Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Moje pacientky

Vždy se mi líbili mladý holky ve spodním prádle nebo v plavečkách. Když mi bylo 15–16 let, začal jsem objevovat kouzlo těchto dívek. Vše začalo s mojí náctiletou sestřenicí. Často jsme se potkávali na chatě, kde bylo spoustu příležitostí si s ní hrát. Ať už v bazénu, ale i na půdě, kde jsme i spali. Hrátky na doktora byly samozřejmostí. Postupem času jsem její tělíčko znal dokonale, ale nikdy víc než osahávání nebylo. Občas se k nám přidala i některá z jejich kamarádek. A to byl asi i ten impuls, co mě přilákal na zdravotní školu, kde jsem se stal pediatrem a zároveň si udělal masérský kurz. A tím pádem o mladé dívky nebyla nouze. I když bych neměl, ale nejraději jsem měl 15 leté prohlídky. Jakmile mě dívka zaujala, nechal jsem jí, ať se vysvlékne do spodního prádla, lehne si na bříško. Vždy se akce opakovala. Dal jsem na stranu vlasy a přejel po páteři až k zadečku. Poté jsem prohmatal svaly na nožkách. Vysvlékl ponožky, zkontroloval chodila a prstíky. To je většinou lechtalo. Poprosil jsem, aby se otočili, procvičil jim nohy, ruce, prohmatal bříško a když jsem viděl, že už jsou dostatečně uvolněné, dovolil jsem asi tak o 5 cm stáhnout kalhotky se slovy, že se jen podívám, jak jim rostou chloupky. Většina z dívek byla čerstvě oholená. To byla zase příležitost pro mě, abych vzal gel po holení a jemně ho vmasíroval na ono místo. Z 90 procent to plnilo mé očekávání. Bylo vidět, jak je jim to příjemné, protože některé zavírali oči, jiná začala rychleji dýchat nebo více uvolnila stehna. To byla vstupenka pro mě. Když jsem dokončil tuto prohlídku a následně při jejím oblékání jsem vyhodnotil, že mají ztuhlé svaly a chtělo by to masáž. A že není problém se domluvit na nějaký termín. Mám přeci jen ten certifikát. Většinou jsme se domluvili na pátek dopoledne. Ten den jsem neordinoval a jim se tak prodloužil víkend, protože jsem jim to jako že doktor omluvil. Vždy, když děvčata přišla, opět se svlékla do spodního prádla. Mezitím jsme si povídali o tom, jak to bude probíhat a co se bude masírovat a kdyby jim cokoliv bylo nepříjemné, ať to řeknou a přerušíme to. Ano, ve většině případů šlo dolů i spodní prádlo a z klasické sportovní masáže se stala masáž zážitková. Ty zkušenější to měli i s prstíkem a ty zatím nezkušené jen hlazením přes kalhotky nebo jen škádlením pod nimi. A i když mi šlo vždy o jediné a to dostat se k její mušličce a alespoň se jí dotknout, ke každé dívce jsem přistupoval individuálně.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Nick


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury