Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Víra

Faith se po tréninku roztleskávaček v šatně rychle oblékla. Věděla, že se musí dostat domů a dokončit domácí úkol. Když odcházela ze šatny, uviděla kolem stojící skupinu basketbalistů a diskutujících o sezóně a nadcházejícím zápase. Věděla, že jednali o vyloučení Jima, hvězdného hráče týmu. Bylo to tématem většiny řečí ve škole toho dne. Profesorka Christine podala na Jima stížnost na chování ve třídě.

Když Faith procházela kolem hráčů, zaslechla, jak o ji komentovali. Zaslechla, jak jeden z nich mluví o její hrudi a zadečku. Začervenala se, když kluci mluvili o tom, že její kozy jsou pěkný a pevný, tak akorát velký a zadek má hezky pevný. Faith věděla, že je atraktivní a má dobrou, atletickou postavu, ale nechápala, proč musí ostatní diskutovat o její anatomii, zvláště před ní a takhle sprostě.

Když šla domů, rozhodla se jít zkratkou, uličkou naproti kinu. Viděla, že film, který promítají, je mládeži nepřístupný. Žádný takový nikdy neviděla a její rodiče by z ní byli velmi zklamaní, kdyby to udělala. Byla vychována velmi upjatými rodiči a vše, co obsahovalo nadávky a nevhodné obrázky, bylo přísně zakázáno. Byla v pokušení jít na takový film, ale vždy se bála, že v tak malém městě se to donese jejím rodičům. Stále bydlela doma a její rodiče trvali na tom, že pravidla musí dodržovat, dokud bude pod jejich střechou. Pokračovala ve svých úvahách, když když slyšela povědomé hlasy. Světla v místnosti byla rozsvícena a ona viděla dva stíny. Zastavila se a poslouchala; slyšela hrdelní šepot. Byla zvědavá na hlasy, proto tiše přistoupila k oknu. Když přitiskla obličej k pravé straně okna, viděla do místnosti.

Byla to ložnice. Byla osvětlená lampou poblíž nočního stolku. Faith téměř vydechla, když viděla Jima a Christine. Christine měla na sobě pouze mužskou košili s dlouhým rukávem. Faith viděla Christininy tvrdé bradavky propichující košili a mezi Christininýma nohama spatřila tmavý trojúhelník. Jim stál před ní a hladil ji po tváři. Scéna Faith naprosto překvapila, protože tihle dava se ve škole téměř nenáviděli.

Jim se pomalu natáhl dopředu a políbil Christine. Faith viděla, jak její ruka sjíždí mezi ně a hladí Jimovi přední část kalhot, zatímco Jim vděčně sténá. Jim pomalu sáhl do Christininy košile a uchopil její prsa. Christine zaklonila hlavu a Jim ji políbil na krk. Faith slyšela, jak Jim přikazuje Christine, aby udělala to, co včera v noci. Christine se usmála a začala kroutit hlavou. „Ne!“ a dál ho hladila po kalhotách. Jimův hlas byl stále hlasitější. „No tak, ty zkurvená děvko, vykuř mi ho!“

Jim stáhl Christine na kolena. Ta mu přitom rozepnula kalhoty. Faith spatřila jeho penis, když mu vystřelil z kalhot. Bylo to poprvé, co viděla mužský penis. Překvapeně zalapala po dechu nad jeho velikostí. Jak by se mohl tak velký předmět vejít do jejího těla? Christine na něj pohlédla a přejela po něm rukama nahoru a dolů. Jim prohýbal boky v rytmu stahů. „No tak, strč si ho až do krku, cucej mi ho jako děvka!“ Christine pomalu vyplázla jazyk a olízla mu hlavičku. Faith znechuceně odvrátila pohled. Její přítel jí o tom vyprávěl, ale myslela si, že ji jen škádlí.

„To je ono, pěkně celýho.“ Faith se při zvuku Jimova hlasu podívala zpět do místnosti. Christine vzala jeho čuráka do úst a cucala ho jako lízátko. Začala hlavou pohybovat nahoru a dolů a vzala si ho do úst co nejvíc. „No tak, ty děvko, ještě hlouběji,“ zašeptal Jim, když položil ruce na Christininu hlavu a začal pumpovat dovnitř a ven. Faith viděla, jak Christine bojuje, aby se ho zbavila. Dávila se pokaždé, když jí pronikl hluboko do krku. Je neuvěřitelné, že jeho čurák se jí vešel do úst skoro celý.

Faith s úžasem sledovala, jak si Christine sáhla mezi nohy a začala se třít. „Správně, ty kurvo, hraj si se svou kundou! Pojď! Fajn, saj dál, už budu stříkat!“ Christina teď houpala boky v rytmu prstů a vydávala sténání kolem Jimovy tyče. Faith věděla, že chlapci ve škole mluví o tom, že se dotýkají sami sebe. A slyšela i vtipy o holkách, co to taky dělají.

Její rodiče byli ohledně sexu tak prudérní, že se cítila provinile, když o takových věcech přemýšlela. V poslední době cítila pnutí mezi nohama, ale nechtěla se dotýkat sama sebe. Teď cítila velké svrbění mezi nohama. Pomalu si zajela rukou do kalhot. Byla překvapená, jak byla mokrá. Přejela si prstem po kalhotkách. Nadskočila a zasténala, když se prsty dotkla tam dole. Teď věděla, proč se Christine dotýká sama sebe. Divila se, proč to nikdy předtím nezkusila. Dál projížděla prsty mezi nohama. Už jí bylo všechno jedno, cítila se tak dobře.

Faith se podívala zpět do místnosti a spatřila, jak Jim vyndává svůj penis z Christininých úst. „Teď to dostaneš, otoč se a roztáhni nohy, ty kurvičko!“ Christine rychle vstala a otočila se. Položila ruce na postel a sklonila se. Když se sklonila, košile se jí zvedla a odhalila kundu Jimovi a Faith. „To je ono, ukaž mi prdel,“ zavrčel Jim, když jí přejel prsty mezi nohama. Christine zasténala: „Drž hubu, ty kreténe, a strč do mě svý péro. Moc to potřebuju. Vyšukej mi kundu. Naper do mě toho svýho čuráka.“

Christine se natáhla a popadla Jima za péro. Směřovala ho mezi nohy. Faith sledovala, jak svůj velký bodec pomalu zasouvá do Christine. Uvažovala, jak by to pasovalo u ní. Zastrčila prst do těsného otvůrku mezi nohama. Dokázala ho do sebe dostat jen napůl. Nemohla uvěřit, že by se do ní někdy vešlo něco tak velkýho jako Jimův penis. Christine zasténala, když do ní dál vstupoval. Faith se dál třela a dál tlačila prst dovnitř. Když ho vkládala a vytahovala, skoro si dokázala představit, jak se do ní Jimův čurák tlačí. Strčila prst dovnitř, jak nejdál mohla. Pak ho stáhla a začala se znovu třít.

Christine mezitím dál sténala: „To je ono, Jime, šukej mě!“ Jak Jim pokračoval v šukání, začal dýchat a mluvit s každým přírazem: „No tak, děvko, přitlač se ke mně, natlač se na mě!“ Faith se dál hladila a sledovala, jak Christine a Jim spolu šukají, jak Jimovo péro vniká a vystupuje z Christininy kundičky. Christine sténala hlasitěji, když Jim zvýšil rychlost svých přírazů. „Uúúž budu!“ vzdychal Jim, když vytáhl svůj penis a vsunul ho mezi půlky Christinina zadku.

„Pojď, zlato, pojď,“ zasténala Christine, když si sáhla mezi nohy. Jim dál přirážel mezi půlky. Najednou se začal třást a křičel: „Už jseéém!“ V tu chvíli se Christine otočila a vzala si ho k ústům. Jim náhle ztuhl a držel Christininu hlavu na svém čuráku. Faith viděla, jak se Christine pohnulo hrdlo. Vypadalo to, jako by spolkla velké množství jídla. Faith se dívala a hladila se. Cítila, jak se blíží intenzivnímu vyvrcholení. Bezděčné sténá, jak se přes ni valí vlna za vlnou. Vzpomněla si na povídání holek a teď pochopila jejich touhu po opakování.

Faith se začala uvolňovat a najednou si uvědomila, kde je. Rychle vytáhla ruku z kalhot, vstala a vydala se na cestu. Naposledy se podívala do místnosti a uviděla Jima s Christine, jak se líbají na posteli. Rozhlédla se a ujistila, že ji nikdo neviděl. Ve spěchu přehlédla temný stín Eda Traska, vysokoškolského děkana. Ed se pro sebe usmál, když se podíval na fotky, které zaznamenal do svého telefonu. Nejenže měl fotky Jima a Christine, ale k tomu další zajímavé téma.

Faith nemohla dostat z mysli spatřené výjevy, když si lehala do postele. Stále před sebou viděla Jimovo tělo. Nemohla se ubránit otázce, jaké by to s ním bylo. Natáhla se a začala prsty projíždět blonďatý trojúhelníček mezi nohama. Předtím se na sebe nikdy pořádně nepodívala. Její řídké ochlupení stěží ukrývalo rtíky její pochvy. Zajela si tam oběma rukama a oddělila je. Cítila, jak je mokrá. Prstem přejela po tvrdnoucím poupěti. Slastně zalapala po dechu. Věděla, že to musí být její klitoris. Hladila se dál a dál, dokud ji nepřemohla rozkoš.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Týna

Kalhotky jsou zbytečnost. Mám ráda chození naostro, sex kdekoliv a kdykoliv pro mě není problém. Rozdáme si to spolu, máš na to chuť a není nikdo s kým by sis to udělal?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 459

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA TYNA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Věra

Vystříkej se mi na kozičky a já to pak všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha. Tak jak by se ti to líbilo? A to je jen začátek…

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 458

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Iki


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2022 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury