Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Dilema

Jaroslava seděla nad kupou fotografií z posledního setkání klubu chovatelů koček a rozhodovala se mezi dvěma muži. Oba ji imponovali, oba se jí dvořili, líbili a velice navzájem odlišovali. Marek oplýval inteligencí, sečtělostí, rozesmával jí každou větou, jeho šprýmy a vtípky ji dokázaly rozzářit deštivé odpoledne silou tisíce sluncí. Chrstala z něho energie v gejzírech přirozené pohody, radostné činorodosti a otevřenosti. Václav obvykle na srazech mlčel, zahlížel jak jeho věčně nazlobený šedomodrý perský kocour. Občas ho ale přistihla, jak si jí prohlíží zamženýma očima plnýma citu a obdivu. Lichotilo jí to a tajemství, které okolo sebe Václav šířil jí vzrušovalo. Nikdy nevěděla na čem s ním je, ale vždy, když se chtěla plně rozhodnout pro Marka, přišel jí mejlík od Václava s náznaky lásky, kterou k ní chová. Zazvonil telefon. Smetla fotky do krabičky a spěchala zvednout sluchátko. Pevnou linku si přes veškeré přesvědčování dospělých dětí nenechala vzít. „Zrovna jsem prohlížel fotky ze soboty a dostal neodolatelnou chuť uslyšet tvůj hlas.“ Vesele halekal Václav div neohluchla. Zase společná náhoda. Souznění. Naladění na stejnou vlnu. „To je pěkné. Já dělala totéž.“ Rozpustile se zasmála. Půl hodiny spolu bezstarostně švitořili, nálada se jí zvedla do modravých nebeských výšin a omládla nejméně o deset let. Rozloučili se a protože už se stmívalo, šla se koupat. V největším blahu, kdy se příjemně napařená požitkářsky rozvalovala v bublinkové lázni s bylinkovými olejíčky zazvonil opět telefon. Uvažovala, že ho nezvedne. Nechtělo se jí přerušit rozkošnou chvíli uvolnění z téměř hotového rozhodnutí, že si příště s Václavem dojedná rande a přejde od kamarádství k chození. Telefon ale neodbytně drnčel a ona dostala strach, že se přihodilo v rodině něco zlého. Dcery nevolali nikdy navečer, leda by to bylo naléhavé. Vymrštila se z vany a mokrá pospíchala do pokoje. Zvedla sluchátko. Nic. Ticho. „Halo.“ Dožadovala se netrpělivě a hlavou jí běželi příšerné scénáře. Určitě se stalo něco vnoučkovi a dcera nemůže ani mluvit, jak je to vážné. „Tak copak se stalo?“ Zazpívala přiškrceným, téměř hysterickým hlasem. „Miluji Tě.“ Zazněla odpověď a Jaroslavě se podlomila kolena úlevou, že to je jen Václav i nečekaným vyznáním. Teď pro změnu mlčela ona. Když se konečně nadechla a chtěla promluvit, tón oznámil, že volající zavěsil. Naložila se znovu do vany, zmatená, rozrušená, s tisíci otázkami v hlavě a velmi, velmi polichocená. Jednoznačné rozhodnutí pro Marka se rozplynulo a mizelo s posledními rozpuštěnými bublinkami večerní koupele. Opět se ocitla nezadaná mezi dvěma muži.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Danka

Mám ráda orální sex, dokážu si ho užívat maximálně a na 100%. Zavolej.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 454

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA DANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Miroslava


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury