Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Z něžností na BDSM

S přítelkyní jsme měli normální vztah. Znáte to. Seznámení, sexuální přitažlivost, poznávání se a najednou vztah. První sex přišel poměrně brzy, ale napoprvé to moc nešlo. Jak ale běžel čas, začalo se to stále více vylepšovat.

Poznávali jsme vzájemně, co se druhému líbí a časem vše přešlo z něžnosti a opatrnosti k, nemůžu to nazvat jinak, pořádným tvrdým mrdačkám – jako příklad za všechny: po předehře si klekla na pejska a položila si hlavu na postel, pořádně se prohnula a já mezitím přistoupil zezadu rozkročmo a rozmrdával jsem jí co se do ní vešlo, nadoraz, umocněné tím, že jsem jí hlavu tlačil do matrace.

Časem ani to ale nestačilo a začali jsme se bavit o možnosti lehčího BDSM. Chuť po mučení toho druhého byla vzájemná. A zde důležitá poznámka: má obrovské kozy (110 cm obvod) a měl jsem chuť jí ta prsa zmučit. Nakonec se to stalo.

Jednou odpoledne jsme se dohodli na vzájemném mučení a já jsem začínal. První úkol: Svléct se do naha a sednout si na zem. Zavázal jsem jí oči, vzal ruce a přitáhnul ke skříni, kde jsem jí je přivázal nad hlavu k madlům. Nejdříve líbačka, poté jsem jí ho narval do pusy a musela kouřit. Když už jsem měl dost, začalo mučení. Vzal jsem rákosku a začal jí švihat ty obrovské kozy, se snahou jí co nejvíce trefovat do bradavek a dvorců. Poté jsem rákoskou přešel na kundu a švihal jí přes klitoris. Tyto tři ‚aktivity‘ jsem střídal – ‚mrdání‘ do pusy, švihání koz a švihání kundy.

Když jsem usoudil, že jí tolik mučení stačilo, vzal jsem skřipce a dal jí je na bradavky. Za ty jsem poté tahal a zároveň jí pronikl do ‚rozžhavené‘ kundy. Tam jsem udělal několik zásunů a poté na ní vzal vibrátor a donutil jí se třikrát udělat (po druhém orgasmu už nechtěla další, takže jsem jí za trest sešvihal znovu a udělal potřetí).

Poté jsem jí odvázal a byla na řadě ona. Bylo mi jasné, že se mi bude chtít za tak drsné zacházení pomstít. A také to udělala. Musel jsem si lehnout na záda, zavázala mi oči, svázala ruce za zády, vzala rákosku a sešvihala mi péro (včetně žaludu). Poté vzala vakuovou pumpu a po odsání jsem měl péro mnohem citlivější. Začala švihat znovu. Když se jí zdálo, že mě dostatečně vypráskala, sedla mi na obličej a musel jsem jí tak lízat. Poté mě donutila si kleknout a odvázala oči.

Poté odešla a já nevěděl, co se děje. Ale klečel jsem poslušně dál, přeci jenom i ona poslušně držela, když jsem jí mučil. Nakonec přišla v podpadcích, lehla si na záda a musel jsem jí lízat. Když se blížila, tak se ale posadila, odsunula mě rukama od kundy a podpatkem mě odstrčila stranou. A já se musel dívat, jak si začíná hladit bradavky a přechází na kundu. Nakonec si vzala své dildo a udělala se přede mnou a já se mohl pouze dívat. To byl můj trest za drsné zmučení. Tak moc jsem už chtěl stříkat, ale ona mi to nepovolila. Místo toho se udělala sama.

Nakonec večer řekla, že si konečně zasloužím ‚upustit páru‘, nasedla na mě a jela, dokud jsem se do ní nevystříkal. Takový výstřik jsem v životě nezažil.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Věra

Vystříkej se mi na kozičky a já to pak všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha. Tak jak by se ti to líbilo? A to je jen začátek…

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 458

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je offline

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Baron Berry


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2022 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury