Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Smrtelně skvělá ženská (1)

Především se chci omluvit, že to, co v tuhle chvíli budete číst, je absolutní banalita, alespoň z mého pohledu. V další části zjistíte proč by se mělo jednat o Sci-Fi povídku…

Jediné na co při tomhle zpropadeném čekání mohl Kevin myslet, byla cigareta. “Pár hřebíčků do rakve nikdy neuškodí„ pronesl chladně na svojí osobu a z krabičky vytáhl jeden podlouhlý hřebíček značky “STAR“ a vložil si ho do již vysušených úst. Otevřel přihrádku u spolujezdce. Nejdříve nahmatal cestovní mapu, větrové žvýkačky a nakonec zapalovač. Na zapalovači byla zobrazená nahá žena, nejspíš z playboye. A v ruce (zatím ne ještě kostnaté, jak je to v těchto dobách) třímala krabičku cigaret, téže samé značky, kterou držel Kevin.

Přiložil tedy zapalovač k cigaretě, škrtl, potáhl a vydechl kouř, který se rozptýlil po celém prostoru v autě. Uvelebil se v sedadle které bylo už potrhané a na několika místech propálené. Pustil si staré rádio u kterého občas přeskakovaly stanice. Naladil svojí oblíbenou stanici a zaposlouchal se do prvních not písničky “Higway to hell“ od “ACDC“. Zabořil svůj zadek ještě hlouběji do sedla a nechal se „znásilnit“ perfektní hudbou.

Každý věřící, který by šel okolo jeho auta, by jen kroutil nevěřícně hlavou. “Ten dospělý člověk si sedí v autě před naším kostelem, kouří… jak se tomu říká? Ach, ano cigarety a poslouchá hudbu jenž diriguje sám Satan!„ To by řekl každý věřící který by šel okolo. “Normální“ člověk by v tuhle chvíli, měl vzdáleně podobné pocity. Jeho auto bylo zaparkované před kostelem k tomu pár kroků od hřbitova, kde se každou chvíli pohřbí jeden zatracený člověk, který celý život prožil tak jak by se prožít měl. Ten člověk, byl jeho otec.

Důvod proč nebyl se svými příbuznými, přáteli a známými na jeho pohřbu byl v celku jednoduchý. Kevinův otec, byl podle jeho názoru buran a idiot, který celý svůj život prožil v lihu a dluzích, které po jeho smrti obklopily celou jeho rodinu. Včetně jeho bývalé manželky o které se dozvěděl že spí s někým jiným.

Zrovna když si chtěl zapálit další hřebík, uviděl jak jeho přátelé a zdrcení příbuzní, vycházejí z kostela směrem na hřbitov. Jeho přátel bylo méně než se předpokládalo, právě kvůli tomu že svojí účast odřekl. Zakoukal se přímo do jejich tváří. Všichni se tvářili stejně, zdrceně a omámeně z nečekané smrti padesátiletého člověka. Zatím nikdo nevěděl jak zemřel. Kevin předpokládal že to bylo předávkování alkoholem. Když poslední člověk zašel za vysokou zeď která se táhla kolem kostela tak nahodil motor, zařadil jedničku a odjel z toho depresivního místa které vám vysávalo duši a poté jste tu stejně skončily. Pod půdou a rozpadající se.

Zamířil přímo domů, ke svému bytu v centru města. Našel si prázdné místo na parkovišti, zaparkoval a vylezl z auta které bylo celé rozpálené, už jen z toho důvodu že bylo celé černé. Ihned se do něj opřelo slunce, zlaté a bolavé které bylo přímo nad ním. Bylo vedro, čtyřicet stupňů. Vešel do činžáku, kde bylo alespoň chladno díky tlustým a starým zdím.

Natáhl se na hnědou polstrovanou pohovku kterou už měl v bytě několik let. Vzal si lahev piva které měl už od rána na stole a celé ho vypil. Bylo odporně zteplalé. Hrábl po řádkovaném bloku a pro propisce jenž ho zlehka bodala do zad. Psal básně. Romantické,nechutné básně o sexu, pivu, drogách, ženách a o všech dalších věcech, co jeho život alespoň trochu zpestřovaly.

Jeho byt sestával ze tří pokojů. Byla to stará, již rozpadající se koupelna s vanou, umyvadlem a zašpiněným zrcadlem od rtěnky a každodenních pohledů od Kevina. Obývák který sestával z pohovky kterou právě obýval, stará šumějící televize, propáleného koberce a obrazu od Picassa který se sem absolutně nehodil a maličká vlhká ložnice kde se nacházela jen vrzající postel, která dávala jeho sousedům najevo, kam se on a jeho ženská návštěva v bytě přemístili.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Danka

Mám ráda orální sex, dokážu si ho užívat maximálně a na 100%. Zavolej.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 454

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA DANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Martin Gabriel


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury