Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Starý avšak hloupým nazvaným

Nedávno, víte, dalo by se říci blizoučko předchozímu okamžiku, mé osobě někdo položil otázku. Ovšem otázky mohou být vážné nebo jen letmé. Takové otázky které se vás dotknou sotva svými prsty, ty označujeme za letmé a nedůležité. Pokud však položíte tázací větu sobě, je naprosto vyloučené, že tato otázka bude něčím nedůležitá.

A proto musím řešit pro mě tu nejdůležitější otázku, co bude bolet méně a co více?

Rozhodování o věci která je pro vás životně důležitá je těžká, rozhodování o maličkostech je pro mou maličkost ještě těžší. Stejně jako rozhodování o tom, jestli v tomto odstavci použiji další slovo rozhodovat či maličkost. Odhodlal jsem se, že tyto slova už v tomto textu nevyužiji. Jak smutně veselé to je, během diskutování se sebou samým, jsem přišel na odpovědi.

Použiji rozžhavené hřebíky. Ty mršky mrtvé tělo vždy pomalují lépe než dnešní rádoby umělci.

Já se považuji za klasika, uznávám umění které je založeno na poselství a dřině. Ovšem dnešní styl a pokusy o vyvolání té největší reakce, ty jsou při nejmenším trapné. Více za mistra v tomto oboru považuji dítě ve školce, to si kreslí při nejmenším pro svou radost. A hudba? Víte, za mládí jsem po vzoru mého knižního hrdiny pil mléko a poslouchal Beethovena. Dnes už se bohužel buřinky ani modré kombinézy nenosí. Dopadlo to s nimi jako s tím tělíčkem malého andělíčka. Spálil jsem je.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

ReadaN. M


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury