Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

V Taxíku 03 Bára (26)

Povídku o Martině napíšu příště, bude už poslední.

Dnes chci napsat o jiné kosti a to jménem Bára.

Za ty léta co jezdím, jsem si uvědomil, to jedno. Taxi je jako magnet pro socky. Ty jezdí nejvíce ale teď jestli mají prachy a to je to nejdůležitější. Nemám rád vyjebání často mi ujedou nervy. Takže jsem trochu od rány což je potřeba u tohoto zaměstnání , plno lidí to i ví. Ty nový to poznají hned.

Poprvé mi přišla Bára do auta s pivem v kelímku, to jsem ji řekl na, férovku buď ho teď vypiješ nebo ho vyhodiš nebo si zavolej nikoho jiného. Nasraně do sebe pivo kopla.

Bára mladá typická socka, bydlí u babičky, ta ji živí. Nepracuje ani zájem o práci nemá. Je ji 26 let bezdětná brunetka s vlasy v culíku který nosí furt stejně. Nejraději asi nosí tepláky hlavně ty šedý, kdy se na ni podívám a vidím jaký zrovna má na sobě spodky. Někdy to jsou tanga někdy zas klasický kalhotky. Ty její šedivý tepláky jsou tak sepraný že ji bude vidět za chvíli prdel.

Vídám ji často po městě chodit na nákup, nebo hlídá kamarádce děcko v kočárku.

Holka co rada chlastá kouří trávu a každý vikend je někde v terénu, u tuctu kamarádů a kamarádek. Výhoda že často dohodi kšeft, sveze se domu a dotyčný má na mě nový kontakt, zaplatí za Baru cestu a pak se krátce na to znova ozve a začne jezdit častěji

Jednou mi nezaplatila, že nemá usmála se, to jsem se neudržel. Bylo pomalu šest ráno celá noční za hovno, žádný rita a teď bude ožrala zkoušet tohle. Tak jsem na ni vyjel že se začala omlouvat, byla, to jízda zrovna za 750,–kč .

Sedím v autě připravený že vzbudím její babičku, ať si ji dá dohromady a nikam ji nepouští. To Bára prosila abych to nedělal, že večer chce s kamarády jet na akci co byla u nás a potřebuje založit.

Že ti to není blbý ji říkám, co budeš dělat až v odejde babička, do věčných lovišť. To budeš kouřit čuraky za vstup do klubu ne..

Bára se podívala no, to už dělám i teď no. Sklonila hlavu pak ji nadzvedla. Ale za panáky no..

Vidím že ti je všechno u prdele i ta budoucnost. !

Šukáš taky nebo jen huliš? Bára odpověděla bez jediného váhání taky.

Tak si to můžu takto odpracovat? Podívala se na mě. Jestli jsi toho schopna nemám námitky.

Věděl jsem že s ní nebude žádný problém, co jsem slyšel od zákazníků, kteří ji znají, tak už nějaký známky toho co dělá se vědělo.

Zastavil jsem na odlehlém místě, sedl si do zadu k Báře, nebylo žádný váhání přemlouvání.

Rovnou šla na věc.

Kouřila hodně dobře, uměla si ho v puse užít, jemně ho sevřela do svých rtů. Pak si ho pouštěla hlouběji do pusy. Olizovala mi několikrát žalud a pak si ho zase vracela zpět do úst . .

Sjížděla jazykem po koulich dolů a nahoru. Jemně si strkala kouli do pusy. Pak zase pustila.

Hladil jsem ji po celou dobu po zadku. Pak jsem ji nechal se svléknout, svlékla si spodek a podprsenku si jen dala pod prsa.. Měla měkký kulatý dvojky pěkně se drželi v ruce s malými světle hnědými bradavkami.

Nasadil jsem kondom.

Spodek měla týden neoholený, měla tak dvou-centimetrove chloupky hnědý. Plný trojúhelníček chloupků a malé pysky který ji lezli ven.

Bára, si dala nohy od sebe ruce si položila na moje ramena, přiblížil jsem se co nejtěsneji k ní, zasunul do ní curaka. Zajel na poprvé celý do ní, pevně ho sevřela.

Uchopil jsem ji za boky a několikrát ji v této poloze projel, vadili mi její alkoholické výpary tak jsem změnil polohu hezky ze zadu.

Vylezl jsem ven Bára se aktivně otočila vyšpulila ji na mě, nechala si ho tam hned vrazit.

Měla pěkný vzrušující sevření její kundičky. Při protahnuti až na doraz trochu zasyčela ale po chvíli už ji projížděl jak proutek po másle.

Měla pevný tvrdý zadek kterým jsem si otkloukl břicho, svými přirazy, Bára začala vzdychat hlasitým tónem, impulzivní tóny. Kundiču měla mokrou, pěla jen ódou na radost.

Podržela až do úplného konce, kdy jsem se udělal do gumy.....

Na tyhle holce se mi zalíbilo, nemusel jsem ji přemlouvat, diskutovat s ní a to je to hlavni.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Týna

Kalhotky jsou zbytečnost. Mám ráda chození naostro, sex kdekoliv a kdykoliv pro mě není problém. Rozdáme si to spolu, máš na to chuť a není nikdo s kým by sis to udělal?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 459

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA TYNA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Chicco-Wm


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury