Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Hvězdy padaj vzhůru

Když jsme se konečně po dvou dlouhých nocích v obstarožní Karose dohrkali na místo, vydechli jsme úžasem. Ze slibované písečné pláže zbyl kamenolom, obrovská lednička nemrazila, ale hřála, a všude kolem čekali nadržení Italové. A vydechli úžasem stejně jako my, protože srovnávat zdejší kalábrijské krásky s tím, co jsme přivezli z Prahy, to prostě dost dobře nešlo. A nakonec vydechli i kluci: „TEPLO u UŠÍ……!!“

No a po dvou dnech měla každá holka jednoho svýho Itala, krásnýho, snědýho, nagelovanýho, v tričku s číslem své oblíbené fotbalové hvězdy. Nemít Itala bylo prostě out. Bylo až neskutečné, jak tihle drzí Taloši jednoduše a rychle dokázali oblouznit naše slečny!! Lezli úplně všude, snad by se nám i nacpali do sprchy, kdybychom s vedoucími nezakročili a všem nedomluvili. Holky se tvářili dotčeně a začali nás nemít rádi „…JAKO můžete mi říct co vám udělali??!!“ křičela Veronika. Domluvit Italům nešlo, nerozuměli, uměli anglicky dvě slova – „…kokakola…“ možná ještě „…pepsikola…“ a česky o jedno víc „…hej jsi kocka…“. Neudělali nám nic? Nám ne, ale báli jsme se že něco udělají holkám. Ty z nich totiž byli paf‘ Italové nosili obrovské sluneční brýle a dokázali se naučit další praktická slova „…poť na pláž…“ Naší čeští Honzové a Karlové se spálenými těly a malými brýlemi jim nemohli konkurovat. Francesco, Pierro, Ricardo – to byla jiná liga. Tábor byl rozdělen.

Tak museli trávit kluci první týden bez dámské společnosti. Holky na ně prostě kašlali. Ale jen blbec se cítí dotčeně a brečí. Našli si jinou zábavu. Neškemrali. Neměli zájem se s Italy přetahovat. A pohrdali všemi poblázněnými slečnami po tom, co jednoho dne leželi s holkami na táborové pláži a odešli do moře lovit chobotnice a když se vrátili, všechny ručníky byly obsazené. Francesco, Pierro a Ricardo přivedli celou svou mafiánskou rodinu a ta na nich vesele postávala. Strejda, Teta, Kmotr, syn, dcera, vnuk, prostě všichni a každý ve třech kopiích. Všichni snědí a krásní. Všichni stejní. A holky jim žrali každé slovíčko, byť žádnému nerozuměli. Milan se naštval, strčil do Kmotra, Kmotr ztratil rovnováhu a sedl si na bobek do písku. Holky se uchychtly. Milan sebral ručník, na nic nečekal a odcházel směrem do tábora. „Uhni!!!“ zakřičel Aleš na Matku. Matka se lekla, uskočila, sehnula se a sama podávala Alešovi ručník. „Uhněte všichni!!“ křičeli svorně všichni a užaslá Italská mafiánská rodinka jim podávala ručníky. „…si to užijte…“ zahalekal Milan z dálky na všechny užaslé slečny. První bod pro kluky. O ten další se připravili Italové sami. Vyzvali nás na fotbalový match. Česko versus Itálie.

Jejich národní sport. Každý Ital ho žral, hrál od malička a zbožňoval fotbalové hrdiny. Polovina z nás viděla míč po dlouhé době. Když do něj Šimon poprvé kopnul, vysklil okno správcovi kůlny. Italové se ale dočkali leda tak potupné prohry a Šimon se toho večera stal hvězdou. Holky tleskali a podržte se: fandili nám. Jak jsme to dokázali? Jednoduše. Máme totiž hlavu. A tou jde občas taky přemejšlet‘. Naše taktika slavila úspěch. Italové odešli toho večera zdrceni a snažili se ještě přemluvit holky na plážovou diskotéku. Prosili. „…hele, kluci, a nechcete jít s náma….?“ Ptali se nás holky a my „Možná. uvidíme…“ „přijďte, prosssím!!“

Milan seděl pozdě večer na pláži a pozoroval hvězdy na obloze „přemýšlels‘ někdy o tom co červenýho to tam nahoře svítí?“

Začali jsme si říkat Gang červených Karlů ze Žižkova. A jako správný gang jsme se všichni společně vypravili na plážovou diskotéku. „Plán je jasnej všem?“ ptali jsme se pro jistotu „…jasný…!!“ křičeli všichni navlečeni do obrovských černých brýlí. Od delegátky jsme si půjčili staré jízdní kolo značky Sobi 20 a s modrým hrníčkem na kole značky Sobi 20 a s postrkem gangu červených Karlů dorazili jsme toho večera na plážovou diskotéku, rozrazili branku a vrhli se rovnou na taneční molo‘ Vše jsme měli dopředu připravené. Všem těm líným tanečníkům jsme ukázali co je to czech freestyle. Celá diskotéka na nás upírala oči a civěla. Naše holky nám mávaly a protože jako jediné to celé pochopily, přidaly se k nám a bylo nás několik desítek a patřila nám celá pláž, celá diskotéka, celá Itálie a všechny naše holky. Bylo to tak energické, akční a sehrané, že se nikdo z těch Italů neodvážil cokoliv říct a udělat. A nikdo z nich nepochopil, co předvádíme. I děti by to pochopily! Vždy jeden z nás šel doprostřed a něco triviálního předváděl, předváděl našeho řidiče, jak řadí v Karose obrovskou řadící pákou a počítá zuby a ostatní to začali dělat po něm, pak šel doprostřed další a předváděl dělníka na stavbě jak nahazuje zeď a všichni to dělali po něm, tvářili jsme se přitom strašně vážně a Karolína do toho jela svůj oblíbenej breakdance. Naše vystoupení bylo živelné, ale navenek muselo působit připraveně. Dva snědí Italové s černými brýlemi a v saku se odtrhli od davu a zamířili k nám. Podávali nám ruku a prosili, abychom šli s nimi. V první chvíli jsme mysleli, že nás všechny prokoukli a chtějí nás vyhodit, ale místo toho jsme si sedli na bar, objednali nám s Milanem whisky – Kmotrův ročník – a nabízeli své vizitky. Lámanou angličtinou jsme se dozvěděli, že jsou manažeři z největší Neapolské diskotéky a mají zájem o naše vystoupení v Neapoli. Vytřeštili jsme oči. Porada byla rychlá. Řekli jsme jim ať dorazí zítra a uvidíme. Podávali nám ruce a ukláněli se a my všechny svolali a odcházeli a z mikrofonu na nás halekal moderátor a všichni nám mávali a my se tentokrát už společně s našima holkama loučili se zdejší plážovou diskotékou jako velké hvězdy. Ale ta největší měla své místo o kousek výš. Byla to největší hvězda na nebi, svítila a bila se červeně.

A od toho dne se holky vykašlaly na diskotéku a večery trávily s námi na pláži a kolem to všechno z povzdálí pozorovali očima toužebně prosící Italové. A když nám na pláž donesla kuchařka pozdní večeři, Milan byl gentleman a pozval je všechny k nám. Tak jsme tam seděli a pozorovali Pierra a manažera z největší neapolské diskotéky, jak žerou salám Vysočinu. Holky se smály a na moři se blýskalo a nad mořem hořelo.

A my byli hvězdy a padali jsme vzhůru, stejně jako to léto padaly vzhůru všechny hvězdy, vzhůru k planetě Mars, neboť to léto roku 2003 byla planeta Mars nejblíže Zemi za poslední miliony let a jako rudé žhavé slunce svítila v noci na nebi a barvila tváře všech okolních hvězd a barvila i kalila naše smysly a my, snad v její magické působnosti, oblouzněni rudým hořením, podléhali jsme pocitům víc než kdy jindy.

Ty dvě noci, při cestě domů, nikdo z nás moc nemluvil, každého bičovaly pocity zmaru a nadcházejícího loučení. Nedokázali jsme se smířit s tím, že to všechno končí. Mlčky jsme společně posedávali při pravidelných přestávkách na betonových zídkách u benzínových pump a vnímali vůni rozpáleného asfaltu a utichající sílu slunce, to jak jsme pomalu postupovali směrem na sever. Projeli jsme jako rozpálenými uhlíky sálající kalábrijskou poušť, rozjásané pláže letovisek Rimini i skalnaté svahy pustých alpských vrcholů. Jen neochotně jsme se to poslední společné ráno probouzeli. Kolem už nebyla poušť, ale zelená tráva. Nikde nebylo vidět ani kousek moře, snad jen nepotěšení‘ v páru malých chladných rybníčků a velké alpské vrcholy zůstaly kdesi za námi. Projížděli jsme budějovickou pánví a na konci té dlouhé cesty, kdy jsme spolu nepromluvili ani slovo, byť jsme spolu seděli, po těch neskutečných 37 hodinách, se náhle Evička odtrhla od okna, obrátila se a s pro ni nevídanou dávkou mrazivé naléhavosti‘, ve které byla bolest i smíření, se mně zeptala:

„Máš doma nějaký zvířátko??“
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je offline

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Zdenda


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2023 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury