Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Válka SSSR vs USA 1948 - 1951

Píše se rok 1948 a situace ve světě není vůbec dobrá po druhé světové válce začinají američané vyhrožovat jadernou genocidou nejen Sovětskému Svazu ale v podstatě celému světu.Celý svět má strach a proto se každý zástupce každé země sejde v Moskvě kde se jedná co bude.Sovětský Svaz uklidňuje rozrušené národy že na jadernou válku jsou dobře připraveni.Všechno vyvrcholí v srpnu 1948 kdy USA odpálí jadernou raketu na jedno z ruských měst.V tu chvíly dojde Sovětskému Svazu všechna trpělivost co v sobě drželi.Začnou námořní válku s USA.Obě strany se dohodnou že chemické látky nebudou používat.V letech 1948 a 1949 se vede bezpochyb lépe Sovětskému Svazu.V námořních bitvách dominují.V lednu 1950 odpalí USA dalších několik jaderných raket na SSSR.Proto o měsíc pozděj příjde vylodění rusů v USA.Začíná pozemní válka ve které opět dominují Rusové a za 5 měsícu stihnou ovládnout 3 americké státy.USA ale posílá už od roku 1949 do různých světových oblastí (Německo,Fran­cie,V.Británi­e) špiony aby zjistily na čí straně stojí další světové velmoci.Po několika akcích se USA dozvídá že celý svět je na straně Sovětského Svazu.Proto zoufale odpálí několik jadernách raket do Francie a Německa po tomto útoku poskytnou SSSR vojaky pro pozemní válku.10.Prosince 1950 přichází dobytí New Yorku.Válka definitivně končí 1.Srpna 1951 kdy rudá armáda dobude Washington.Tak v roce před 65 lety povedlo Sovětskému Svazu uchovat mír ve světe který USA narušovalo.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Patrick Forsberg


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury