Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Noční sex s neznámýma

Byla už skoro půlnoc, když jsem se vracela od kámošky, Byla jsem nadržená jako kurva, měl být sex a ti její kamarádíčkové se ožrali jako prasata a nebylo vůbec nic. Najednou mě nekdo chytil a táhl do auta. Lekla jsem se tak, že jsem nevydala ani hlásku. Hodili mě na podlahu dodávky a ujížěli jsme tmou. Neboj užijeme si a pak Tě zase odvezeme. Svlékali mne, osahávali a já tekla jako Dunaj. Z garáže mne vedli po schodech do domu už úplně nahou. Byli 3 a toho jednoho jsem od někud znala, jen jsem si nemohla vzpomenout odkud. Máme Tě přivázat a nebo budeš držet, zeptal se jeden, ale než jsem stačila odpovědět, ten jeden řekl: přivázat, to mě víc rajcuje. Ještě jsem pořádně neležela a už ho do mě jeden rval. Ta kurva je mokrá jako svině, smál se a všichni slyšeli jak to ve mě mlaskalo a já na střídačku pokuřovala ty 2. Když se prostřídali, řekli, že jsem dobrá a že teď přijde na řadu moje prdel. Ne že bych nebyla zvrhlá, ale anál nebyl zrovna můj oblíbený a jejich ocasy nebyly žádní malí pinďíci. Docela jsem se bála a snažila se jim to vysvětlit. Ale vysvětlujte něco nadrženým a pravděpodobně i nadopovaným 3 chlapům. Prořvala jsem to, ale vydržela jsem to. Pak mě pomohli do koupelny a společně jsme se vykoupali a pochcali. Neměli dost. Kouřila jsem a oni zasouvali do kundy i prdele co měli po ruce. Rukoteť od kartáče na záda jsem měla snad až v děloze, ocasy až někde za mandlema a oni je měli pořád jako kámen. Odvedli mne zase do pokoje a rozjeli další mrdanici. Kunda i prdel mě už bolely jako hrom, ale oni se pořád smáli a že to nejlepší teprve přijde. Právě jsem seděla na stole a držela 2 na mučení cecků, když se objevil třetí v obrovkým psem. Klekni čubko, Rexíček se Tě už nemůže dočkat. Křičela jsem nééé, ale přesto jsem už klečela na zemi a snášela přírazy ocasu nadrženého Rexíčka. Začala jsem přirážet a křičela, jo ještě, víc, mrdejte měěěě. Probudila mě facka. Marie co tu blbneš, hudroval manžel, jsi večer neměla dost? Už Tě tu budím snad 10 minut a ty si snad tu kundu sama roztrháš. Otočil se a spal. A já neukojená a nevymrdaná šla dát studenou sprchu.
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Marta

Už jsi zažil sex s nadrženou profesionálkou, která má zrovna chuť na pořádný ohon, který bych si hned vzala do pusinky a pořádně ti ho do sucha vykouřila?

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 453

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA MARTA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Jana


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury