Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Dívka která mluví s vlky 1.

Jmenuji se Caroline, je mi patnáct, dnes je 27. listopadu a je to přesně osm let od doby co zemřela moje starší sestra Anna. Měla sem jí tak ráda! Anna milovala lesy a ještě víc milovala podzim. Vždycky jsme spolu chodili na procházky. Byla o osm let starší než já, byly jsme nejlepší kamarádky. Ještě teď si vzpomínám na ten osudný den. ,,No tak Caroline! Pojď se mnou do lesa, půjdeme se projít, nasbíráme listí. Bude sranda Caroline, prosím pojď se mnou." řekla mi energicky Anna, usmála sem se a řekla ,,Půjdeme spolu zítra pouštět draka Anno?" ,,Jasně! Hned po obědě, vezmeme sebou tvou kamarádku Jully nebo Bibi. Vezmeme si sebou telý čaj a sušenky." řekla mi Anna, věděla sem že nepůjde, ale byla by zklamaná. Usmála sem se a řekla ,,Půjdeme hned viď?" Kývla, vzala sem si kabátek a kozačky a vyběhla sem ven za Annou. Měla na krku foťák a potom mě vzla za ruku. Šli jsme doprostřed lesa, Anna tam fotila a já zahlédla smečku vlků. Zatahala sem Annu za bundu a řekla ,,Anno, vlci." Otočila se a strčila si mě za záda. ,,Ani se nehni Caroline, až ti řeknu utíkej." řekla mi Anna, bála se stejně jako já. ,,Uteč Caroline!" řekla, rozeběhli jsme se směrem domů, byly jsme skoro u kraje lesa, ale vlci běželi pořád za námi. Chytly mě i mou sestru. Bránila jsem si obličej rukama, když mě začal kousat vím že sem křičela. Po chvíli sem zaslechla výstřel pušky a na mě padl mrtvý vlk. ,,Holčičko? Jsi v pořádku?" zeptal se mě myslivec, kývla sem a po čtyřech došla k sestře. ,,Zavolám záchranku." řekl ten muž a volal sanitku, ale potom sem omdlela. Probrala sem se až v nemocnici, seděla u mě maminka a brečela. Koukla sem se na ní a řekla ,,Kde je Anna? Proč tu není se mnou? Kde je Anna maminko?" ,,Víš broučku, Anna odešla na lepší místo." řekla mi maminka, umřela.

Vždycky když si na ten den vzpomenu brečím. Zvedla sem se z postele, z vázy na stole sem sebrala kytici růží, sedla na kolo a jela na hřbitov. Dala sem kytky před její náhrobek a řekla ,,Chybíš mi Anno." Potom sem zase odjela domů, od té doby sem posedlé vlky. A od té doby nikdo nechodí do lesa, nikdo kromě mě.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Týna

Kalhotky jsou zbytečnost. Mám ráda chození naostro, sex kdekoliv a kdykoliv pro mě není problém. Rozdáme si to spolu, máš na to chuť a není nikdo s kým by sis to udělal?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 459

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA TYNA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Katarína


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2022 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury