Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Žena z autobusu

Žena z autobusu

Viděla jsem ji nastupovat a úplně mě uhranula svou krásou. Vysoká, plnoštíhlá, dlouhé hnědé vlasy, prsa skoro vytékající z těsného topu, dlouhá sukně, prdelku pevnou,boty na podpatku. Sama jsem spíše baculka , prsatá a zrzavá, ale také věčně nadržená. Sedla jsem si naproti ní a předstírala zaujatost zprávami v mobilu. Každou chvíli jsem ale zdvihla oči k těm nádherným melounům a pak se to stalo. ,, Líbí se Ti snad moje kozy?„, zeptala se sladce , což bylo v kontrastu s jejím přísným pohledem. ,, Vlastně ano. Promiňte ",vykoktala jsem. Dál jsem na ni zírala a vůbec netušila, co se bude dít dál. Dotyčná kráska se ale nestyděla vůbec. Seděli jsme až vzadu a nikdo si nás nevšímal. Ona si provokativně vyndala jedno krásně tvarované prso a přejížděla si prstem kolem bradavky. Druhou rukou mě chytla za ruku a pobídla mě, ať vyndám ven i to druhé. V tu chvíli už mi kundička cukala slastí a já pomalu vyndala ven solidní čtyřku. ,, Dělej ty jedna úchylná čubičko, olízej mi je,“ přikázala a opřela se mi podpatkem o úplně promočenou kundu. Něžně jsem olizovala jednu a pak druhou kozu, cumlala bradavky, líbala každičký kousek těch naducaných božských koulí a vnímala jak mi podpatek šmátrá v pičce. Když jsem byla v nejlepším, zarazila mi hlavu mezi kozy a třela mi je o tváře, zatímco jsem vzdychala a kmitala jazykem jako divá. Vnímala jsem její zrychlený dech, střídání podpatku a podrážky na mé kundičce, až zasténala, vysvobodila mě z toho krásného sevření a zašeptala mi do ucha: ,, Teď je vyndej ty čubko". Zatímco už byla řádně upravená, vytáhla jsem opatrně svoje trojky. Než jsem vůbec stihla vyjeknout, přistálo mi na každé solidní plesknutí zespodu, až naskočily. Udiveně jsem se na ni podívala, ale ona jen vytáhla z kabelky fix a na jednu z nich mi napsala telefonní číslo a jméno ,,Alena". Na druhou se pak na krátkou a úžasnou chvíli přisála a já se roztřásla orgasmem. ,, Přesně tak jak teď jsi, s kozama venku, na další zastávce vystoupíš, vyfotíš se a pošleš mi to. Tedy, pokud chceš ještě někdy ukájet ten svůj fetish na kozy právě na mě", přikázala a já jako ve snu poslechla. Naštěstí na zastávce nikdo nebyl. Okamžitě jsem se vyfotila a odeslala MMSku na číslo paní Aleny. Odpověď přišla vzápětí: ,, Hodná čubka. Teď si je chvíli masíruj, dokud se neuděláš a můžeš se mi za týden ozvat. Budeme pokračovat ". Masírovala jsem si svoje trojky jako zběsilá, svírala kundičku, plivla si na bradavky a blížila se ten den už k druhému orgasmu od koziček. Miluji svůj fetish na krásná ženská prsa a už teď se těším na další lekci od paní Aleny.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je offline

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Fetish.Girl84


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury