Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Vánoční koleda část 1

original by: Charles Dickens

Byl Štědrý večer roku 1835. V malé čtvrti v Londýně se krčil tmavý chátrající obchod nadepsaný: ´U Scrooge a Marleyho´ V zadní části obchodu se nacházela stejně tmavá, chladná kancelář. V krbu sice dohoříval oheň, avšak nikdo nepřiložil. Kancl byl vybaven dvěma stoly, za nimiž seděli dva muži. První měl na sobě záplatovaný kabát a ještě víc záplatovanější kalhoty. On i jeho rodina byli čestní, ale velice chudí. Druhý byl oblečný ve velice elegantním černém saku. Jmenoval se Ebenezer Scrooge, majitel obchodu.
Dveře kanceláře se náhle rozrazily. Dovnitř vpadl třetí muž. „Veselé Vánoce, strýčku!“ Byl to Fred. Syn Scroogovi mrtvé sestry. Ten mu nevěnoval pozornost a raději kontroloval účty. První muž, Bob Cratchit, něco zapisoval. „Říkám: Veselé Vánoce!“ zopakoval Fred. Teprve teď Scrooge zvedl hlavu. „Jak můžeš být veselý? Podívej se na sebe! Jsi chudý jak kostelní myš.“ odfrkl Scrooge. „Za to ty jsi pořád mrzutý a to jsi milionář! Jsou Vánoce!“ odvětil. Scrooge se zamračil. „Hambug. Vánoce ti peníze nepřinesou. Proč bych měl slavit to, že jsem o rok starší a ani o libru bohatší?!“ Fred jen pokrčil rameny. „Nenechám si tebou zkazit náladu. Na zítra tě zvu na večeři.“ „Vypadni a nech mě být!!“ zařval Scrooge až se stůl zakymácel. Synovec si jen odfrk a odešel. Scrooge vstal a obrátil se k Bobovi. „Předpokládám, že budete chtít na zítřek volno.“ Bob vstal také. „Pokud se vám to hodí.“ „Nehodí! Avšak nemám na vybranou…“ zavrčel. „…Ale hned následující den přijdete dřív a odpracujete si to!“ „Ano, pane.“ Při těchto slovech oba odešli domů.
Scrooge žil v obrovské, dvoupatrové vile, stejně černé a chladné jako jeho kancelář i srdce. Právě jedl talíř polévky, když tu náhle uslyšel zvuky vrzající podlahy. ´Že by zloděj??´ Pomyslel si a nastražil uši. Ty zvuky byli stále silnější, jakoby se jejich původce rychle blížil přímo k němu. Najednou se ozvala hlasitá rána a do místnosti vletěl duch muže uvázaný na řetězech. Byl to Jacob Marley. Scroogův bývalý partner, který zemřel na Štědrý den před sedmi lety. Scrooge se lekl. „Marley! Můj přítel! Jsi mrtvý, co tady děláš?“ Duch se přiblížil. „Přišel jsem tě varovat, Ebenezere. Za svého života jsem byl lakomý a slepý. Zajímal mě jen zisk. Neviděl jsem co je opravdu důležité…“ „Ale dokázal jsi vydělat peníze!“ namítl Scrooge. „Měl jsem se starat o blaho lidí!“ pokračoval Jacob. „O potřeby svích blízkých! I o ty, co to nemají tak snadné! Tyhle řetězy jsem si sám ukoval svojí hanebností! Nemůžu nikde zůstat. Nemám klid. Musím navěky bloudit mezi lidmi a sledovat jejich útrapy. Ty však máš ještě šanci uniknout mému osudu!“
„Vžycky jsi byl dobrý přítel i partner.“ řekl Scrooge. „Co mám udělat?“ Marley si utáhl řetěz až to zaskřípalo a pak pokračoval. „Postupně tě navštíví tři duchové. Prvního čekej zítra v jednu hodinu v noci, druhého následující noc ve stejnou hodinu a třetího další noc úderem půlnoci.“ „A nemohli by přijít všichni najednou, ať to máme z krku?“ odvětil. „Pokud svůj život nezměníš, čeká tě přesně to samé, co mě!!“ Pak se Marley obrátil a stejně, jak rychle se objevil, zase zmizel.

POKRAČOVÁNÍ BRZY
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

theChosenOne


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2024 Ceník - Vaše reklama na Povidka.cz | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury