Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

I muži mají své dny…

Cédéčko v autě vyhrává samé mé oblíbené: Habera, Olympik, Eláni… Jó, to bývaly časy, když tyhle fláky vládly parketu a my jsme se na něm svíjeli v rytmu a bylo nám slastně, protože jsme byli mladí a jedinou starost nám dělala matika a letopočty. Maturita byla daleko a přece na dosah ruky a ještě blíž byla krásná spolužačka. To už snad ani není pravda!. Nedávno byla na srazu (po kolika to vlastně bylo letech?) a málem jí neunesla židle. Ach jo! A jiná, taková puťka neslaná, nemastná, vplula do dveří s grácií královny a vládla večírku s nenuceností diplomatky ve vládních službách. Však jí taky je!
Musím se zastavit v servisu, nějak mi řve výfuk, asi tam bude díra. A nejen tam! Bude i v peněžence, jestli mi ho budou muset vyměnit. A na poště mám vyzvednout balík. Další zásah do rozpočtu. Ta moje drahá, je fakt pěkně drahá. Na co potřebujeme nové …Ale co, je to její přání, musím to respektovat. Ona mi taky nebrání, když si udělám sem, tam, radost a koupím si nějaký nový přírůstek do své sbírky. Pravda, moc často to nejde, ale nestěžuju si.
Víte, jak se to říká? Hlavně zdraví! To mi připomíná, že musím zaběhnout taky do lékárny vyzvednout léky. Kam jsem dal ty recepty, doufám, že je mám s sebou?! A nesmím zapomenout koupit něco na pálení žáhy a lubrikační gel. Ha, ha, ha! Kdyby mě žena slyšela, ta by mi zase dala. Vlastně nedala! No nic, je ještě brzo na takové „podvaadvacátní“ myšlenky.
Co to mám ještě zařídit? Jo, zaplatit dětem stravenky a v lidušce dceři výtvarku. Doufám, že si kluk nezapomněl říct mámě o ty prachy na anglinu. Šest set za učebnici, to za našich mladých let nebývalo! Bože, co to bylo? Ty bláho, vzpamatuj se, uvažuješ jako svoje bábinka! Slyším to jako dnes: „To tenkrát v dvaapadesátým, všechno bylo na lístky a my jezdili ke strýcovi na vesnici pro hrušky a pro jabka, aby děcka měla vitamíny….“ To znám zpaměti a pro jablíčka jezdím ke kámošovi na chatu taky. Jenže kupujem i hrozny a banány a pomeranče. Dnes je život dražší. Nebo není?
Tak ještě do papírnictví. Pak že vzdělání je zdarma, pcha! Tak se podívejte na tu cifru na účtence, a to je jen zlomek toho, co už ten začátek školního roku stál! Snad už mám všechno, doufám, že jsem na nic nezapomněl? To by zas bylo řečí! Ostatně, už mi nezbylo ani na noviny…
Proboha, co to je? To mi ještě scházelo k úplné spokojenosti. Botička!!! Tu složenku musím ztopit a zaplatit jí z přesčasů, to bych si za rámeček nedal. No jasně, za blbost se platí. Ale proč já, proč pořád jen já?
Tak co si dám na uklidnění? ABBA, to je ono! „Money, money, money…..“
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Danka

Mám ráda orální sex, dokážu si ho užívat maximálně a na 100%. Zavolej.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 454

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA DANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je offline

Týna

Kalhotky jsou zbytečnost. Mám ráda chození naostro, sex kdekoliv a kdykoliv pro mě není problém. Rozdáme si to spolu, máš na to chuť a není nikdo s kým by sis to udělal?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 459

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA TYNA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

vadlamadla


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2023 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury