Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Nečekaná trojka - 1

S mojí manželkou jsme spolu už několik let. Ona je maličko starší než já, je jí třicet a mě o čtyři méně, je to krásná žena s oříškovými vlasy, pěknou postavou při každém milování si mohu hrát s jejími krásnými, plnými, pevnými čtyřkami a hlavně s kundičkou, kterou je neskutečně slastné laskat jazykem, prsty, ale hlavně penisem. Pokaždé, když si jí představím, tak mám v boxerkách těsno a péro napnuté k prasknutí.

Přestože už jsme spolu osm let, tak nám sex nezevšedněl, máme jej rádi ve všech podobách a užíváme si jej pokaždé, kdy je to možné. Asi nejraději se milujeme v poloze, kdy je žena na zádech, má opřené nohy o můj hrudník a já do ní krásně pronikám. Musím také napsat, že jsme se rozhodli, že žena vysadí antikoncepci, protože už chceme počít dítě. Dokončila tedy cyklus do menstruace a další prášky už si nebrala. Já se samozřejmě (jako vždycky) nemohl dočkat až jí její dny skončí, protože už jsem byl šíleně nadržený a těšil jsem se, až se budeme milovat. Do té doby jsme byli oba zvyklí, že náš sex končil poté, co se žena udělala, jednou, dvakrát, nebo třikrát, jak měla chuť ve většině případů mým slastným výstřikem v hloubce její kundičky. Teď to bylo trochu jiné, oba jsme věděli, že když budu stříkat do ní, že může otěhotnět a musím říct, že mě ta představa, že do ní stříkám na ostro velmi vzrušovala. U manželky se navíc projevilo to, že už jí antikoncepce netlumila už tak dost velkou chuť na sex, takže byla ještě vzrušivější.

Ten večer jsem myslel na sex už ve sprše… Do obýváku jsem přišel nahý s polostojícím penisem, žena dala také sprchu a přišla také nahá, takže jsem si v tlumeném světle mohl užít pohled na její krásné tělo. Začali jsme se líbat, objímat a hladit po celém těle. Sedl jsem si na gauč a moje milovaná si nasedla na můj už tvrdě stojící ocas čelem ke mě a já tak mohl hladit a laskat její prsa. „Mám to do tebe na konci pustit, když teď už nebereš prášky?“, zeptal jsem se ještě pro jistotu a čekal jsem, že bude souhlasit. Trochu mě překvapilo, když řekla, že ještě ne. Chce prý tak měsíc dva zůstat bez prášků a potom, že si můžu přestat dávat pozor. Užíval jsem si toho krásného, mokrého horka uvnitř manželčiny kundičky a začal přirážet. Ona se pohupovala a vycházela mi naproti, naše pohyby se zrychlovaly a manželčino vzdychání se stupňovalo, za chvíli už jsem na ocasu cítil, že se jí začíná kundička stahovat a pomaličku jí přichází orgasmus. Prudce se napnula, ztuhla, její pochva se začala rytmicky stahovat, a já na kulkách a podbřišku cítil, jak jí teče spousta šťávičky, kterou mě úplně zmáčela. Nachvilku jsem zpomalil, protože už se mi také blížil orgasmus, ale ještě jsem nechtěl opustit rozpálené nitro mé ženy. „Krásně jsi mě zmáčela lásko.“, zašeptal jsem a začal zase zvolna přirážet do hojně tekoucí kundičky. „Dostal jsi mě, to se nedalo vydržet.“, odpověděla a pokračovali jsme v mírném tempu. „To je dobře, miluju, když se uděláš a vytečeš na mě! Už to na mě zase jde, dlouho už to nevydržím.“, odříkával jsem a zajížděl rytmicky pérem do její kundičky. „Jó, to je krásný, jóóó´, jo, jo…“, vzdychala dál žena. Cítil jsem jak se mi přitahují kulky ke kořeni penisu a jak se mi na maximum napíná žalud, ve kterém mě začínalo jemně šimrat. Orgasmus přicházel… Na manželku i na mě. Ustal jsem rychle v přirážení a začal ženě rukou laskat poštěváček. Udělala se skoro v zápětí. Dosedla mi na můj podbřišek a sevřela mi penis ve své kundičce, kde mi ho rytmicky masírovala stahy svého orgasmu. Přestože jsem chtěl, nevydržel jsem a udělal se. Byl jsem maximálně vzrušený, nadržený a protože jsem celý týden, co menstruovala ani nehonil, tak množství semena, které jsem do ní vypustil bylo značné.

„Tys mě vystříkal?“, pozdvihla obočí a nasadila překvapený a pohoršený výraz obličeje. Provinile jsem pokrčil rameny. „Udělala jsi se a já to měl už na kraji a jak jsi na mě seděla, tak už jsem ho prostě nemohl vytáhnout. Tak pro jednou se snad nic nestane, stejně teď těsně po menstruaci nejspíš nemáš plodný dny.“, odpověděl jsem. Začínalo být jasné, že ten pohoršený výraz jen hrála. Rozesmála se. „No, tak to ten jeden, dva měsíce koukám asi moc nedodržíme, co?“ „Ale jo, když budeš chtít, slibuju, že si dám příště větší pozor, ale příště budu nahoře já, abych to mohl řídit.“

Druhý den odpoledne jsme si povídali a jako skoro každý den se rozhovor v žertovných odbočkách stáčel k sexu. Začínali jsme být se ženou dost vzrušení a uvažovali, že bychom se mohli pomilovat. Zazvonil ale někdo u dveří. Za dveřmi stál kamarád a překotně mi vysvětloval, že jel něco zařídit do města a když se chtěl vrátit domů, že jeho auto už nenastartovalo. „No to je pešek kámo, dneska už mají servisy zavřeno. Chceš hodit domů? A nebo varianta , že u nás přespíš a ráno dáš auto do servisu a uvidíš co s tím bude.“ Kamarád byl svobodný a doma na něj nikdo neček, takže zvolil druhou variantu. Z toho ovšem nebyla moc nadšená moje manželka, protože se těšíla, že budeme sexovat. Usmál jsem se na ní a řekl, že přece svého kámoše, spolužáka nemůžu vyhodit, když potřebuje pomoc. Výraz jejího obličeje bych vám přál vidět. Byla to směs kočičí lsti a pohledu, který říkal cosi jako: „No jak chceš, ale když už tu je, tak toho využiju.“ Chvilku jsem nechápal, ale potom mi to došlo. Když jsme před nějakou dobou zkusili trojku s manželčinou kamarádkou (protože jsem moc chtěl zkusit mít dvě ženy najednou), tak mi moje žena tenkrát řekla, že až bude příležitost, že jsem na řadě ve smyslu, abych jí to vrátil, protože ona by zase jednou ráda zkusila najednou dva chlapy.

Věděl jsem, že kamarád žije sám, takže určitě příležitostným sexem nepohrdne. Otevřeli jsme si v kuchyni pivko a zapředli rozhovor. Manželka několikrát prošla kolem nás a vždy se na mě významně podívala, bylo jasné, že si prostě kámoše vybrala a chtěla s ním a se mnou šukat ve trojce. Mezi řečí jsem se kamaráda zeptal, jestli někoho má a jak se mu vlastně daří a tak. On, že nikoho, ale jinak, že se má dobře, až na to auto. Do rozhovoru jsem nasadil těžký kalibr: „Chtěl bys si s náma zašukat ve trojce? Když už u nás neplánovaně přespíš?“ Vytřeštil na mě oči, ale podle toho, že stočil pohled na mojí ženu a na sucho polkl, jsem pochopil, že to poctivě zvažuje. „Jasný, chtěl. Už jsem nešukal ani nepamatuju. Nějak pořád není čas a ta pravá po ruce.“. „O.K., tak jo, ale žena už nebere prášky, dáváme si měsíc na jejich doběh a pak chceme založit rodinu, tak si dej pozor a nestříkej do ní.“

Žena nás poslouchala z vedlejšího pokoje a s předstihem vyrazila do koupelny a dala si sprchu. My dva šli hned po ní. V ložnici jsme si lehli každý z jedné strany k manželce a začali jí každý hladit jedno ňadro. Přivřela oči a lehce vzdychala, jak jsem byl zvyklý, začal jsem jí hladit po kundičce a hrát si s jejími závojíčky a poštěváčkem. Cítil jsem, že začíná vlhnout a za chvíli už téct. A ten večer tekla opravdu hodně. Moje i kámošovo péro už dosáhlo maximální tvrdosti. Nezvyklá situace v nás navozovala velmi silné vzrušení. Manželka vzala prozíravě kamarádův penis do pusy a začala ho kouřit. Bylo jasné, že když dlouho neměl sex, že se celkem rychle udělá a při mrdání by se hůř ovládal. Opravdu netrvalo dlouho a kamarádův zrychlený dech dával tušit, že za chvíli vystříkne. Gentlemansky poklepal ženě na rameno a chtěl penis z jejích úst vytáhnout, ale na ní bylo vidět, že si to užívá a tak jej chytila kolem beder a přitáhla si jej pevně k sobě. Žena ještě několikrát přejela rty po délce jeho ocasu a za hlasitého sténání jí začal stříkat do úst.

Pokračování příště…
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Danka

Mám ráda orální sex, dokážu si ho užívat maximálně a na 100%. Zavolej.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 454

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA DANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 452

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA BLANKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je offline

Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 457

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERCA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Argon


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury