Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Žena z autobusu 2

Celý týden od prvního setkání s paní Alenou jsem si proháněla kundičku nad pornem a přemýšlela,zda se mám ozvat nebo ještě raději počkat. Nakonec jsem to nevydržela a napsala patřičně uctivou smsku: Milá Paní Aleno, poníženě žádám o další setkání s Vámi. Klára ( Čubka z autobusu) Odpověď přišla asi za hodinu: ,, Bílá halenka, černá sukně, podkolenky, baleríny. Zahradní 125 v 15.hodin. Tvá Paní " Myslím, že tak rychle jsem se ještě nikdy neoblékla. Naštěstí jsem všechny požadované kousky doma měla a protože paní Alena nepsala nic o spodním prádle, rozhodla jsem se jít naostro. Dorazila jsem přesně na čas a po zazvonění mi paní Alena otevřela v lehkém županu, pod kterým se jí rýsovala její božská prsa.
Když viděla kam se dívám, vlepila mi facku až se po nás ohlédl nějaký starší procházející pár, vtáhla mě dovnitř a poručila, ať si kleknu na všechny čtyři, pohled upřu do země a poníženě poprosím o dnešní lekci. Ihned jsem tak učinila a poprosila: ,, Poníženě žádám o dnešní lekci paní. Jsem připravená vyhovět každému Vašemu přání a za případné neuposlechnutí přijmout trest." Zasmála se a řekla: ,,Čubičko, hned se polož na záda, rozepni si halenku, vykasej sukni a roztáhni nohy. Pokud Ti to bude trvat, tak moje kozy dneska neuvidíš a rovnou Tě kopnu do zadku." Rychle jsem se položila na záda, rozepnula halenku a vyhrnula si sukni. Nohy jsem roztáhla a než jsem stačila cokoliv říct, ozvala se paní: ,,Vida, čubka je opravdu nadržená. " Shodila župan a její nahé dokonalé tělo se objevilo přímo přede mnou. Hodila po mě nové latexové lodičky s vysokým podpatkem a přikázala mi je olízat a posléze jí je obout." Pečlivě jsem olízala podpatky, podrážky i vršek bot a cítila, jak mi teče kundička . Hned jak jsem pečlivě obula svou paní do očištěných lodiček, ucítila jsem plivnutí na obličej, další na prsa a kundičku. Vzápětí mi paní Alena přejela podrážkou po obličeji a sliny mi rozetřela co nejvíce to šlo. To samé u prsou a kundičky. Celou dobu jsem upřeně zírala na její krásná, pevná prsa a snažila se vydržet v klidu, než mi paní dovolí se pohnout. ,,Tak řekni mi čubičko něco pěkného o mých kozách „, poručila a znovu mi začala dráždit prsa podpatkem i podrážkou lodiček a masírovala mi je jako kdyby její bota byla ruka milence. ,, Vaše prsa paní jsou nádherná, božská, veliká a pevná. Mohla bych se na ně dívat věčně. Máte krásné bradavky, dvorce a tak hebkou kůži. Sním o tom jak se jich dotýkám, líbám je a mazlík se s nimi,“vyznávala jsem se ze svého obdivu a vlhla ještě více, protože paní spokojeně přikývla, šlápla mi na kundičku , opřela se o ní a masírovala si prsa před mým dychtivým pohledem.
Její bradavky už trčely jak hroty šípů a já tekla jak při povodni. Svíjela jsem se slastí z toho úchvatného pohledu a při každém plivnutí na obličej i prsa, které mi ihned rozetřela podrážkou. ,,Do naha a na všechny čtyři, zadkem ke mě „, poručila, když mi zasunula podpatek do kundičky a já se už už skoro udělala. Ihned jsem splnila její příkaz a vyšpulila prdelku co to šlo. Ucítila jsem podrážku boty na levé a pravé půlce. Masírovala mi jimi zadek a pak řekla: ,,Skoro ses udělala bez mého svolení ty děvko. Myslím, že dneska si k mým kozám maximálně přivoníš a to ještě jen pokud poprosíš, abych Ti nakopala zadek.“ Zalapala jsem vzrušením po dechu a co nejpokorněji poprosila: ,, Prosím má paní, o nakopání mého zadku a moc se omlouvám, že jsem se skoro udělala, aniž bych se dovolila." Plesknutí po zadku mi naznačilo, že je paní Alena s omluvou spokojená. Hned jsem ucítila pořádné kopnutí přes levou půlku zadku a okamžitě jsem poděkovala. Následoval kopanec do pravé půlky až jsem popolezla dopředu a cítila jak se mi dělá modřina. Otočila jsem hlavu a viděla, jak se má paní po každém kopnutí spokojeně usmívá. Zula si botu a
podrážkou mi vyplácela přes zadek ránu za ranou. Děkovala jsem, kňučela a chodbou domu se ozývalo jen : Plesk. Au.Au. Děkuji paní. Plesk. Ach…ááá… děkuji paní. Prásk. ( Ta sedla a přilnula) Áách… děkuji paní. Konečně mi paní poručila ať vstanu a opřu se zády o zeď. Přiblížila ke mě své nádherné čtyřky, lesklé od jejich slin, které si po nich přede mnou rozetřela a řekla: ,,Máš u každé třicet vteřin na očichání a polibky. Jednu smíš i olíznout " S poděkováním jsem očichala to krásné prso, jemně políbila bradavku, dvorec a zasypala každý kousek jemnými polibky. U druhého prsa jsem rovnou vystrčila jazyk a oblizovala jak divá celou tu krásu, zatímco paní Alena se smála mé nadrženosti. Stanovený čas uběhl rychle, ale já byla šťastná, ozvlášť když mi paní povolila si před ní kleknout a pomocí její boty se třením propracovat k orgasmu, z kterého mě probrala až ráznou fackou.
Za prsa mě vytáhla na nohy, koleno mi vrazila mezi nohy, tudíž bylo hned mokré od mé kundičky a hrála si s mými prsy, zatímco mi strčila jazyk do pusy a pár nebeských vteřin jsem se s touto bohyní mohla líbat. Další facka mě upozornila na to, že jsem úplně zapomněla poděkovat a tak jsem si klekla a poděkovala: ,, Děkuji paní Aleno, za Vaši úžasnou lekci, za vše co jste mi dovolila a udělám vše, abyste se mnou byla spokojená i nadále. " Opět se zasmála, chytla mě za vlasy a zasyčela mi do obličeje: ,, Další lekce opět za týden děvko. Teď vypadni a oblékneš se před domem. " Vyhodila mi oblečení na zápraží a já jen stihla poděkovat a už jsem sbírala halenku, sukni, podkolenky a vše bleskově oblékala.
Sotva jsem si nazula boty pípla mi zpráva. ,, Okamžitě si to udělej rukou v sedě na schodech a pak padej domů." Viděla jsem, že se paní kouká kukátkem, a tak jsem si sedla, rukou si vjela do rozvodněné kundičky a přivedla se do pěti minut k dalšímu orgasmu. Teprve poté jsem si dovolila se zvednout a jít domů, kde jsem s kmitajícími prsty pod sukní sepsala svou druhou lekci. Už teď se těším.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je offline

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Fetish.Girl84


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2023 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury