Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Otec

„Tati,proč jsme si tak cizí?“ „Jak to myslíš -cizí?“ „Jaký máme vztah?“ „Normální“ „Ne,žádný.“ „Jak to myslíš?“ „Tak,že mám pocit,že nejsi můj táta.“ „Silná slova“ „Možná,ale pravdivá.“ „Můžeš mi to vysvětlit?“ „Já bych si představovala tátu se kterým bych blba,trávili bychom společný čas,on by mi poradil,stál by za mnou a podporoval by mě.“ „Já tě nepodporuju?! Děláš si srandu,tady má zase někdo vysoký ego,žádný kapesný,padej do svého pokoje!!“ „Tati.. zamysli se.“ Potichu jsem odešla do pokoje. Sedla si na postel a plakala. Silně a dlouze. Můj život-za co stojí,když nemám nikoho,kdo by mi chyběl? Možná,že mám krásný život-mám rodiče,krásný pokojík,dobře si žiji,ale v této chvíli jsem zjistila,že to jediné,co doopravdy potřebuji ke štěstí jsou rodiče,kteří by se chovali,jako rodiče. Nemám s nimi žádný vztah a to mi mrzí. Dokapaly mi slzy. A začínám být naštvaná. Otce už nezměním. Škoda,ale můžu stavět svůj život i bez nich. Můžu si najít někoho,koho bych měla ráda. A nebo být necitelné prase. Rozhodla jsem se pro obě varianty. Budu necitelné prase dokud nenajdu někoho,kdo by mi za to stál. Má rodina není rodina. Nikdy jsem neměla rodinu. A ani ji mít nebudu. Už to vím,jen mi mrzí,že to muselo skončit takhle.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Týna

Kalhotky jsou zbytečnost. Mám ráda chození naostro, sex kdekoliv a kdykoliv pro mě není problém. Rozdáme si to spolu, máš na to chuť a není nikdo s kým by sis to udělal?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 459

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA TYNA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Ennie25


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury