Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

V taxíku 01 Martina (35)

Už desátým rokem jezdím s taxi, klasická dročka, mám vlastní klientelu nebo beru lidí z ulice, žádná novodobá aplikace jak je zvykem v jiných městech.

Za tu dobu jsem toho zažil hodně, opilecký kecy, demence lidí, frajera co během vánočních svátků v kasinu nechal přes dvě mega z prodeje bytu, různý návštěvy nočních klubů atd.

Práce s lidmi mi nevadí, jsem na to zvyklý, jedním uchem sem druhým tam jak se říká.

Moje povídka o které je nyní řeč je o jedné ženě jménem Martina (35)

Martina pracuje na benzince, kam občas zajedu natankovat, když nutně potřebují. Vezl jsem ji do práce a z práce asi 4× pak mi jednou v sobotu v noci volala, že má na benzince rozhadaný pár a pan potřebuje okamžitě odvézt . Někam daleko…

Někam daleko byla cesta přes 200km slušný rito, po cestě zpátky jsem stihl Martinu na konci směny odvézt zdarma domů, ještě jsem ji dal menší provizi z kšeftu co dohodla, ať je větší jistota že příště se zas ozve mě než konkurenci.

Peníze brala všemi deseti, ještě se ji rozzářili oči.

Po tomto dnů to začalo.

Začala mi často psát, jestli ji nedám vizitky, že by dala k pokladně nebo leták. Začala být více aktivní ale pokaždé byla zbrklá takový styl teď tohle a zas tohle a ještě se vrátíme k tomuhle. Když ji vozím tak mi stačila , během deseti minut jízdy toho říct,tolik co se nedozví ani děti ve škole za jeden vyučovací den.

Martinu bych popsal jako kamaradskou veselou komunikativní ženu, máma dvou dětí, vdaná, růst se ji zastavil někde na 160cm výšky, má vystouplou prdelku, není hubená ale není tlustá, tak akorát aspoň pro mě, to počítám nějaké to kilo navíc, větší prsa, silnější stehna , který se mi v kombinaci sukně na sobě, velice líbí. Dlouhý vlasy obarvené do kaštanové barvy, v nose má malou pecičku (piercing) několik náušnic stříbrných v uších, zelený velký oči.

Vždy jsem ji viděl namalovanou, červená rtěnka, make up, oční stíny.

Mezi námi to bylo takový, že jsem cítil a věděl že chce víc. Jenže jsem neměl koule to nějak rozjet, mezi domovem a práci to měla kousek. Takže jsem čas od času hodil nějakou menší narážku jako by ze srandy, zareagovala na to. Trochu i dráždila když se mě zeptala co dělám, odepsal jsem ji jsem ve vaně, odpočívám tak mi odepsala fotkou. Nohy opřené pod baterii ve vaně, se slovy jsme na tom stejně.

Jednou pila doma víno, když se nudila, poslala mi opět nohy. To jsem odpověděl že už fotku znám, ať ukáže bobříka mlčení a smajlík na konci.

Jak dva puberťáci. Co jsem od ní chtěl když už nic asi víte. Neměla tak malý koule jak jsem si myslel. Přišla mi od ní fotka kdy si vyfotila spodek, s nenápadně zakrytou rukou a odpověď. Nene Nene žádný bobřík. Intimní partie měla zakryté celé ale co bylo vidět že je vyholená a to se mi hodně na ženách líbí. Prostě vyholená to je moje.

Netrvalo dlouho a byla na večírku s holkami (kamarádkami).

Ze kterého jsem ji vezl společně s dvěma kamarádkami za město a pak s Martinou směr její domov. To byla debata mezi nimi na orální sex. Její kamarádka vypitá a hned hlásila svého manžela že jestli bude spát tak asi se mu v plíží pod deku a vyhulí mu čuraka protože ráno se to nepovedlo pač je vzbudil syn. Takový debaty na to jsem zvyklý. Po vysazení zůstala Martina a čas třicet minut jízdy pro nás.

To mám kamarádky odpověděla a zeptala se mě na férovku jestli mám rád orální sex.. Odpověděl jsem miluji a obě možnosti. Ale moje ex kouřila jen když měla náladu a chuť ale lízat se nechala naštěstí dlouho. Takže aspoň něco.

Já mám o 26 let staršího manžela, stará škola, pecival a ten tohle neuznává. Občas si ho vezmu do úst a projedu se jazykem po něm, ale aby to udělal on mě to ne. Je to stereotyp dokola to samý. Roztáhnu nohy vleže skočí na mě pak odpadne konec. Když si na něj vlezu já. Hned je to auu tlačíš mě na žebra tlačíš mi hrudník… :) (smích)

Před pár lety jsem měla nějakou chvíli milence, utíkala jsem za ním i uprostřed noci abych z toho života něco měla. ..

Otevřela se obrovská příležitost.

Martině se šibalským úsměvem který naznačoval jen to jedno. Říkám tobě bych zajel hlavou do klína hned, vyznávam lichotky které na ženy působí.

Tak co nám v tom brání? Jsme dospělý asi bychom měli vědět co chceme co je dobrý co ne. Říká.

Mám zastavit?

Srdce mi začalo bušit nervozitou

Ano, někam zajeď stranou. Ráda to udělám.

Zastavil jsem. Podíval jsem se na Martinu ta se podívala na mě, políbila mě. Jdeš do toho řekla tichým něžným hlasem.

Obešel jsem auto. Martina se otočila zády k sedačce řidiče obličejem ven. Nadzvedávala si sukni aby si sundala kalhotky. To jsem si klekl na kolena chytil ji za boky pohladil ji.

S pomocí sundal sukni. Zůstala v černých krajkových kalhotkách. Nosem jsem ji pohladil vnitřní stehna zajel nahoru zpátky jemnými polibky se přiblížil k tříslům políbil ji mušličku přes voňavé kalhotky. Už tohle ji vzrušovalo. Měla zavřený oči hladila mě po vlasech, slyšel jsem jak ji tiká srdce..

Po pár polibcích a kroužení v rajónu jsem ji stáhl kalhotky. Spatřil její tajný svět. Byla celá oholená příjemně hladká kundičku měla větší barevně růžovo hnědá , uzavřenou do sebe, s mírně ohrnutými pysky jak listy papíru.

Přímo na ni jsem ji třikrát nežně políbil, polibil znova vnitřní místo stehen. Pak už jsem se věnoval jen ji. Prolizl jsem ji od zhora dolů párkrát pi sobě pak zavřel oči. Špičkou nosu si odkryl poštěváček a bez spěchu jsem kmital.

Měla příjemnou něžnou dámskou vůni své mušle, její chuť byla k přirovnání jak sladký oříšky. Martina mě hladila po vlasech její tón se zvýšil. Vzdychala čím víc byla hlasitější, tím víc mi přimáčkla hlavu blíž. Její bulka klitorisu byla natekla třikrát tak větší. Cítil jsem jak mi vlhne.

Poprosila si abych zastrčil prst. Slabě vzdychavým hlasem mi povídá pomoz si s prstem prosím.

Na její přání tam dávám hned prostředníček. Pronikl jsem dovnitř a cítím jak tam plave v její louží. Tak ještě pritisknu na prostředníček ukazováček a pronikám dovnitř oběma prsty.

Martina teče proudem, jazykem se věnují klitorisu a prsty si hraju s jejím otvorem. Je hlasitější než bylo před minutou.

Škube hlavou rukou si hladí hrudník.

Pak si vyndavá levé prso, upravuje podprsenku pod tričkem. Levé prso má venku vzdychá vyndavá si rázem i druhý. Má velký kynuté kozy který jsou kulatý kolem prsních dvorců žilnatých a vypadají jak pětikilový melouny když v létě kupujete. Bradavky jsou jak cecky kulatý hnědý velký.

Martina si kozy hladí pak vidím jak si olizuje levou bradavku a zas hladí.

Chytá mě oběma rukama za hlavu a přimáčkne do svého klínu. Ne že by se mi to nelíbilo to ne ale už jsem těch třicet minut cca dal nemohl. Kolena ze země mě bolely tak pokračujeme dál.

Vstal jsem trochu se narovnal. Martina pochopila že na tyto hrátky přeci jen málo místa.

Hned se chopila toho mého. Hned jak byl venku tak si ho vzala do ruky honila mi ho. Na mě zbytečně dlouho pak mi ho jemným pomalým tempem začala kouřit. Orálek docela posrala nebyl zrovna ten nejlepší. Když to začalo mít šmrnc tak přestala a začala znova honit nebo lízat koule. Víc honila než kouřila a to zrovna nemusím.

Ale i tak si do půlky velikosti si ho do pusy dala.

Když, jsem ji chytil za hlavu a chtěl přirazit až do krku jak se říká až na mandle to cukla a odstrčila ale co se dá dělat.

I tak tvrdě stal a chtěl to jedno. Stříkat.

Otočil jsem ji ke kapotě. Martina si dala lokty na kapotu a vyšpulila zadek. Ještě jsem ho zmáčkl pohladil ohl se roztáhl zadeček a zajel ji ze zadu hlavou na kundičku abych si ještě lízl a pak už zasunul.

Martina držela jak kdyby to byla nafukovací panna ani se nehla ale i tak jsem ji vymrdal. Kdyby se nekrotila tak by řvala na celý odlehlé místo parkoviště.

Měla ráda když jsem ji chytil za týl hlavy, přirazil do ní na doraz až po koule a držel ji hlavu na kapotě. Líbilo se ji to vzdychala jak kdybych to dělal nějaký milfce po několika letech manželství ve stereotypu po několika minutách už začala konečně přirážet a došlo ji že to bude ještě lepší.

Pod žalud ven a pak rychle dovnitř až na doraz to bylo pro ni to nejlepší. To nejvíc se hýbala a tón vzdychání byl hlasitější.

Měl jsem plný pytel,naposled jsem střikal skoro dva týdny zpět.

Pořádně jsem ji projel její kundičku a omlátil se o její velký kynutý zadek.

Chytil jsem ji pod bradou, čichl si krku a do ucha říkám pěkně držíš co.. Odpověď jo .. Už budeš zeptala se.. Jo budu. Asi už to na ni bylo dlouhé.

Neřekla nic tak jsem svoji potřebu vykonal celou do ní. Ještě jsem v ni zůstal mírnými pohyby ucítil poslední výstřik ..

Martina byla v obličeji trochu červená trochu se usmívala.

Dal jsem ji krabičku kapesníků. Odskočila si trochu od auta.

Klekla si nohy od sebe.

Utřela se pak si pár kapesníky zakryla kundu přetáhla kalhotky a hotovo.

Pak směr domů . Ozvi se když budeš chtít říkám Martině. Poděkovala mi za hezký ráno.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je offline

Věra

Vystříkej se mi na kozičky a já to pak všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha. Tak jak by se ti to líbilo? A to je jen začátek…

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 458

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Chicco-Wm


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury