Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Vzpomínky II .- Maruška

Vzpomínky II. – Maruška

Měl jsem štěstí, ve sprše ještě tekla teplá voda a někdo tam zapomněl šampon. Koule na omak jsem měl citlivé a stékající voda po celém těle byla příjemná. Když jsem dokončil očistu hodil se do gala vydal se hledat Jitku protože žízeň je prevít. Nikde jsem ji nenašel tak jsem myslel že je u Marušky. Klíče byly stále ve dveřích archivu. Odemkl jsem expedici a Maruška už zase spala na plošině. Dlouhé vlasy přikrývaly obličej. Viděl jsem že má rozepli kalhoty a vykukovaly tyrkysové kalhotky zdobené černou krajkou. Dřepnul jsem si vedle plošiny kde spala a odstranil ji vlasy z obličeje. Chvíli jsem ji sledoval a pak moje ruka lehounce zajela do jejích kalhot. Cítil jsem jak má krásně vyholenou kundičku. Ruku jsem povytáhl a dvěma prsty krouživými pohyby tlačil na poštěváček ….. ÁÁCH ..ACH a otevřela oči a úplně vyskočila do sedu. Ty hajzle, co jsi mi to udělal! Ty jsi ji píchal a mě si tady nechal… Maruško nezlob se, myslel jsem že spíš. Seš hnusák … šukal jsem ji ale přitom myslel na tebe. Lháři prolhaný a víc neřekla, přisál jsem se na její rty a už měla v puse můj jazyk.

Chytla mě kolem krku a já ji vzal do náruče. Nesl jsem ji do kanclu kde byly dva psací stoly proti sobě. Jak jsem ji pokládal na stůl vyjel ji zadek z kalhot. Ne, jedu domů a snažila vstát. Maruško, … začal se sní líbat a přitlačil jsem ji zpátky na stůl. Zajel jsem ji rukou do rozkroku a ona se začala se kroutit a kopat nohama až ji sjeli rifle až ke kotníkům. Přitlačil jsem ruku na její kundičku a zjistil jsem že je úplně mokrá. … Maruš ty jsi úplně mokrá ty sis to udělala sama… Bodejť hajzle. Kdo to měl poslouchat jak heká! Jsem si představovala jak to do ní vrážíš místo do mě a to se nedalo vydržet. … Začala mě svědit tak jsem si ji hladila až to bylo. Maruško,,, dal jsem ji kalhotky do strany a vrazil do její jeskyňky dva prsty… Auu! .. spíš vykřikla než vzdechla. To bolelo! Ale ty to máš tak ráda, říkal mi to tvůj starej v hospodě. Prý si to víc užíváš ….. To je idiot! Chytla mě za vlasy a začali jsme se líbat. Lehounce jsem ji prsty šoustal a začalo se ji to líbit. Zvedala zadeček jako by přirážela, chtěla ho tam. Stoupl jsem si k nohám stáhl boty a hned i kalhotky i rifle. Chytl jsem ji za stehna a přitáhl na kraj stolu. Měla krásnou vyholenou kundu pěkně mokrou a nadrženou na ptáka. Začal jsem ji olizovat stehna ale nedostal jsem šanci. Chytka mě za vlasy a hlavu mě nacpala do rozkroku. Olizoval jsem ji vyholený rozkrok a narážel jsem jazykem na poštěvák který už trčel s kundičky. Dva prsty vjížděly opět do její jeskyňky a mezi rty jsem si vzal poštěváček. Lehce jsem ho hladil jazykem a pomalu přitlačoval na horní ret silněji a silněji a rychleji do ni vrážel prsty. Najednou mi stiskla stehny hlavu a v kundě se ji to stáhlo a dlouze zasténala. Nemohl jsem nic tak jsem si rozepnul kalhoty a vytáhl ptáka. Koule mě bolely a už jsem se potřeboval udělat. Jen trošku uvolnila stehna dostal jsem se ze sevření a už na kundičce měla mého ptáka a žalud projížděl její pysky až na Venušin pahorek. Pak jsem nasadil žalud na díru a pomalu vjížděl do ní, sladce si oddychovala a vzdychla. I pro mě to byla úžasná slast. Vrážel jsem do ní ptáka až po koule a prožíval jsem to že se mi až točila hlava.

Najednou jsem se probral když jsem slyšel kroky. Vytáhl jsem ho a Maruška si seděla na stole naproti mně. Do expedice vešla Jitka a nesla tašku. Maruško pojď dolů …. hned ji to napadlo a už byla přede mnou na bobku a kouřila mě ho. Strašně jsem si přál aby mě už udělala. Honila mě ho a olizovala koule pak je vzala do pusy a sála jako by je chtěla vycucnout a spolknout. Hlavou mě proběhlo neboj dostaneš svůj díl. Jitka položila tašku na stůl a šla za námi do kynclu. Zarazila se ve dveřích. Měla modrý mini šaty do poloviny stehen. Seklo ji to ale v prosinci ….? Otočila se ke skříňce a něco hledala. Nešlo ji se ohnout tak si vyhrnula šaty lehce roztáhla nohy a něco hledala na dně skříňky. Měla na sobě i modrý kalhotky v kterých se rýsoval masitý zadek a část kundičky. Úplně jsem měl touhu tam šáhnout, strašně mě rajcovala děvka. Začal jsem nekontrolovaně šoustat Marušku do pusy. Pod šourkem jsem zacítit tlak. Chytla mě za koule a v tom to přišlo. ÁÁ…OOH, jeden, druhý výstřik a pak se za mne řinula láva semene. Viděl jsem že to nechce, přitlačil jsem ji hlavu na bok stolu a chytil ji za bradu. Snažila se vyprostit a nechtěla to polknout. Stiskl jsem hlavu koleny a zmáčkl nos aby ani kapka nepřišla nazmar. Cítil jsem jak to polyká a v ni mizí. Uvolnil jsem ji … máš krásnou a šikovnou kušničku.
Ocas mě měknul tak jsem ho pomalu vytahoval…. Jitka držela v rukách skleničky a stála ve dveřích. Červený ? … Maruš se na ni podívala, Jitko ty jsi sním šukala a ani si ho neudělala, bylo toho jak od koně. Jitka zrudla …. promiň! Nevím komu to patřilo. Otočila se a odešla ke stolu sedla si zády asi si to uvědomila a bylo ji to nepříjemný.. Maruška se postavila a já ji prsty ještě projel kundičku začali jsme se líbat, pak jsme se dlouze dívali navzájem do očí …. Máš krásnou nenasytnou kundu a dlužím ji ještě pořádný mrd. Byla si skvělá, zlato. Taky jsem si to užila ani večeře nebyla k zahození, máš horký, hustý, mandlový, semeno. Stačila by poloviční dávka a od teť bych brala i snídaně. Usmáli jsme se. Ze země jsem ji podal kalhotky a natáhl svoje. Zvedl jsem její rifle byly na ruby, pomohl ustrojit a když jsem ji zapínal poklopec tak mi řekla to je divný, mužský mě vždycky jen svlékaly. Začali jsme se smát. Pomohl jsem ji nazout boty, dala mi pusu a já ji za to plácnul po zadku. Oba jsme šli za Jituš na červený uhasit žízeň …… (pokračování Vzpomínky III – Prší)
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Věra

Vystříkej se mi na kozičky a já to pak všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha. Tak jak by se ti to líbilo? A to je jen začátek…

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 458

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Toník Č.


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2022 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury