Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

GABRIELA

Mobil začal řvát tak zběsile,až mi spadnul na hlavu.Rozmrzele jsem otevřel oči a zjistil,že je ještě šero.„Co se děje?Hoří snad?”,zeptal jsem se,když jsem uviděl,že volá Gabriela,dcera na-ší dlouholeté kamarádky Eleny.„Ne,neho­ří,ale něco od tebe okam-žitě potřebuji!Budu tam za pět minut!”, vychrlila na mě a zavěsila.
Než jsem se stačil vzpamatovat z toho šoku,už začal drnčet zvo-nek u dveří.Protože jsme při vzájemných návštěvách vždycky chodili bez textilu,nezdržoval jsem se oblékáním a šel otevřít. Vlastně jsme šli oba.Když jsem otevřel dveře,Gabriela se nejpr-ve na mne zadívala a potom za sebou zabouchla dveře.Beze slova sundala šaty,pod kterými už nic neměla a pověsila je na věšák.„Rozhodla jsem se,že mě dnes připravíš o panenství a zavěsíš mi na kundičku tyhle kroužky!”,vyhrkla na mne, aniž by mi dala možnost nějak na to reagovat.Skočila mi kolem krku a přisála se ke mně jako chobotnice.
„Co blázníš,ví o tom tvoje máma?Vždyť máš být ve škole!”,sna-žil jsem se jí od sebe odtrhnout,i když můj ohon byl jiného názoru.Snažil se dostat do toho vlhkého teplíčka a Gabriela se ze všech sil tomu snažila pomáhat.„Dobře víš,že už jsem dávno plnoletá!”, vyhrkla a snažila se napíchnout na můj ocas,který byl stále v po-zoru.
„Tak dost!”,konečně se mi podařilo odtrhnout jí od sebe.„Ty nemáš žádného kluka,že to chceš ode mne?”,udiveně jsem se ptal.„Mám,ale ty to určitě umíš lépe!A jemu jsem ještě nic nedovoli-la!”,už vykřikla.„A kdo by mi zavěsil ty kroužky?!”,otevřela dlaň.„Tak dobře!”,vzdal jsem to a vytáhl z komory stolek,kterému jsme něžně říkali mrdadlo.Jeho horní deska byla polstrovaná,po­tažená koženkou.Postavil jsem ho do koupelny,abych měl všechno v do-sahu.Než jsem se otočil,už na něm ležela a sama dala nohy do držáků.Upoutal jsem jí je,také ruce,i řemeny přes pánev a hrudník.
„Nejdřív tě musím oholit!”,řekl jsem jí,když jsem uviděl toho „bobra“.Namydlil jsem jí a vzal do ruky strojek.Každým tahem se začala objevovat krásná kundička.Když byla krásně hladká,jemně jsem jí omyl.Potom jsem se k ní přisál a vtáhl poštěváček mezi rty.Nejprve začala rychleji dýchat, potom vzrušeně vzdychala a snažila se vycházet mi kundičkou vstříc,ale pouta jí držela pevně. Zpomalil jsem práci jazyka,abych to co nejvíc prodloužil.
„Ááááá!”,začala křičet a do pusy mi vystříknul úplný gejzír jejích šťáv.Nenechal jsem uniknout ani kapičku a pečlivě jí vylízal. Když z ní už nic neteklo,vstal jsem a nasadil žaluda mezi rozevře-né pysky. Pomalu jsem zvyšoval tlak,ale stále jsem se nemohl dostat dál.Začala mírně kvílet a tak jsem trochu povolil,ale vzápětí jsem prudce zatlačil.Cítil jsem,jak něco prasklo,ona vykřikla a už jsem v ní byl až po kořen.Nechal jsem jí,aby si na ten nový pocit zvykla,hladil jsem jí prsa a dráždil bradavky.
Začal jsem ho pomalu vytahovat.Byl krásně zkrvavený a tak jsem ho pomalu zasunoval zpět. Zvolna jsem zrychloval pohyby, až se zase rozkřičela.Cítil jsem,že také já se blížím k orgasmu a tak jsem ho vytáhl.Nasadil jsem ho na zadní dírku:„Ne,ne!”,­začala fňukat.„Neboj se a zatlač!”,řekl jsem a přitlačil.Žalud překonal odpor svěrače a můj klacek,řádně promazaný jejími šťávami, zajížděl dovnitř,až tam byl až po kořen.Zase jsem jí nechal,aby si na to zvykla.
Cítil jsem křečovité pulzování svěrače,které po chvíli ustalo.Začal jsem se pomalu pohybovat a ona,ke svému nesmírnému úžasu zjistila,že jí to začíná vzrušovat.Když jsem přidal prst na poštěváček,zase se ozval její křik.Svěrač jí opět začal pulzovat tak,že jsem to už nevydržel a semeno vylétlo.Nechal jsem ho zasunutého a po chvilce jsem ještě přidal obsah močového měchýře.Překvapilo jí to tak,že se znovu rozkřičela v orgasmu.Když se uklidnila, vytáhl jsem ho a rychle jí natočil k vaně. Byl už nejvyšší čas,protože její tělo se hlásilo o svá práva.Vše,co jsem do ní napumpoval, vylétlo rychlostí blesku.Vzal jsem sprchu,vše spláchnul a pečlivě jí omyl zadeček i kundičku.
Natočil jsem jí zpět,abych mohl pokračovat.Při­pravil jsem si jehly a kroužky,které jsem už předtím naložil do desinfekčního roztoku.Vzal jsem jehlu a natáhl jí malý pysk:„Teď to píchne!”, zatlačil jsem na jehlu,jejíž špička byla asi uprostřed základny pysku. Než stačila kviknout,jehla projela pyskem.Ještě druhý pysk, pomalu jsem vytahoval jehlu a začal zavádět kroužek.Byl dost velký, tak se tam vešel celý malý pysk.Potom jsem zavedl další do druhého pysku a oba kroužky uzavřel. Pokaždé vykvikla bolestí, ale statečně držela,dokud jsem vše nedokončil. Utřel jsem jí těch pár slziček a odpoutal jí.Její první cesta vedla k zrcadlu,kde se dlouho prohlížela…
Za dva týdny znovu přišla,abychom vyzkoušeli,zda má kundičku dobře zahojenou.Dlouho se domem rozléhal její křik,než jsme oba byli unavení natolik,že jsme si potřebovali odpočinout.Lehl jsem si mezi její nohy a začal sundavat kroužky:„Co to děláš?!”, vykřikla.„Neboj,hned uvidíš!”Vzal jsem malý zámeček a začal ho zavádět do otvorů po kroužkách.Když jsem ho zacvaknul, překvapeně na to koukala.„Tohle si schovej!”podal jsem jí jeden klíček.„A tohle dej tomu tvému klukovi!”, podal jsem jí krabičku,ve které byl na řetízku druhý klíček.„Určitě to ocení!”
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Věra

Vystříkej se mi na kozičky a já to pak všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha. Tak jak by se ti to líbilo? A to je jen začátek…

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 458

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Bobr


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury