Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Vysokoškolačka

Seděl jsem v univerzitní kavárně, když jsem spatřil Kate. Moc jsem ji neznal, ale zdála se mi roztomilá. Seděla o kus dál a občas na mě pohlédla. Vyměnili jsme si pár úsměvů, zatímco jsem čekal na kávu. Nakonec si sbalila věci a prošla kolem mě. Usmála se na mě. Pozdravil jsem ji a ona odpověděla. Vypil jsem si svou kávu a vyšel ven. Rozhlédl jsem se. Stála poblíž silnice. Šel jsem k ní a chvíli jsme si povídali. Kate na sobě měla minisukni a přiléhavý top, který obepínal její ploché břicho a pěkně naducaná prsa. Čekala tam, až ji vyzvedne její máma.

I když je mi už šestatřicet, mladé dívky se mi v poslední době líbí čím dál víc. Nabídl jsem se jí, že může počkat u mě, když je pěkné horko. Odpověděla mi, že by to bylo skvělé. Tak jsme se vydali těch pár bloků do mého bytu. Vešli jsme dovnitř a ona se rozhlédla. Dal jsem jí pivo a sedli jsme si na gauč. Povídali jsme si a já se snažil, aby to bylo co nejvíc koketní. Nohy měla položené nahoře na gauči a já jí skoro viděl pod sukni. Rozhodl jsem se dát najevo, že se tam dívám. „Jakou barvu mají tvé kalhotky?“ zeptal jsem se nestydatě. „Růžovou,“ řekla. !Tak to je sexy," odpověděl jsem. Poděkovala mi a usmála se. Trochu zčervenala, ale věděl jsem, že můžu tlačit ještě víc na pilu. Tak jsem se zeptal, jestli je můžu vidět. Pomalu rozevřela nohy a nechala mě podívat. Řekl jsem jí, že je nevidím. Požádal jsem ji, aby na to vstala. Ona to udělala a já se zvedl její sukni. Měla na sobě tanga. Prosvítalo její ochlupení, na mladou ženu docela husté.

Dotkl jsem se jejího zadečku a řekl jí, že je to nádhera. Pak jsem se dotkl jejích kalhotek a jemně ji pohladil po kundičce. Trochu ji zarazilo mé jednání, ale po pár vteřinách se cítila dobře. Její kundička už byla vlhká. Nechal jsem ji sednout. Zeptal jsem se jí, jestli už po ní vyjel nějaký chlap. Odpověděla, že ne. Nežádal jsem o svolení, když jsem jí sundal kalhotky. Mírným tlakem jsem jí rozevřel nohy a začal jsem ji jemně a smyslně lízat. Bylo zábavné hrát si s její kundičkou a slyšet její sténání. Málem jsem ji přiměl k výstřiku, ale přestal jsem. Posadila se a líbali jsme se. Sundal jsem jí tričko a rozepnul podprsenku. Byla u mě míň než hodinu a já už ji měl úplně nahou.

Začal jsem sát její melounky. Už byla poměrně dost vydrážděná, proto jsem vstal a vytáhl svůj penis. Napružil se jí přímo před obličejem. Popadla ho do ruky a zírala, jak pulzuje. Zatlačil jsem na její hlavu, abych ji povzbudil k sání. Zpočátku byla plachá, ale jakmile měla čuráka skoro až v krku, udála se s ní proměna. Kouřila jako profesionálka. Chvíli olizovala hlavičku, chvíli si ho pouštěla hluboko do krku. Začínal jsem cítit, že se každou chvíli udělám. To jsem ale nechtěl. Proto jsem ho vytáhl a posadil se. Strhl jsem ji na sebe, aby se na mě posadila. Čuráka jsem směroval do její kundičky. do její notně promazané kundičky. Tak teplé, tak těsné. A pak jsme hodnou chvíli šukali na gauči. Ale já se chtěl dostat hlouběji. Proto jsem ji vzal do postele. Pověděl jsem jí, aby si klekla a já ji šukal zezadu. Bylo to hodně těsné sevření. Nevěděla, co se za ní děje. Jen nechala nohy rozevřené. I ona si užívala těsného spojení. Po celou dobu. Zanedlouho jsem to už nevydržel a začal mohutně stříkat. Bylo to jen tak tak. Část skončila na její mokré kundičce, hlavní nápor šel na záda. Po dostříkání se otočila a vzala si ho mezi rty. Několikrát ho olízla jazykem.

Poděkoval jsem jí za příjemný večer. Oblékla se a když se chystala odejít, zeptala se mě, jestli mi může zavolat. Řekl jsem, že jasně. Možná bych mohla s sebou vzít i svou sestru. Řekl jsem jí, že to by bylo skvělé.

Iki
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Iki


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2023 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury