Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Děvka jménem život

Návštěva osamělé sámošky na osamělém rohu ulice a následné pronajmutí kartonu vychlazeného piva, ho lákala mnohokrát více, než to vzdát a jít zpátky za Flo, která by na něj celý zbytek noci křičela a vylévala by si na něm svůj vztek, způsobený nedostatkem alkoholu a menstruací.

Zvedl tedy svůj zadek, zasmrádající levným vínem z krabice, jenž jste si koupily na benzínové pumpě a které později způsobilo motání hlavy, zahození všech zábran a následně se vydralo zpět nahoru aby z blízka poznalo podlahu. Při navádění svého zadku na horní plošinu jménem život, se mu z nějakého jemu neznámého důvodu zamotaly nohy a třemi mílovými kroky, se dokázal seznámit s třemi masivně postavenými popelnicemi, které se mu povedlo povalit tak, aby většina odpadu ve kterém se nacházely nedojedené ryby, kusy roztrhaného a starého oblečení, dětské plíny a kusy skla (nejspíš od vína) jednoduše skončily přímo na jeho těle. Menší kusy skla od vína o velikosti Bushova penisu se zařezávali Kurtovi po celém těle. Právě v tuhle chvíli dokázal ucítit bezmoc kterou nikdy nepocítil. Bezmoc která zužuje milióny lidí po celém světě. Hladomor, nemoci, vraždy, dluhy…

Kurt se zvedl i se svými proděravělými botami a postavil se proti všemu a všem. Udělal tedy několik kroků a zjistil že nemá žádné větší odřeniny nebo řezné rány a tak se vzepřel proti děvce jménem Život. Nebyl natolik opilý, aby jí mohl dovolit ho zlomit.

Jeho cíl byl tedy momentálně stanoven. Byla to sámoška, která uvnitř ukrývala zlato jenž neslo jméno PIVO. Kurt si vždycky dával nějaké cíle. Bez cíle by vás ta děvka sežrala i se zpropadenýma botama a pak by vás vyflusla zpět jako slimáka.

Kráčel si tedy ulicí jako by byla jeho. Jako by jí vlastnil. V tuhle dobu (půl jedné ráno) bylo zajímavé, že jste vlastně potkávaly jen ztracené existence, které fetovaly, pily nebo už se nechávaly sežrat tou zatracenou děvkou. Pokud by jste se v tomhle městě ocitly v jinou dobu, např. brzy ráno, měli by jste tu “čest“ potkat uhlazené kravaťáky s vlasy rovně načesanými dozadu, vyžehlenou puntíkovanou kravatou a přeslazeným kafem v kostnaté ruce, kteří spěchají do svých čistých kanceláří ve svém nablýskaném autě, pak se vrátí domů a tenhle proces celých pět dní opakují. O víkendu si možná zahrají minigolf, dokonce si udělají čas na rodinu a vyjedou si na výlet, dokud se s nimi jejich manželky nerozvedou.

Jak si tak šel, ani si nevšiml kam ho jeho nohy vedou, jako by měly svůj vlastní rozum a vytříbený smysl pro humor. Ocitl se na křižovatce, po které by se za normálních okolností proháněla značková nebo auta z bazarů a starých půjčoven. Pohlédl na oblohu na které by v téhle jasné pozdní noci měl spatřit hvězdy a jasně zářící měsíc, který by dirigoval celou oblohu. Jediné co spatřil byla mlhavě jasná, do oranžova zbarvená mlhovina, která překrývala všechny hvězdy a byla všem obyvatelům tohohle bídného města nepřístupná. Jediný měsíc, který se lehce mihotal za oranžovou fašistickou oponou, se vysmíval všem kteří pohlédli na oblohu, kterou obývalo velké “NIC“…

Křižovatce kralovaly semafory které udávaly tempo silnice, něco jako srdce. Srdce pokud fungovalo správně, bylo vše v pořádku a vše mělo svůj řád, ale pokud pracovat přestalo, propukl chaos a začaly umírat lidé, tak jako u semaforu.

Po své pravici uviděl obchod, kvůli kterému prolézal hodinu městem. Přešel tedy křižovatku a semafor a chystal se vejít to obchodu. Na zemi, asi 3 metry od něj se něco pohnulo, myslel si že jsou to jen nějaké odpadky, které lidé nechaly ležet na ulici a které byli přikryté několika velikými paletami. Jenže z těch odpadků se vyklubal bezdomovec, kterého nejspíš probudil svými hlasitými kroky. “Nemáte nějaký prachy na cigára, nebo kapku vína pane?,, promluvil bezdomovec do nočního ticha, které narušovalo jen nedaleké poštěkávání psa. Hlas měl velmi chraplavý, který byl nejspíš způsobený nenadálým probuzením, ale taky možná proto, že jeho hrdlo už delší dobu nezaznamenalo ani kapku vody. “Ne, to opravdu nemám,, zalhal Kurt i když se jeho kapsa doslova nadouvala drobnýma k prasknutí. Bezdomovec si toho nejspíš všiml, protože mávl naštvaně rukou k jeho osobě a zalezl zpět mezi odpad.

Kurt vešel do obchodu nad kterým byl velikými neonovými písmeny napsáno “BIG MAR ET“ (jeden neon se nespíš porouchal) a jako první ho upoutal prodavač, který ho pozoroval svými prasečími očky a jeho postava se za pultem přímo nadouvala. Měl pár hnědých vlasů a na čele mu rašil pot, který mu stékal až do koutků úst. Oblízl se. Kurt dělal vše, aby se nepozvracel. Neměl žádnou nemoc, tím si byl jistý. Věděl to z doslechu že každý den se láduje ve „fástfůdu“. Došel do zadní místnosti a vzal si vychlazený karton piv o šesti plechovkách, který nesl značku “DULLSNER“ Hrdě si jí donesl k pultu jako svojí trofej. Dal jí na pult aby jí ten opornej tlouštík namarkoval. “Šest dolarů a dvacet pět centů,, řekl měkkým hlasem který nasvědčoval že v puse měl žvýkačku, možná melounovou “Ještě minulej tejden tohle samý pivo stálo přesně pět doláčů,, řekl mu Kurt ostře, ten chlap mu automaticky zvedal mandle. “Šest dolarů a dvacet pět centů! A jestli se ti to nelíbí, narvu ti do prdele hlaveň brokovnice, kterou mám tady pod pultem,,začal mu tlusťoch vyhrožovat. “Tady to máš a klidně si to sežer(hodil mu peníze na stůl), čemuž bych se ani nedivil!,, Zařval ještě Kurt přes rameno a bouchl za sebou dveřmi.

Na ulici si oddechl a pustil se do první plechovky piva. Koutkem oka si všiml že opět probudil bezdomovce, kterému koukala hlava z odpadků. Kurt to ale vzal na opačnou stranu a načnul si další pivo. A tak kráčel dál, osamělou ulicí a za sebou slyšel už jen křaplavý křik bezdomovce:“Ty parchante! Hlavně že na pivo prachy máš, ale člověku co tu leží mezi odpadkama, nedáš ani pět centů!,, Kurt věděl, že by si za to šel koupit levné víno. Kéž by mu alespoň poděkoval, že mu zachránil játra. “Jo, jo. Život je krutá děvka…,,
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Věra

Vystříkej se mi na kozičky a já to pak všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha. Tak jak by se ti to líbilo? A to je jen začátek…

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 458

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Martin Gabriel


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury