Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

V taxíku 04 Iva (22 let)

S kamarádem jsme byly u vody. Kde jsme potkali kamaráda Mirka jeho ex přítelkyni. Krásnou snědou Terezu ale také její kamarádku Ivanu. Ivana blondýnka s delsi ofinou, vzadu vlasy kratší nagelované na Ježka. Moderní brýle s červenými obroučky, sportovní postavy, prsa tak akorát do ruky, vypracované břicho, postava na jedničku.

Do Terezy už jsem jednou dělal a neúspěšně. Za to Ivana chrlila, jednu kravinu za druhou, skákala do řeči, začala říkat jak v Thajsku bylo teplo než ted tady, její IQ na to že dělá vysokou školu, bylo velmi nízké a povídání s ní trapný. Skákala neustále do řeči, vyptávala se, zajímala se.

Prozradila že jezdí se svým taxikářem , který ji vozí za tolik tam a tam, za kolik bych jel pro ní nechtěl jsem se na toto téma bavit. Pro mě nevýhodný jízdy.

Mirek za hubičku by tě svezl, zasmál jsem se, nafta něco stojí a ještě ten čas zasmál jsem se, ale já myslel za hubičku na penis co by ti dala.

Ivana zčervenala , nazvala nás pár sprostými slovy , naštvala se nebo spíš přímo urazila jak malý dítě. Tereza ta to vzala v pohodě, ba naopak to bylo dobrý ale Ivana nikdy neměla rada, když někdo si udělal srandu, na její osobnost.

Na Ivě se mi líbila jen její postava, hrála tenis, chodila do fitka, jezdila na kole. Ale vzhledově tam nic nebylo, chováním a nadřazenosti už vůbec ne.

Po pár dnech jsme s Mirkem byly na pivku, smál se, začal říkat jak Iva říkala Tereze že jsem fajn člověk, trochu hrubý, povýšený, ale mám podnikatelského ducha a vedu zajištěnou firmu.

Dokonce ta kráva si mě hledala i na internetu, zkoušela jestli jsem s.r.o . No ta má starosti teda, zhnusila se mi, nesnáším když někdo cizi si mě lustruje bez toho aby měl důvod!

Pokus o bowling ve čtyřech, jsem odmítl.

Bohužel kondiční plavání v krytem bazénu už mi nevyšlo. Byl to podraz od Mirka protože pozval holky a o tom jsem nevěděl.

Kdyby to neudělal, asi by to nedopadlo jak to dopadlo.

Iva měla ten den na sobě, dvoudílné modré plavky, spodek byl typ brazilek, pěkně zařiznutý v zadečku, ten měla, vysportovaný. Byl jak dvě tvrdý boule, žádný tuk, když jsem ji viděl zepředu, nešlo si nevšimnout, hladkých třísel. Celé tělo měla hladký , žádný chlupy na rukou a už ne vůbec na ostatních místech kde se ženy holí, podpaždí hladké jak dětská prdelka.Jsem silně alergický když si všimnu ženy, podívam se a co vidím, jsou chlupy na ruce, nebo nekvalitně oholená či strniště v podpaždí. Iva jako holátko mě vzrušovala.

Bylo na ni poznat že ke mě ji to táhne, držel jsem si odstup, ty sympatie jsem v ní neměl žádný.

Opakovaně co bylo na ní nejlepší a nejvíc sexy bylo to tělo.

Následovalo pak žádost o přátelství, nějaký pokec po messengeru, pak vše utichlo.

Ve čtyřech jsme se už nesešli.

Po pár týdnech se mi ozvala pozdě v noci, byl to odvoz k nějakému kamarádovi.

V 11 večer jede na noc ke kamarádovi , to už něco značí, neřešil jsem.

Ten týden jsem ji vezl, opět znova druhý den, do třetice ještě o dva dny později

Pak mi začala psát jednou v noci, ty máš tak pěkný, auto, hezky ti to v něm voní.

Odepsat na to šlo jen díky, pak spustila jak všechno stojí za hovno, nechtěl jsem být ten kdo ji vyslechne, na to má kamarádky, pro mě cizi holka, nejsem na tohle povídání .

Když napsala že jezdila za klukem, co s ním dělala jen to jedno, na otázku jestli by nešel do kina nebo si někam sednout, odpověděl nešel a tím dal vědět že nemá o Ivu zájem.

Mi nic nezbývalo, než pro Ivu dojet a odvézt, přeci jen ji znám, tak trochu soucitu jsem s ní měl.

Když odcházela z auta, řekla mi že jsem jak hora, ze se mnou taky nic nehne. Něco v tom smyslu.

Pak už se to rozjelo. Bylo mi ji líto, říkal jsem si v duchu že je to kráva, ale je mladá tak časem pozná.

Pozval jsem ji na jídlo, na fajn burgry co dělají v jednom podniku, kousek od městě. Podnik neznala a přemlouvat jsem ji moc nemusel.

Dorazila velmi slušně upravená. Nalíčená modrý oční odstíny, červená rtěnka, černý řasy, sukně, tričko do véčka.

Tímto gestem jsem vše otočil aniž bych to čekal.

Po večeři jsme skončili u mě v autě, v přírodě.

Začalo to libaním, nebylo žádný romantické, strkala mi jazyk do pusy, pak mi ho sala a já strkal jazyk do pusy ji.

Když jsem ji líbal po krku, držela mě za tváře a hladila.

Sjížděl jsem po krku dolů, vzdychala a nadzvedavala nohu, pak si dávala nohy víc od sebe.

Byla vzrušená a tělo doslova nabízela.

Když jsem se dotkl prsou, byly tak akorát do ruky, pevný malý balonky, s malými světlými bradavkami.

Iva zavřela oči nechala mě mačkat ji prsa, olizl jsem ji bradavky, rukou si začala hladit koleno, až jsem uviděl že ruku si dává pod sukni, hladila si ji přes tanga , bradavky ji ztvrdli.

Hned jsem ji dal na rozkrok ruku, cítil jak je vlhká, sáhl jsem si pod ně, pohladil jí po vyholené kundičce, pak ji pohladil po poštěváčku, kroužívě jsem ho projel a strčil do ní prostředníček. Pokračovalo vše libaním.

Pojedeme ke mě co ty na to? Iva zašeptala do ucha ráda.

Domu jsem to kalil jak to šlo, nemohl jsem se dočkat, v kalhotech to úplně vařilo.

Vzal jsem ji do ložnice, Iva si sundala sukni. Začal jsem ji líbat po pupíku a pak zajížděl polibky na tanga.

Políbil jsem první vnitřní stehno pak druhý. Tanga si sundala sama. Já spatřil její jeskyňku. Byla to doslova malá broskev s malými pysky, růžová, celá vyholena.

Jazykem jsem zajel do jejího klínu, měla vůni mladé ženy, už byla vlhká a jazyk se mi na ni lepil.

Od zhora dolů jsem ji lizal,pak kroužívými pohyby po poštěváčku a vychutnával si každý moment. Měla ji dokonalou přesně podle mých představ.

Postavil jsem se a Iva oddaně klekla a pdivala se na mě, usmála se a pak si ho vzala do ruky a zároveň do pusy. Vzrušovala mě jak svoji malou pusou ho kouřila, měla v tváří bouli, penis byl sevřený v jejich ústech a ona rychlým tempem ho hulila.Potrela si žaludem rty, pak si ho podržela a olizala koule, zas kouřila.

Otočil jsem si ji, sáhl na její pevný tvrdý zadek, zmáčkl si ho do ruky. Roztáhl jsem ji půlky zadečku, růžová kundička se na mě podívala.

Oběma rukama jsem roztáhl půlky, zadečku, ohl se přímo tváří mezi půlky. Vylizal ji kundičku od zhora dolů několikrát po sobě, měla ji nadrženě rudou.

Pak už jsem zasunul rovnou do ní, pevný sevření mýho curaka, byla krásně úzká, prirazy byly jak když moře mlátí o útesy, dostával jsem do pod bříšku rány od jejího zadečku, cítil jak mě Iva uvnitř sevře a zas pustí, místnosti se ozývalo hlasité nadržené sténání, uměla hodně dobře vzdychat, což značilo jen to jedno, že se ji to líbí.

Po vyndání curaka z ní, kdy jsem měl v plánu změnit polohu, si ho Iva dala do pusy a začala rychlým tempem kouřit, jen jsem si všiml jal její oči, směřují jen na něj, pak se zavřela a víc go chytla u kořene až do úplného konce.

Vykouřila ho až do úplného konce, dvě první velký dávky přímo do krku směřovali, ty poslední kapky už měla na jazyku.

Ještě ho držela a sála až do poslední kapky, vše spolykala. Sperma ji nebylo cizí a to je jen dobře.

.......
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Věra

Vystříkej se mi na kozičky a já to pak všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha. Tak jak by se ti to líbilo? A to je jen začátek…

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 458

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Chicco-Wm


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2023 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury