Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Smrtelně skvělá ženská (2)

Pokračování banality… To víte, něco psát musím. Bez toho by mé ego vybouchlo…

Položil lahev od piva zpět na prosklený stůl, na kterém byli poházené zbytky tabáku a s tlumeným žuchnutím se skutálela na koberec. Zlehka klepal propisovací tužkou o okraj bloku a čekal až mu jeho prasácká mysl, vyplodí další satirickou povídku. Ale žádný nový nápad nepřicházel. Měl pocit, jako by mu život vysál všechny zážitky, které se daly přenést na papír. Pokukoval směrem k prázdnému papíru, jako by čekal že se z ničeho nic začne sám zaplňovat maličkými písmenky, zatímco se mu jen vysmívaly nevyužité prázdné řádky. Doufal že smrt někoho tak blízkého i když nenáviděného, v něm vyvolá vlnu pocitů které přenese na papír, ale nestalo se.

Pohodil papír i s propiskou naštvaně zpět na stůl. Přešel celou místnost přímo k televizi a odklopil víko od květinové vázy. Skrývala věc, která vám pomohla proniknout k těm největším tajům fantazie a pocitům, spisovatelská mapa, byla to marihuana. Zelená bylinka (zabalená v úzkém papírku) která se na Kevina posměšně pošklebovala a vyzývala ho ke konzumaci.

Vytáhl joint z vázy, položil víko zpět a přemístil se ke stolu. Skočil na pohovku a položil se na ní. Zalovil ve své zadní kapse od džínových kalhot a osvobodil zapalovač, zatímco joint křečovitě držel ve dvou prstech. Vložil si papírek i s obsahem do úst a zapálil ho. Vtáhl kouř a rozkašlal se. “Do prdele!,, Zaklel Kevin a posadil se. Znovu vtáhl kouř, tentokrát bez problémů. Po chvíli konečně ucítil motání hlavy a stoupající výskyt bláznivých nápadů v jeho hlavě, ale nic co by se mohlo vyskytnout v povídce .

Byl to strašně skličující pocit, tíha v žaludku a stoupající tlak v hlavě který neustával. Když dokouřil začaly ho pálit oči. Vešel do koupelny aby zrcadlo poctil jedním ze svých cenných úšklebků. „Zrcadlo, kdo je v zemi zdejší, nejzkouřenější?,, Řekl hlubokým hlasem a sám se svému vtipu nenuceně zasmál. Měl do ruda červené oči, jako z béčkových hororů, kdy k vám z černočerné tmy prosvítají dvoje do ruda planoucí oči..

Dostal neutuchající chuť na vychlazené pivo. Otevřel lednici v kuchyni. Trpce a chladně na něj pokukovaly různé věci jako plesnivý chleba, zbytek vína, plastová láhev s kečupem a další věci. Kromě piva. Vzal skleněnou lahev se zbytkem červeného vína a vypil jí několika hlubokými doušky. Dvěma mílovými kroky přešel do úzké chodby, rozevřel maličký botník který byl skoro při zemi a vzal si z něho boty, které měli vespod díru a zapáchaly močí. Venku už byla tma, ale stále jako v prádelně. Sebral ještě ze země prázdnou skleněnou láhev a hodil jí směrem k odpadkovému koši. Minul a láhev se roztříštila na několik desítek kousků. Zabouchl za sebou těžké dveře a střepy nechal osamoceně ležet na zemi, svému skleněnému osudu.

Jakmile otevřel masivní dveře hospody, ihned si zasedl nejbližší místo u podlouhlého baru. Bylo tu jen několik málo lidí. Pár obtloustlých a propocených chlápků hrálo kulečník a přitom se kolem něj motali a neustále se museli opírat o dřevěné tágo aby neupadli na zem. Bylo vtipné je pozorovat. U baru bylo jen pár lidí, kteří už měli hlavu položenou na baru. Přitom se jí občas zvedly, aby se napily vodky. “Nazdár Keve!,, zakřičel na něj barman přátelským hlasem, který ho alespoň na chvíli hodil do té správné pozemské reality.“Jedno pivo,, pronesl Kevin jedním dechem.“Kurva, vypadáš příšerně, to s tvym otcem je mi líto, tady máš to pivo,, řekl mu upřímně barman a položil před něj kalné pivo. “Moc dobře víš že jsem ho nesnášel, ten je mi u prdele. Mám problém kterej se sám nevyřeší. Nemůžu zatraceně nic napsat, ani když jsem se zhulil!,, Vylil si u něj svoje pocity. Zatraceně, tohle nikdy nedělal. Zvlášť proto aby si je vylil na papír, místo na člověka který vypadal že každou chvíli usne. “To máš pravdu samo se to nevyřeší. Kopni do sebe tohle pivo. Já už musim,, A nechal ho i se svým pulitrem u baru.

Jak tam tak sklíčeně seděl s pivem a bez jakékoliv fantazie, ani si nevšiml že po něm pokukuje jedna jediná ženská, která v téhle hospodě ještě byla, jediný druh který tady přežíval. Kevin byl v jejím teritoriu. Neprojevil o ní zájem ani když se vedle něho posadila a přehodila nohu přes nohu. “Zdravím, co pijete?,, zeptala se ho vlídným hlasem. “Hele jak vidíš tak piju pivo. Ženský sice miluju, ale jsem na…,, Zbytek věty už dokončit nestihl, kvůli kráse která ho udeřila pěstí přímo do obličeje. Byla to nádherná ženská. Zrzavé dlouhé vlasy až po ramena, svítivě zelené oči, světlá pleť a na sobě červené triko které jí lehce prosvítalo. Nic pod ním neměla. Postavil se mu. A ty nohy. Nekončící dlouhé a opálené nohy. Byla tak krásná jako by snad nemohla být z tohohle zpustošeného a špinavého světa. Z poloviny měl vlastně pravdu…
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Martin Gabriel


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury