Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Sněhová V L O Č K A

Jsem sněhová vločka

Když jsem se narodila bylo to zrovna v té nejkrutější zimě. Ale jméno jsem zatím nenašla. Nikdo mě nepojmenoval. Jsem tak sama. Támhle jde mladík snesu se k němu třeba mě uvidí a pochopí třeba, že jsem sama, že potřebuju s někým být.

Tu se vločka snedla tomu mladíkovi přímo do dlani a on ji zachytil. Když ji spatřil tu se podivil její kráse. Byla krásná svou miniaturou svou křehkostí a lehkostí s jakou se mu na ruku snesla. Mladík šel dál a pozorujíc vločku na dlani jak se usmívá. Ale vločka se přece neusmívá pomyslil si. Co když to je jen přelud. Šli spolu hezky dlouho mlčky se na sebe dívali a mladík nepoznav lásku nikdy předtím cítil, že by pro něj ta vločka mohla být tou pravou. Ale z vloček se přece nemohou stát ženy. Nebo snad ano. Tu zkusmo ji políbil. Nic se nestalo zkusil to podruhé a nic. „Když ji políbím potřetí pomyslil si rozpustí a co potom. A nebo se promění?“Políbil ji potřetí a tu se ta vločka zhmotnila v překrásnou dívku majíc na sobě stříbrno bílé šaty . Už si přesně nepamatuji jak vypdala ale pamatuji si co prožíval maldík který ji spatřil. Byl vyděšen a zároveň ohromen. Byl zamilován a zároveň pln obav. Byl šťastne a zároveň smuten. „Proč si smutný?“ Zeptala se ho Vločka.

Proč jsme smutný zamyslel se mládenec

„Teď tu jsi se mnou ale co když tě ztratím a roztaješ se mi?“

„Tvoje obavy jsou zbytečné. „ujišťovala ho Vločka

Jsi tak drobná a jemná ale tvé šaty jsou nádherné

„To mne těší že se ti líbí moje šaty“ usmívaje se vločka a pohlížeje mu do očí

Šli dál tichým lesem který pokrýval hustý sníh a o z oblohy dále sněžilo a doapadaly další vločky ale žádná se již neproměnila. Žádná. Po delší procházce došli k dřevěnému srubu kde mládenec bydlel. Ve srubu byla zima. Mládenec však zatopil a po chvíli bylo teplo. Mládenec Vločce uvařil horký grog a zabalil do husté teplé deky. Vločka pořád na mládence zamilovaně hleděla a sledovala každý jeho pohyb. Když se konečně usadil do křesla sedla si mu na klín a držela jeho ruku ve své. Schoulila se k němu a on toho využil a obejmul jí. Cítil z ni překypující lásku a teplo to bylo to co potřeboval Ta láska co z Vločky vyzařovala byla to přesně co hledal mládenec u jiných dívek. Kdežto ostatní dívky tímto mládencem spíše opovrhovaly a proto že neměl moc peněz ani o něj nikdy žádná jiná dívka ani doopravdy nestála.

Nyní byl šťastný byl to on a jeho sněhová Vločka. Konečně byl šťastný se svojí sněhovou Vločkou.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Danka

Mám ráda orální sex, dokážu si ho užívat maximálně a na 100%. Zavolej.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 454

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA DANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Lukyn


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury