Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Smrtelně skvělá ženská (3)

Nejdříve se chci omluvit tomu kdo tohle bude číst, za tu umělou náhražku erotické pasáže. Erotické povídky jsem nikdy nepsal, ani psát nehodlám. Pouze jsem chtěl nějakým způsobem vyplnit prázdné místo.

Když si uvědomil že má dokořán rozevřenou pusu, rychle jí zavřel. V životě již viděl spoustu žen ale tahle mezi nimi naprosto vystupovala z řady. Možná ne vzhledem, ani svými nekončícími nohami, ale určitě svými pohledy které na něj vrhala tak, že mu jeho pták málem roztrhl kalhoty a udeřil jí do obličeje. ,,Moje jméno je Kevin, to vaše?" podal jí konečně svojí lehce vrásčitou ruku poznamenanou alkoholem a pouličními bitkami. Pohlédla na ní a podívala se mu do tváře s pohledem, jakoby čekala že jí přetáhne přímo tady na baru, před zraky všech těch čumilů.

,,Kateřina, jmenuji se Kateřina“ a nenuceně se na něho usmála svými červenými rty. Kevin se cítil jako v sedmém nebi. A to jí teprve poznal. ,,Co pijete?“ Zeptal se jí s neskrývaným zájmem o její tělo. ,,Whiskey, piju whiskey“ řekla jak Kevinovi tak částečně i barmanovi, který vypadal že si každou chvíli přinese popcorn a jejich rozhovor si dá co nejhlasitěji. Oba se utrhly z očního obětí, jenž trvalo bezmála několik minut a podívaly se na barmana, který jakoby se každým nejbližším okamžikem měl roztéct. ,,Eddie, hej Eddie!..“ Zamával mu rukou před jeho obličejem a hlasitě mu před ním luskl prsty. Trhl sebou a probudil se z hlubokého tranzu který mu způsobil nejspíš chlast. ,,Hele, nasávej trochu opatrnějc“ řekl Kevin a oba se od srdce zasmály. Možná až příliš. Kateřina se smála tak moc až začala zvláštně až strašidelně sýpat. Jakmile přestala, tak se Kevin podíval na barmana a vyzdvihl pravé obočí do závratných a nekončících výšin. ,,Dej mi ještě jednu vodku a téhle milé dámě whiskey“ pronesl směrem k Eddiemu, který se již ohýbal pro skleničku aby jí vdechl špetku života tím že jí po okraj naplní alkoholem. Jako alkoholik. Jakmile se napil, mohl být pánem svých snů a cítil se nepřekonatelný. Tedy alespoň pro sebe a pro strmé schody do nebe, které byli dlážděny dynamitem…

Seděli tam v tom baru pod holou žárovkou, stěžovaly si na ožraly kteří hrály vedle nich kulečník i když sami nasávaly vodku a whiskey. Přitom bylo takové nesnesitelné vedro (klimatizace se podle slov barmana rozbila) že v tuhle chvíli šoustaly maximálně komáři. ,,Hele Keve… a Kateřino“ Dodal rychle, když se na něho podívala. ,,Za chvíli budu zavírat.“ ,,Proč tak brzo? Vždycky zavíráš až za deset minut.“ Zeptal se ho již opile Kevin. ,,Budu muset vyhodit ještě tenhle páreček kreténů.“ A pohodil hlavou ke dvěma chlapům, kteří ještě před chvílí “hrály“ kulečník. Teď už se jen opíraly o tága které třímaly v rukách a pokoušely se zjistit jaký je rozdíl mezi stolem a podlahou. ,,Fajn, tak my se přemístíme do země zaslíbené.“ Řekl vyzývavě Kevin a přitom se podíval šibalsky na Kateřinu, která mu jeho pohled opětovala

Násilím vrazil maličký klíč do zámku od dveří a rychlostí nedržené antilopy je odemkl. S Kateřinou na zádech i když byla o pár centimetrů vyšší než o sám. ,,Pozor támhle na zemi je rozbitá láhev“ Řekl Kevin a ukázal na hromádku střepů. Přešel směrem k lednici a otevřel jí tak silně až dveře udeřily do vedlejší stěny a přimáčkly mu bolestivě ruku. Tepavou bolest ihned vystřídala zlost. ,,Kurva.!“ Zakřičel Kevin a zabouchl dveře od lednice zpátky. Kousek zdi se nárazem odloupl a rozpadl se na maličké kousky, které kopl pod ledničku. Podíval se na Kateřinu a ihned dodal: ,, Né ty! Zapoměl jsem koupit něco k pití.“ A chápavě přikývla. O kratičký okamžik kdy Kevin oddálil svůj pohled na popraskanou zeď, jakoby čekal že každou chvíli začne ronit slzy, uslyšel krátké ale jasné cinknutí . Otočil se zpět a uviděl že Kateřina v ruce třímá dvě skleněné lahve Whiskey. Kde jsi to vzala? Chtěl se jí zeptat, ale jakoby mu viděla do hlavy a četla mu nějakým způsobem myšlenky. ,, No tak, chceš se zlít nebo řešit kraviny?“ Zeptala se ho hlasem ženy která byla přesvědčená o své nevinnosti. Při mluvení se jí občas nadouvala prsa, která měla schovaná pod rudě červeným tričkem a její zrzavé vlasy jí spadaly až po lopatky. všechna ostatní slova se mu vypařila z úst a jen přikývl. Tahle holka by o své nevinnosti nepřesvědčila ani čtyřicetiletýho flanďáka. Opět se mu postavil. Vidina ještě většího přívalu alkoholu a možná nějakých prasečinek se jeho literárně prasácké mysli rozhodně zamlouvala více, než noc strávená nad poloprázdnou sklenicí s laciným vínem a prázdným papírem.

Vzal si od ní jednu sklenici a přitom se lehce dotkl její mírně bledé ruky. Po zádech mu přeběhl mráz. Otevřel horní dřevěnou skříňku která skrývala několik desítek menších sklenic, výhradně na alkohol. Ani nevěděl proč jich má tolik. Přitom zničil mnohem více ženských srdcí než skleniček. Což ho při jeho častých alkoholových akcích a nešikovnosti dost překvapovalo. Hrábl po dvou obzvlášť špinavých a po okraj je naplnil. Tu špinavější si nechal, druhou podal Kateřině a navzájem si připili na Adama a Evu, odstranění Bushe a blekotajících opic z politiky a na co nejnižší úmrtnost rockových zpěváků jenž byli průkopníci alkoholu, drog a důkazu toho že život se nesmí uspěchat ale posrat, protože šanci máte jen jednu…

Poté se i se svými myšlenkami přemístily do vlhké ložnice kde si oba vlezli pod prošívanou deku. Kevin otevřel šuplík od dřevěného, nočního stolku a vytáhl podlouhlý úzký joint, který si okamžitě strčil do úst a maličkým zapalovačem ho zapálil. Podal ho Kateřině a ta z něho hluboce potáhla. ,,Díky“ řekla, a přitom se pokoušela mít ústa zavřená. O krátkou chvíli později leželi oba vedle sebe a hleděli do bílého stropu, jakoby čekali že z něj začnou vystupovat andělé. Ležela vedle něho ležela naprosto nehybně a to Kevina zrušovalo už při pohledu na její vlasy rozevláté kolem její hlavy, jako žhavé paprsky kolem slunce a na její nohy, které chabě zakrývala tmavě modrá sukně.

Řadil se do kategorie jenž jako první při letmém pohledu hodnotila nohy. Už to nemohl vydržet. Jeho poklopec se nadouval k prasknutí a vedle jeho pravici ležela nádherná žena. Rychlostí byl na nohou a začal zápasit s páskem, který jako jediný bránil jeho kalhotám od toho, aby skončily na špinavé zemi. Pásek se mu podařilo rychle rozepnout. Kateřina ho sledovala s pohledem tygra, který čeká na svůj příděl večeře. Po chvíli ho začala napodobovat a kousek po kousku z jejího oblečení končili na chladné zemi. Kurt byl jako první bez oblečení a začal zírat na Kateřinu, která ho naprosto přikovala na místě. Shodila ze sebe triko a konečně osvobodila svá prsa z těsného sevření. Vlezli si spolu pod deku a začali se pomalu líbat. Kevin byl naprosto v tranzu a jeho srdce bušilo rychlostí splašeného koně.

Její ruka pomalu začala sklouzávat směrem dolů k jeho penisu, začala se ho pomalu dotýkat, zatímco se stále líbali v těsném sevření. Odložila ruku a on si na ní opatrně lehl. Vnikl do ní a začal přirážet. Rychleji, rychleji a rychleji. Díval se jí do těch nádherných zelených očích které se leskly od svitu měsíce. Přitisknul se na její prsa. Byl v sedmém nebi a připadal si jako smyslů zbavený. Kateřina začala nahlas sténat a Kevin přirážel jako splašený. Srdce mu tlouklo tak hlasitě že ho dokázal zřetelně slyšet. Jejich zpocená těla se o sebe bez ustání třela a připadal si že každou chvíli zkolabuje. Mohutným orgasmem oba vyvrcholily svojí nekončící a upocenou operu. Za okamžitě usnuly a propadly se do svých snů…

Probudil se asi o hodinu později, nemohl usnout a žaludek měl jako na vodě. Zvedl se pomalu z postele a podíval se vedle sebe. Stále tam byla. Stále krásná a opilá. Vyšel pomalým tempem z ložnice a ocitl se na chodbě. Zaostřil a přešel chodbou do maličké kuchyně. Na lince byla stále sklenice s whiskey kterou pozvedl a zhluboka se napil v domnění že to nějakým zázrakem pomůže. Spletl se. Vyběhl z kuchyně, zahl za roh a uviděl koupelnu. Vběhl k záchodové míse a vyprázdnil do ní svoje žaludeční šťávy. Spláchl záchod a zjistil že část nákladu skončila vedle něj na Staro-nové podlaze která jej uvítala s otevřenou náručí.

Vypotácel se z koupelny a chystal se vrátit do teplé ložnice. Vrátil se zpět do kuchyně a popadl flašku, kde už zbyla pouze půlka obsahu. Opět se z ní zhluboka napil, tentokrát bez efektu “. Vešel do ložnice kde se svítilo a zjistil že Kateřina je již vzhůru. Stála před dlouhou postelí a vlasy které měla zrzavější než obvykle jí zakrývaly hlavu, jelikož svůj pohled směřovala směrem dolů. Není ti špatně? Chtěl se jí zeptat, ale opět nedokázal vydat ani hlásku ze svého lehce skřehotavého hlasu který mu způsobila kocovina. Děvka jedna. Začal mít o ní strach, jelikož pohled směřovala stále k zemi a nebylo jí vidět do tváře. Chtěl ustoupit ale nedokázal se opět pohnout z místa, tohle ho už začínalo srát.

Najednou uviděl tmavě zelené světlo, které osvětlilo celou místnost a na krátkou chvíli ho oslepilo. Opět otevřel oči a okamžik mu trvalo než si jeho oči opět zvykli. To, co mu jeho pohled nabídl muselo stvořit samotné peklo. ,,Kurva!“ zakřičel Kevin tak, až se sousedi musely vzbudit. Srdce se mu mnohonásobně rozbušilo. Předním, kde ještě před krátkou chvílí stála Kateřina, byl na zemi jakýsi tvor. Vypadal jako obrovský had, desetinásobně větší. Měl masivní rosolovité tělo které bylo poseto mnoha dlouhými a tvrdými chlupy. Ústa měla nejspíš představovat úzká štěrbina, ve které bylo desítky malých, ostrých zoubků jako břitva a na vrcholku těla byl výrůstek, ve kterém bylo obrovské, slizké oko. Mrklo na něho.

Nevydržel to a zbytek , který nestihl navštívit záchodovou mísu, skončil na už tak špinavé podlaze ložnice. Vyzvracel se. Možná ne z množství alkoholu které do sebe dokázal dostat, ani z té věci kterou viděl před sebou. Ale proto, že do tohohle před malou chvílí zasunul svoje péro. Kolem výrůstku s okem, na který se zaměřil uviděl malé, nazrzlé chmýří.

Stále se nedokázal pohnout z místa ani pohnout ústy aby alespoň zakřičel na pomoc. Když zvedl hlavu a utřel si z úst zbytky zvratků, uviděl jak se k němu ta věc pomalu plazí a cvaká zuby, které byli zbarvené do žluta. Věděl že tohle bude nejspíš jeho konec. Konec ochlasty, děvkaře a neúnavného idiota. Sebral flašku která ležela otevřená na zemi, zatímco její obsah pomalu vytékal na zem. Zvedl jí a celou půlku vypil. Ušklíbl se a mrštil jí směrem k ní. Minul. Potichu zasténal a zavřel oči.

,,Všechny ty kecy těch pánbíčkářů a flanďáků o tom, že po smrti uvidíte ďábly. Že se budete smažit v kotly, zatímco do vás budou bodat vidlemi. To není pravda. Ne, je to mnohem horší. Vrátíte se zpět na tenhle zpustošenej svět, kde politici rozkrádaj majetek svých zemí, kde lidi ničí svojí zemi a dál se budete oddávat svejm závislostem, dokud vás to nezničí. A to je stále dokola, dokola a dokola. S pozdravem a přáním co nejbližší smrti přeje Kevin…“
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Martin Gabriel


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury