Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Láska písmenková.....

Poznali jsme se na netu.Jednou jsem neměl co dělat,byl jsem nemocný,tak jsem zabrousil na chat,že si zkrátím chvíli s někým,kdo si bude chtí popovídat.Zaklepal na místnost kde byla ona,jméno neni podstatné i když je pro mě moc krásné,budu ji zde říkat Beruška.Ten den jsme si povídali dlouho do noci,poslala mě dvě fotky,které mám pořád uložené.Druhý den jsme se sešli na chatu a opět psali a psali a psali.....další den za dnem.Zamilovali jsme se do sebe přes sklíčko.Já jsem zadaný a Beruška svobodná,nechce rozbýt vztah,a proto nikdy nedovolila abychom se viděli.Moc mě to trápí,chtěl bych ji poznat,jen tak si popovídat,seznámit se blíže,říci ji jak ji to sluší,jak ji mám rád…říci ji to do očí a pohladit ji přitom tvář.Dokázal bych se obětovat.Je to silné,toužím po ní…nemohu za to,že ji moc miluji,lásce nelze poručit.Což je trestné,někoho opět milovat???Stále si tajně píšeme,na chatu,mejlíky,sms …neznám ani její hlas,přesto ji miluji!Dokážeme si psát o všem,známe jeden druhého,ale cestu k sobě máme uzavřenou,snad prozatím.Marně přemýšlím zda mám obětovat manželství,na úkor lásky ze sklíčka…jednou srdce říká běž za svou láskou,po druhé nepal za sebou mosty.Vždyť ani nevíš jak by vám to klapalo,neznáš ji osobně.Myslím na ni každý den,již čtyři měsíce,v duchu se s ní miluji,povídám si,představuji si.....Již se objevilo několik znamení,které by mě jakoby napovídali „ano,jste si souzeni“poznáš neznámou ženu na rautu,jmenuje se stejně.Přes naše město vede slnice,se stejným číslem,jako je její věk.Každý den to číslo vídám.Koukám na film,a jednom ze záběrů je na křídle letadla ja namalovaná beruška.Ve stejný čas si napíšeme mejlíka......nevím co dál.Mám se sebrat a jet za ní,i přes to,že to nechce?Nevím.­.............­.Beruško,milu­ji Tě!
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

22men@atlas.cz


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2023 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury