Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Můj přiběh se střiháním vlasů.

Už od malička jsem měla dlouhé vlasy poměrně dost huste blondate. Vždycky jsem na ne byla strašně hrdá a nikdy bych si je nedala ostříhat. na učilisti jsem se seznamila s Lukym se kterym jsem po te začala chodit a po ukončeni stredně odborného učiliště jsem se k němu nastěhovala. On byl ostřihany velice na krátko a jednou si pořidil strojek na střihání vlasů a ja jsem ho vždycky stříhala když už to měl delši. Každe střihani ho poměrně vzrušovalo a me vždycky vrtalo hlavou jake to asi je. ale jak jsem řekla nikdy bych se neostřihala a už vubec ne takhle nakratko. Navic Luky miloval moje dlouhé vlasy takže k tomu ani nebyl duvod. čas od času jsem ho draždila tim že až nebude jednou doma tak že si vemu strojek a ostřihám se. Jednou jsem dostala takovej praštěnej napad že počkam až se bude vracet z práce a až vstoupý do bytu tak pustim strojek a budu dělat že se chystám ostříhat. A tak jsem jednou tento plan zrealizovala. vyděla jsem v okně jak přichazi od parkoviště rychle jsem se vysvlekla do spodniho pradla a čekala jsem v koupelně než přijde. Když se otevřely dveře tak jsem zapla strojek a čekala co se bude dit. Lukymu hned všechno došlo a přiběhl do koupelny a s vytřeštěnyma očima se mě ptal co to jako dělam.čekala jsem že mě začne přemlouvat abych to nedělala on ale misto toho skocil po strojku a začali jsme se o něj tahat. Najednou mu strojek vyklouzl z rukou a ja jak jsem vsi silou tahala tak jsem s nim cukla směrem ke mě a vjela jsem do vlasu. Strašně to zaskřipalo a mě to přislo jako ve spomalenem filmu když jsem se otočila do zrcadla a vydela uprostřed sveho čela vyholenou cestičku. Ani nevim proč ale začali jsme se oba strašne smát a Luky jenom řekl ze konečně mam co jsem chtěla. Ja jsem stale nemohla veřit tomu co se stalo a tak jsem podala Lukymu strojek a on začal stříhat moje vlásky. Bylo to něco absolutně skvělého koukat jak se snašeji na zem. Když už jsem měla ostřihanou pravou čast hlavy a na leve jsem měla stále své vlasy ktere sahaly až někam k pasu dostal Luky napad že bysme si mohli dat malou pauzu na sex.A abych řekla pravdu bylo to velice krásne. Po sexu jsem šla opět do koupelny a muj milaček mi dostříhal zbytek bylo to absolutně nezvikle a upřimně rečeno ne přiliš hezke ale každopadně to bylo něco nového. dnes už to je přes dva roky od této udalosti a nechavám si opět narust dlouhé vlasy protože si myslím že mi slušely víc, každopadně by si to ale aspon jednou v životě měla vyskoušet každa žena.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Danka

Mám ráda orální sex, dokážu si ho užívat maximálně a na 100%. Zavolej.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 454

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA DANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je offline

Týna

Kalhotky jsou zbytečnost. Mám ráda chození naostro, sex kdekoliv a kdykoliv pro mě není problém. Rozdáme si to spolu, máš na to chuť a není nikdo s kým by sis to udělal?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 459

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA TYNA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Dadu Smišek Rainová


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury