kamarádky. Rodičům jsem řekla, že k ní jdu na přespání. Její rodiče totiž byli pryč.

Neztráceli jsme čas a brzy jsme se líbali a mazlili. Pochválil mě mou vůni. Jeho smysly tím byly docela nabuzené. Zatímco jeho ruce zkoumaly moje prsa a pučící dvorce, brněly mi bradavky a byly teď ztuhlé jako malé gumičky tužky, citlivé na jeho doteky. Jeho jazyk vířil přes bradavku a posílal slast až do mé kundičky. Brzy jsem byla nahoře nahá, mým prsům se dostávalo spousty pozornosti. Vtom jsem ucítila, jak jeho ruka klouže níž, ucítila jsem motýlky vzrušení a můj dech se zrychlil. Vklouzl pod pružný lem kalhotek, jeho ruka mi tře kundičku. Rozevírám ještě víc nohy. Zasténala jsem mu do úst, když jeho polibek zakryl náhlé potěšení z jeho prstů tančících po mém klitorisu a hlazení mezi mými stydkými pysky.

Cítila jsem, jak mi šťávy začínají promazávat pochvu. Moje vzrušení nabývá na intenzitě. Pomalu mi stahuje kalhotky dolů přes boky. Teď je ještě čas ho zastavit. Ale moje tělo reaguje na jeho prsty, když pokračuje v prozkoumávání mé kundičky. Sténám se zavřenýma očima. Jeho ruka bere mou a položí ji na penis. Když jsem ho plně uchopila, věděla jsem, že je docela velký a tvrdý. Jeho ruka na té mé začala pohybovat mou dlaní tam a zpět po celé délce. Tiše mi šeptá do ucha, tohle je tvůj mazlík. Ani jsem si nevšimla, že je nahý. Moje vášeň roste. Čurák v mé dlani je tlustý a teplý. Hladím ho jen krátce. Pak si ho přitahuji k sobě, šplhá mezi mé nohy. Je připraven do mě proniknout. Cítím, jak se o mě tře, než strčí hlavičku do mého vchodu.

Ach bože, lapám po dechu, když cítím, jak se mu otevírám. Ó bože, bože, ó bože, kňučím. Lapám po dechu v krátkých dávkách, boky a nohy se mi třesou a hruď se mi zvedá. Už je to tak blízko! Prosím, neubližuj mi, ach Bože, neubližuj mi. Pak ta ostrá intenzivní spalující bodavá bolest, když mi trhá panenskou blánu. Křičím a pokouším se ho zatlačit dozadu. Aáááúúúú, bolí to, brečím, vyndej ho, bolí to! Prosím, ale on jen tlačí víc. Noří se níž a níž. Cítím jeho koule na mé kundičce. Je úplně ve mně, nehybný. Cítím, jak se ve mně jeho penis natahuje a ohýbá. Připadá mi to divné, ale začínám cítit jeho velikost. Moje kundička ho začíná svírat, pomalu se mu přizpůsobuje.

Když se ve mně začal jemně pohybovat, přemohl mě pocit, jak se jeho penis tře po citlivých vaginálních stěnách, ten pocit je silný a extrémně intenzivní. Šuká mě a moje vzrušená mysl se dostává do oblak vášně. Chci, aby tento pocit zesílil, sténám a pohybuju boky, abych se setkala s jeho přírazy. Rychle směřuju do mraku vášně, chci ztratit rozum. Šuká mě dlouhými silnými přírazy. Jsem úplně ztracená, je to fantastický pocit. Brzy mě vynesl na můj úplně první vrchol. Držím své tělo pevně na něm a nekontrolovatelně se třesu. Bylo to v tomto bodě, kdy si myslím, že ztratil kontrolu. Několika rychlými přírazy vyvrcholil i on. Cítím, jak jeho tryskající sperma naplňuje mé hlubiny, jeho teplo se šíří v mé jeskyňce. Nechtěla jsem, aby se to stalo, ale byla jsem příliš daleko se svým vlastním vyvrcholením, abych tomu zabránila.

Pomalu se oba vzpamatováváme z tohoto prvního intenzivního sexu. Moje panenství je pryč, moje kundička plná jeho semene a já s nohama dokořán. Cítím, jak mu penis stále škube hluboko ve mně. Chci víc. Líbá mě a já reaguju s vášní. Jeho čurák je stále tvrdý. Líbáme se a on začíná znovu pohybovat tělem. Pod jeho tělem jsem jako hadrová panenka. Cestuju k nebeským hvězdám vášně, ztracená a zcela odevzdaná jeho narážejícímu penisu. Ty pocity jsou tak silné, že jsem si jistá, že mám neustálý orgasmus. Moje kundička se stahuje v malých křečích podél jeho ptáka. Cítím, že jsem víc a víc vlhčí. Křičím v reakci na intenzivní vrcholy slasti, až do mě nakonec vybuchuje podruhé. Cítím opět jeho výtrysky semene.

Přes noc jsme se milovali ještě třikrát, skoro jsem nespala. K ránu mě bolela pochva. Když jsem se vrátila domů, vzpomněla jsem si, že si mám vzít ráno tabletu, kterou mi věnovala moje kamarádka preventivně pro případ. Uvědomila jsem si, že jsem nyní přestoupila do ženství. Cítím vnitřní záři a s vřelým úsměvem říkám svému obrazu v zrcadle: Ty, milá dívko, už nejsi panna.

Dnes lehce poskakuju ze schodů, vařím si kávu a sedím u stolu jako ve snu. Vzpomínám na události mé první noci.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Věra

Vystříkej se mi na kozičky a já to pak všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha. Tak jak by se ti to líbilo? A to je jen začátek…

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 458

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je offline

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Danka

Mám ráda orální sex, dokážu si ho užívat maximálně a na 100%. Zavolej.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 454

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA DANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Agáta


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury