Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Neposlušná školačka

Vždycky jsem se ráda líbila. Proč by také ne? Jsem pěkná holka a jsem potěšena, když mi to lidé říkají. Je mi 19 let, jsem štíhlá, mám krásnou tvářičku a blonďaté vlásky. Hlavně však disponuji velkýma prsama. Krása zděděná bezpochyby po mé mamince. A ráda tyhle svoje dispozice vystavuji na odiv. Líbilo se mi, když na mě kluci ve škole obdivně zírali, zatímco moje kamarádky pukaly závistí. Další z věcí, kterou miluji je sex. Pamatuji si na svou první masturbaci, jak mým tělem proudila rozkoš do té doby nepoznaná. Bylo mi 13 a doslova se mi otevřel nový svět. Musela jsem si ji prstit alespoň třikrát denně, zkoušela si tam strkat různé věci. Ách nádherné období. První sex přišel krátce na to. Já ještě neměla legální věk, ale čekat už jsem nemohla. Stalo se to v létě s jedním kamarádem, byl starší o deset let a řídil Mercedes patřící jeho otci. Jeli jsme se vykoupat a cestou zpátky jsme se zastavili na takové stráni za lesem. Tady v luxusu „jeho“ Mercedesu mě odpanil. Jestli se mi při masturbaci otevřel nový svět tak při sexu to byl nový vesmír z jiné dimenze.
To jen na úvod vážení čtenáři abyste poznali dívku, která vám to píše.
Příběh, který vám chci vyprávět se stal před dvěma lety. Na střední škole jsme měli úplně skvělého školníka. Bylo mu kolem 40, vysoká svalnatá postava. Amatérsky dělal kulturistiku. Velký sympaťák, jeho klidný hlas by se dal poslouchat místo hudby. Vystupování měl také velice na úrovni, k tomu byl i vtipný. Samozřejmě vzhledem k tomu že jsem jaká jsem, začala jsem s ním flirtovat. Pokaždé jsem se na něj hezky usmívala, občas jsem i mrkla nebo si olízla rty. Čas od času jsme chodili místo tělocviku mu pomáhat se školní zahradou, to byla šance si sním pokecat. A já se rozhodně nedržela při zdi. Kraťásky, tílko s výstřihem, aby se měl na co koukat. K tomu jsem se snažila ze sebe dělat takovou nevinnou a naivní holčičku. Jako – já vůbec nevěděla že není vhodné si upravovat podprsenku metr od vás, zatímco se na mě díváte pane školníku.
Jednoho dne jsem přišla do školy asi o půl hodiny později. Normálně jsem zaspala, a myslím tím, že jsem opravdu zaspala, nic sexuálního za tím nebylo. Šla jsem po prázdné chodbě na jejímž konci měl školník svůj byt. Schválně jsem šla tudy i když to nebyla nejkratší cesta do mé třídy. Trochu jsem si pohrávala s myšlenkou, že bych na něj mohla zaklepat, ale bylo mi to trapné, nevěděla jsem, co bych řekla a zase tak šílená taky nejsem. No ale když jsem se chystala zatočit na schodiště, dveře se otevřeli.
„Dobrý den,“ řekla jsem ve vteřině s úsměvem.
„Ahoj,“ mávl na mě. „Tak jsem si říkal, jestli bys měla odpoledne čas? Potřeboval bych s něčím pomoct?“
Srdce mi vyskočilo až do krku. Málem jsem se ani nezmohla na odpověď.
„Jistě, vám já vždy ráda pomůžu,“ vysoukala jsem nakonec ze sebe. „Končím ve tři.“
„Tak se budu těšit,“ odpověděl.
Upřímně mohu říct, že to byl asi ten nejdelší den v mém životě. Každá hodina se neskutečně vlekla. Všechno mi připadalo ještě nudnější a zbytečnější než obvykle. Trochu jsem se i bála, že jsi to všechno jen přikrášluji a, že opravdu potřebuje jen s něčím „pomoct“. Další část mé paranoidní mysli se zase bála, že si to rozmyslí a zruší to. Celý den jsem se proto úplně vyhýbala patru, na kterém bydlel. Nechtěla jsem ho potkat až do odpoledne.
Srdce mi bylo jako o závod, když jsem zaklepala na jeho dveře. Otevřel mi v džínách a tílku.
„Pojď dovnitř,“ vyhrkl ze sebe.
Vešla jsem, kolem jeho masivní těla. V kuchyni na zem jsem si odložila tašku. „Tak s čím potřebujete pomoct,“ zeptala jsem se.
Viděla jsem, jak chvilku váhá. „S čím myslíš, že potřebuju pomoct? Proč si myslíš, že jsem tě pozval?“ evidentně i on uvažoval, jestli tu situaci pochopil správně.
Přemýšlela jsem co říct. Nechtěla jsem tu situaci promarnit. Nakonec jsem si řekla, že jestli mám ze sebe udělat úplnou blbku tak ať to mám rychle za sebou.
„Chcete šukat?“ řekla jsem naprosto bez obalu.
„To si piš, že chci,“ odpověděl s úsměvem. Přišel ke mně, chytil mě za zadeček a zvednul mě na stůl. Začali jsme se líbat. Pomalu jsem mu sundala tílko a odhalila jeho masivní hrudník. Jemně jsem ho pusinkovala, zatímco on si rozepnul kalhoty a vytáhnul svoje péro.
„Už jsi to někdy dělala,“ zeptal se.
„Jo,“ řekla jsem. Rychle jsem seskočila ze stolu a klekla si na kolena. Vzala jsem jeho penis do ruky a začala ho kouřit. Nejprve jsem ho jazykem olízala ze všech stran. Pak si ho strčila jen na kousek do pusy. Poté hlouběji a hlouběji. Rukou mě chytil zezadu za vlasy a tlačil mě hezky k sobě. V pravidelných intervalech na celou délku jeho penisu.
Po chvilce mě zvednul a posadil opět na stůl. Měla jsem sukni, takže stačilo jen sundat moje červené kalhotky a mohl dovnitř. Naslinil si prsty a navlhčil mi kundičku. Poté už se na mě přitiskl a pronikl do mě. Jemně jsem vyjekla. To už následoval další příraz a hned nato další. Hezky do mé sedmnáctileté kundičky zasouval toho svého čtyřicetiletého čůráka. A té se to líbilo, jak tak byla vlhká. Sundal mi tílko a podprsenku, aby se podíval na tu moji chloubu. Chvilku si s nimi pohrál, hezky je mačkal, cucal a líbal. Když se vrátil k zasouvání jeho tempo bylo o poznání rychlejší. Hezky dovnitř ven, dovnitř ven. Až z toho vrzal celý stůl. Oba jsme začali vzdychat, hezky hlasitě.
„Pojď, dám ti to na kozičky,“ oznámil. Klekla jsem si a za vteřinku už na mě cákal. Zhluboka oddechoval, zatímco já si roztírala jeho nadílku po hrudníku.
Dala jsem si u něj sprchu. Vrátila se do kuchyně pro oblečení, ale než jsem si stačila cokoliv obléknout, přišel ke mně zezadu. Rukama mi začal masírovat prsa. Cítila jsem, že jeho penis je zase tvrdý.
„Kam pak bys chodila, ještě pořád potřebuju pomoct,“ líbal mě při tom na krk.
„Chcete další kolo pane školníku,“ řekla jsem roztomile. Otočila jsem se, zvedl mě a odnesl do své ložnice. Položil mě na postel, nějakou dobu jsem se líbali, než mě otočil na břicho a lehl si na mě. Ruce mi natáhl nad hlavu a propletl si svoje prsty s mýma. A už jsem zase cítila jeho péro v mé kundičce. Tentokrát jsem sténala mnohem hlasitěji. Napadlo mě, jestli nás někdo neuslyší, ale zdálo se, že jemu je to jedno. Chvíli mě šukal, pak ho vystrčil na nastříkal mi na prdelku.
Nějakou chvilku jsme spolu jen tak leželi v posteli, když v tom mi zazvonil telefon. Byl v tašce v kuchyni, ale i tak byl slyšet. Volal mi přítel. V tom všem jsem úplně zapomněla, že jsme se měli sejít. Řekla jsem, že jsem doma a že mám zaracha, takže přijít nemůžu. Už jsem byla oblečená a připravená odejít, když ke mně ještě jednou přišel nahý školník. Dali jsem si dlouhý polibek. Klekl si na kolena, hlavu mi strčil pod sukni a kalhotky odstrčil na stranu. Jazykem mi umně lízal kundu. Musela jsem se rukama opřít o kuchyňskou linku, jak se mi podlamovali kolena. Začal si honit znovu tvrdé péro.
„Pojď ještě do pusinky dáme,“ řekl mi.
Klekla jsem si na kolena a přijala jeho semeno do pusy. Samozřejmě jsem spolkla.
Jaký byl můj šok, když přímo před školou čekal můj přítel. Chtěl mě vyzvednout hned po škole, potkal moje kamarádky, které mu řekli, že jsem pořád uvnitř. Řekla jsem, že jsem byla po škole a že jsem ho tím nechtěla trápit. Moc mi to nevěřil. Celou cestu domů vůbec nepromluvil, ani za ruku mě vzít nechtěl. Já ale vím, jak si kluka udobřit. Zrovna jsme míjeli parčík. Chytla jsem ho za ruku a zatáhlo ho za takové křoví. Vyndala jsem mu péro a začalo kouřit. Lehla jsem si na záda do trávy, sundal mi kalhotky a lehl si na mě. Do té doby vůbec nepromluvil.
„Ty jsi v té škole někoho šukala, že jo?“ zeptal se.
Neodpověděla jsem.
„Řekni mi, že si šukala. Chci to slyšet.“
V návalu toho vzrušení to ze mě prostě vypadlo. „Jo šukala jsem školníka. Udělal se třikrát.“
V tom začal přirážet ještě tvrději. Naše těla mlaskala o sebe, jak mě v tom parku mrdal.
„Ty děvko,“ chytil mě pod krkem. „Děvko, děvko,“ zopakoval. V tom mi už stříkal svoje semeno do kundičky. Natáhl kalhoty a odešel, ani na mě nepočkal. Nějakou dobu i ani nebral telefon. Ale já nejsem holka, která se opouští. To já dávám kopačky. Netrvalo to ani měsíc a byl zpátky u mě. A ještě se mi omlouval, že se mi vyhýbal.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Týna

Kalhotky jsou zbytečnost. Mám ráda chození naostro, sex kdekoliv a kdykoliv pro mě není problém. Rozdáme si to spolu, máš na to chuť a není nikdo s kým by sis to udělal?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 459

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA TYNA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Simona

Chci to udělat tvrdě do zadečku! Vůbec se se mnou nemazli a začni mi to dělat do mé kakaové dírky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 455

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SIMONA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Lucie


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury