Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Její matka

Dlouze jsme toto léto souložili se sousedkou na chatě ona třicetiletá vysoká černovláska matka dvou dětí a nositelka poprsí-koz číslo 7,užasná a i zdravě perverzní žena která chtěla mrdat a mrdat.Její matka které je padesát čtyři roků baculka jako dcera ale nositelka koz snad bez čísla to že s její dcerou skoro každý večer i ráno mrdáme zjistila.A tak jedno ráno když jsem čekal na Jitušku,najednou u mě byla ona Růženka jen ze sebe schodila rozepínací šaty a byla nademnou nahá její obrovské kozy se houpaly,baculaté tělo ale pevné bylo neodolatelné,větší pevné břicho ,zaholená kunda,široké pevné stehna i velký zadek a ona se zeptala"co kdyby jsi dnes svého ptáka po ránu ohřál ve mě„,nečekala na odpověď a vzala si ptáka pohonila a kouřila,já jí hladil zadek,po chvilce přestala kouřit a nasedla.Zajel do ní s mlasknutím a ona se nahnula a dala mi své obří kozy a žádala“kousej je"jezdila,já se věnoval kozám,ona slastně hekala"óó to je čúráák"tekla a je ještě žádala „vystříkej jí“.Po chvilce mi kundou mačkala ptáka a já jí vystříkal,ona mě líbala"ano krásně jsi mě mrdal,ale já chci ještě" mi šeptala když zase ptáka honila.Řekljsem jí já to chci ze zadu,ona souhlasila a nastavila,klekla a nastavila zase do ní pták zajel až po kulky a její roztažené půlky mi ukázaky,že i do druhé díry jí lze mrdatnešetřil jsem jí a ona jž velice hlasitě mrd prožívala a pak „jááá úúúž budúú úúúž“stiskla mi v kundě ptáka.Počkal jsem až povolí a jak tekla měl jsem ho mokrého a nasadfil ho na druhou dírku,jak jsem poznal pak díru i do zadku jí snadno zajel.Růža jen hekala „áánóó zmrdej mi zadek,óó´“Bylo moc moc slastné její velké tvrdé půlky a tak jsem jí mrdal.Ona si rukou hrala s kundou,dyž jsem již stříkal a ona hekala,najednou u nás stála Jitka.„Bože vy tady mrdáte,mami ten ocas byl můj.“ Jitka byla taky připravená,že bude mrdat a tak rychle byla nahá.Růža si lehla"Jíťo ten má ocas né pro jednu,ale pro nás dvě"jí řekla.a tak jsme měl obě vedle sebe obložený kozama,Jitka mi honila ocas a žádala o mrdání neptala se a nasedla,nasedla zády ke mě a jezdila,Růža mě hladila a líbala a najednou jsem měl její kundu nad hlavou,krásně tekla a já jí vylizoval a tak si užívala i jitka do které jsem podle jejího přání nastříkal zase plnou kundu semene.Rúžu jsem vylízal.Ta pak po vydýchání prohlásila,že jdem hlídat děti.Nechala nás s Jitkou se kterou jsme se umrdali.Pak mě obě pozvali na okuletní snídani a Růža prohlásila,že ona bude mrdat během dne a Jitka u mě může být celou noc,a tak to bylo dalších čtrnáct dní.Je po létu a já mám novou milenku Rúženku se kterou mrdáme kdykoliv ona nebo já máme chuť,jelikož ona je sama a Jitka s dětmi od nás dvěstě kilometrů.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

richard


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2020 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Porno. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury