Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Víkend s Markétou III

Sedli jsme si do restaurace na zahrádku naproti sobě. Po chvíli jsme si objednali něco k pití. Díval jsem se na ni a byla okouzlující. Štíhlejší, menší prsa, v tričku a sukni, bez kalhotek a bez podprsenky. A ještě k tomu s vystříkanou kundičkou. Gestem jsem jí ukázal, ať roztáhne nohy. Po chvilce to pochopila a trochu se uvelebila na židli. Pak rozáhla nohy, ale nebylo nic vidět. Poprosil jsem jí, ať si trochu vyhrne sukni. Udělala to a tak jsem viděl její klín. Byl to moc hezký pohled. Kruci, zase mám chuť. Rozhlížím se okolo a není tady nic, kam by se dalo zapadnout a kde bych ji mohl zase vystříkat. Po chvilce zaplatím, beru ji za ruku a odcházíme. Markéta nechápe, ale nechá se. Najednou procházíme okolo obchodu s oblečením a tak ji zatáhnu dovnitř. Dojdeme k šatům. Vezmu první, které zhruba odpovídají její velikosti a hledám kabinky. Jsou tady dvě a obě prázdné. Vlezu do té vzdálenější a za sebou tam vtáhnu i Markétu. Šaty pověsím na háček. Markétu postavím zády k zadní stěně a natlačím se na ni. Začnu ji líbat, pravou rukou jí vyhrnu sukni, chytnu její nohu a zvedám si ji kolem sebe. Pak yndám penis a rukou ho navedu na její dirku. Od mého semene je stále mokrá a tak do ní zajednu hned jako po másle. Začnu do ni přirážet. Jsem naddržený, držím ji za zadek a zajíždím do ní. Nic jiného mě nezajímá. Po chvilce to na mě už jde a tak ji začnu zase líbat. Naše jazyky se spojí a ochutnávají se vzájemně. Naposledy do ní zarazím penis a stříkám. Markéta už nic neříká a jen drží, dokud to v ní není úplně všechno. Pak se obleču, ona si stáhne sukni, já beru šaty do ruky a se slovy „tohle ti nesluší“ odcházíme. Štaty vrátím na místo, beru Markétu za ruku a jdeme ven. Venku mi řekne, že jí to teče po noze a tak se na ni jen usměju a jdeme se projít do parku.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Bob


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2022 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury