Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

B Á R A ‎6. ‎července ‎2009

Jednou jsme se domluvili a pozval jsem Barboru Ženčicovou do restaurace.Dali jsme si dobré jídlo i dobré červené vínko.Co jsem ten den snědli už si přesně nepamatuji ale vím,že to co se stalo potom mi navždy změnilo můj dosavadní život.Začalo pršet a Bára se z ničeho nic ke mně přitulila a začala mě jemně opravdu jemně hladit po tváři.Políbil jsem ji.Můj polibek byl vzápětí opětován prudkým polibkem bářiným.Vzplanuli jsme oba a hned.Cítíl jsem uplný horko a pot na čele na nic jsme ale nedbali.Líbali jsme se dál.Věděl jsem že mám Petru ale něco mi v hlavě podvědomě našptávalo zakázané ovoce nejvíce chutná.Už jsem nedbal ani na hlas ani na svědomí a začal jsem se s Bárou mazlit.Byla na mě natisknutá úplně celá a cítil jsem jak se její tělo chvěje.Líbala se semnou jako o život. ,,Pojď zaplatíme si hotel a přespíme tam spolu.To nejde já už jsem bez peněz nemám čím zaplatit.Ale já mám.Já nevím je mi to takový blbý.Ale ne tahle noc chci aby patřila nám dvěma.Prosím pojď…´´Šli jsme tedy do hotelu.Jen co jsme došli bára se ovinula okolo mě a zatoužila po mě.,,Dělej si semnou co chceš – jsem jen tvoje´´.Počkej ale napřed se musím svléknout…Svlékla se do spodního prádla…,,A teď už nic neříkej a jen si semnou hrej.Lehla si na mě a položila si mé ruce na zadek.Začal jsem ji hladit po zadku který měla ukrytý pod černými krajkami svých kalhotek.Sjel jsem jí prsty až mezi nohy a Bára lehce zasténala.Když jsem to udělal znova zasténala ještě o něco hlasitěji.Začala mne prudce líbat a mazlit se semnou.Cítil jsem jak vlhChci tě… svlékla si kalhotky a podprsenku.Vnikni do mě.Chtěl jsem si navléknout kondom ale zadržela ,ě.Bez něj.Proč?Ne že bych ti neběřil ale měla jsi přecejen více partnerů tak se musím chránit co kdyby…?Neboj jsem čistá.Začali jsme se milovat.Bylo to jiné než s Petrou.Bára na nic už nebrala ohled a úplně se přestala ovládat.Měl jsem pocit jako bych prožíval úplně první pohlavní styk s Petrou.Bára už ovšem byla jako smyslů zbavená a toužila po jediném.Dosáhnout orgasmu.Tu se celá nekolikrát prudce prohla já cítil že dosáhla.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Lukyn


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2022 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury