Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Ze svatby sešlo

Ahoj. Jmenuji se Pavlína a je mi 37. Mému příteli Honzovi je 45 a máme spolu pětiletou dcerku. Jsme spolu zasnoubeni a máme se za dva měsíce brát. Ale nedávno se stala taková příhoda, se kterou se chci svěřit.
S holkama z práce jsme zašli v pátek večer na skleničku, protože jedna z nich slavila narozeniny. Honza hlídal malou, tak jsem si vzala hezké minišaty, nalíčila se a vyrazila. Byl to bar, kde se nechalo pít, hrála bezva hudba a nechalo se i tancovat. S kolegyněmi jsme popíjely víno, šampaňské a občas nějaké frisco.
Zábava byla v plném proudu, stála jsem u baru a čekala na pití, když v tom slyším „Ahoj Pájo“. Byl to Petr, student co u nás dělal o prázdninách na brigádě. Je mu asi 20 nebo 21. Odpověděla jsem a usmála se na něj, vím že sem se mu líbila a v práci mě potajmu okukoval, zřejmě se mu líbí milfky s větším poprsím, protože já mám čtyřky, které zrovna byly narvané v těsné podprsence a výstřih ukazoval pánům s kým mají tu čest.
Dalí jsme se do řeči, mluvili o tom jak studuje, já o dcerce, dodala jsem, že se budu vdávat. Petr hranou grimasou naznačil, že mě je pro vdavky škoda, oba jsme se tomu zasmáli. Pak se mě zeptal jestli ráda tancuju, já neodolala a vyrazili jsme na parket. Petr byl výborný tanečník, narozdil od Honzy, který vůbec netančí. Asi po dvou písničkách začali hrát ploužáky. Petr mě k sobě přitiskl a po chvilce jsem ucítila jeho ruku na mém zadku. Musím říct, že mě to dost vzrušilo, měla jsem upito a tak jsem se vyzývavě podívala Petrovi do očí a s hraným pobouřením jsem řekla „Mladý pane, víte kde máte ruku? Jsem skoro vdaná žena.“ Asi ho to vzrušilo, protože jsem ucítila jak tvrdne jeho rozkrok. „Ale ještě vdaná nejste, slečno“ odvětil a mrkl na mě. Dala jsem mu ruce kolem krku a usmála se na něj, dívali jsme se vzájemně do očí a pak mě Petr políbil. Opětovala jsem ho a zanedlouho jsme zapojili i jazyky. Levá Petrova ruka se přesunula na moje ňadro a já slastně vzdychla. „Líbí se ti to Pájo?“ zeptal se mě Petr. Místo odpovědi jsem mu začala hladit rukou rozkrok. Naklonil se ke mě a zašeptal mi do ucha.. „Je tu moc lidí, nechceš jít ven?“ Přikývla jsem, došla si pro kabelku a vyšla ven. Petr už na mě čekal. Šli jsme se projít a asi po 100 metrech Petr povídá. „Tady kousek bydlím, nechceš zajít na kafe… neboj naši nejsou doma“. Zmohla jsem se jen na přikývnutí, Petr mě vzal za ruku a za chvilku jsme vstupovali do domku, který byl nedaleko.
Sedla jsem si v obýváku a Petr v kuchyni vařil kávu. Šla jsem za ním, zezadu ho objala. „Copak mladá paní?“ zasmál se Petr Místo odpovědi jsem mu začala rozepinat košily. Petr začal svlékat mě. S podprsenkou jsem mu musela pomocí. Nemohl odtrhnout oči od mých čtyřek, začal je líbat a jazykem kroužil kolem bradavek, které ukazovaly jak jsem vzrušená.
Ani nevím jak jsme se ocitli v ložnici. Stáhla jsem Petrovi trenky a konečně uviděla jeho péro. Bylo daleko větší než Honzovo a tvrdé jako kámen. Chvilku jsem ho honila. Pak následoval polibek na špičku a pomalu jsem ho začala kouřit. Petr ležel na zádech a vzdychal. Asi po pěti minutách jsem ucítila jak mu začíná penis pulsovat a jen taktak jsem ho stačila vyndat z pusy. Na prsa mi přistála horká dávka Petrova semene. Lehla jsem si vedle něj a začali jsme se líbat, Petr mi svou košilí utřel prsa od spermatu a začal je líbat, cítila jsem jak jeho rty sestupují níž až jsem je ucítila na kundičce. Vzápětí Petr zapojil svůj jazyk. Roztáhla jsem nohy co to šlo a vzdychla blahem, vzdychání se posléze proměnilo v hlasitější zvuky. Petr opět vyměnil jazyk za rty a pomalu postupoval vzhůru, když mě hlavu u té mojí, pošeptala jsem mu. „Peťulko prosím omrdej mě!“ Cítila jsem jak do mě zajíždí jeho tvrdý velký úd. Začal pohybovat boky a já mu vyšla vstříc a začala jsem přiřážet. Tempo se neustále zrychlovalo. Po chvíli si mě otočil a začal mě tvrdě mrdat zezadu. Měla jsem hlavu položenou na posteli a prdelku vyšpulenou aby se můj mladý hřebec mohl co nejlépe dostat do mé mokré jeskyňky. Petr jel jak šicí stroj a já cítila že zanedlouho dosáhnu orgasmu. Cítila jsem jak to ze mě teče, Petr ho vytáhl a vystříkl zároveň se mnou, jeho semeno mi přistálo až ve vlasech. Svalili jsme se vedle sebe a oddychovali.
Asi po půl hodině jsme mazlení začali znovu souložit, bylo to úžasné, s Honzou jsem tohle nikdy nezažila. Vyzkoušeli jsme snad všechny polohy a pak znamení v objetí usnuli.
Probudila jsem se a koukla na mobil. Bylo půl jedenácté. A sakra, to je průšvih. Měla jsem asi osm nepřijatých hovorů od Honzy a jednu zprávu. Bylo v ní… „Doufám že mi to vysvětlíš.“ Dala jsem pusu Petrovi a napsala mu vzkaz že jsem musela jít.
Domů mi to trvalo asi 20 minut a já se třásla strachem co mě doma čeká. Když jsem dorazila, měla jsem vymyšlenou historku, ale Honza hned mezi dveřmi povídá „Nesnaž se mi tvrdit, že jsi byla někde u nějaký kámošky“ , podal mi svůj telefon a řekl „Pusť si to video, který mi v noci přišlo na Whatsup“. Na videu jsem byla já a Petr jak tančíme, líbáme se, osaháváme se, on mě drží za kozu já jeho za péro. „Byla jsi u něj?“ Neodpověděla jsem. „Šukala jsi s ním?“ zeptal se mě znovu Honza. „Ano, šukali jsme spolu celou noc“ zařvala jsem na Honzu a práskla dveřma. Když jsem přišla zpátky, byl Honza i s malou pryč. Na stole jsem měla vzkaz, že jsou u jeho rodičů a že mám týden na to abych se vystěhovala.
Nakonec ze svatby tedy sešlo, odstěhovala jsem se s dcerkou ke svým rodičům a po nějaké době si našla malý byt. Honza se mnou nechce nic mít, dokonce přemýšlí o tom, že si udělá test na to jestli je dcerka jeho.
S Petrem se vidím často, občas zajde na kafe a sex.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Danka

Mám ráda orální sex, dokážu si ho užívat maximálně a na 100%. Zavolej.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 454

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA DANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Pavla


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2023 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury