Návrat na hlavní stránku

Povídka.cz povídky psané životem...

Osudný víkend

Osudný víkend (příběh z roku 1983)

To léto jsme z velké části trávili na naší chalupě v Jižních Čechách. Patnáctiletý syn našeho souseda Péťa se díky rozvodu svých rodičů za celé prázdniny nedostal ani za humna a tak nadšeně přivítal každou naši nabídku vyrazit někam na výlet.

Jeden krásný slunečný víkend musel manžel nečekaně strávit doma, aby vyřešil nějaký problém v práci. Vyrazila jsem tedy na chalupu sama. V pátek odpoledne už jsem žádnou extra zábavu nečekala, ale napadlo mne, že na malý výlet na kole by to ještě bylo.

Péťa byl letos doma a tak na moji nabídku vyrazit si na kolech společně nadšeně přikývnul. Užívali jsme si krásnou přírodu okolo třeboňských rybníků, se smíchem jsme se předjížděli a po pár kilometrech rychlé jízdy jsme dojeli k zatopené pískovně. Díky zábavné jízdě jsme si vůbec neuvědomili, kolik uběhlo času a všimli jsme si, že se slunce pomalu sklání k západu. Pískovna byla úplně liduprázdná a její klidná hladina nás přímo zvala k osvěžení.

„Nezaplaveme si?“, odvážil se navrhnout Péťa.

„Nemáme plavky.“, namítla jsem.

„Nebudu se koukat.“, rychle odvětil a v jeho hlase bylo slyšet, že to nemyslí docela vážně…

Opřela jsem kolo o strom, zasmála jsem se a křikla: „Poslední ve vodě platí zítra zmrzlinu.“, a rychlými pohyby jsem shodila tričko, kraťasy, podprsenku a kalhotky a rozběhla jsem se do vody.

Péťa tam stál, jak solný sloup a zíral na mé pevné trojky, dokud jsem je neskryla pod hladinu. Udělala jsem pár rychlých temp, a když jsem se otočila, viděla jsem, že se také rychle svléká a skáče do vody. Nemohla jsem si nevšimnout, že z Péti se pomalu klube pěkný chlap a že holka, která ho jednou bude mít doma, se s ním nudit nebude. Pohled na moje prsa s jeho chloubou pěkně zacvičil.

Péťa byl za chvíli vedle mne a plavali jsme teď tiše vedle sebe. Uprostřed pískovny byl malý ostrůvek s písčitou pláží.

„Odpočineme si?“, zeptala jsem se a zamířila ke břehu. Lehla jsem si na písek a nechala své tělo laskat posledními paprsky letního slunce. Zavřela jsem oči, ale zpod přivřených víček jsem viděla, jak si Péťa sedl vedle mne a mé tělo přímo hltal očima. Jeho klacek už zase stál v pozoru. Hlavou se mi honilo, na co asi myslí a co udělám, pokud se odhodlá k nějaké akci. Najednou jsem si uvědomila, že ho svádím. Rukou jsem si zlehka přejela přes prsa, a pak jsem zamířila dolů, do své lasturky. Lehce jsem roztáhla závojíčky své voňavé prciny a dvěma prsty si promnula klitoris. Vlna rozkoše, která mnou proběhla, mi prohnula tělo tak, že jsem své svádivé kopečky nabídla Péťovi k ochutnání jako na stříbrném podnose. Už neváhal. Pravý prs nezkušeně zmáčkl do dlaně a k levému se přisál jako dítě k matce. Pevnost mé bradavky v něm však okamžitě probudila muže a jeho jazyk začal objevovat mé tělo. Užívala jsem si jeho objevné vzdychání a toužebně jsem očekávala, až se nabaží mých prsou a poprvé ochutná sekrety mojí prciny. Když začal svými polibky klesat přes mé břicho, slyšela jsem jeho přerývaný dech a jemně jsem ho povzbudila tím, že jsem roztáhla nohy, abych mu svou svatyni odhalila pro jeho zvědavý pohled a zašeptala jsem: „Neboj se. Dělej, co ti radí tvé tělo.“ Klekl si mezi mé nohy a cítila jsem jeho pohled. Svými prsty jsem mu ukázala pár pohybů, které mne spolehlivě dostanou do extáze. Sledoval, jak si hraji se svým poštěváčkem a během této vzrušující hry každou chvíli dvěma prsty vklouznu do svého lůna, abych dodala šťávu pro další elektrizující dotek svému poštěváčku. Ten pohled ho vzrušoval. Odtáhla jsem svou ruku a na pár vteřin jsem nechala svou prcinu vystavenou jen jeho pohledu. Stačilo pár okamžiků a ucítila jsem jeho první dotek. Zlehka začal prsty prozkoumávat vnější závojíčky, pak lehce obkroužil vchod do mé štěrbinky, a když zjistil, že jeho prsty lehce kloužou a nic nebrání vstupu do mého lůna, zlehka zatlačil a vydal se prozkoumávat mou jeskyňku. Cítila jsem, jak tápe, a proto jsem zlehka vzala jeho ruku do své a postupně jsem vedla jeho ruku do všech zákoutí, která mu dnes bylo dovoleno poprvé poznat. Když se nabažil zkoumání mého vnitřního světa prsty, sklonil se, aby mne ochutnal i jazykem. Vytryskla jsem mu vstříc, protože dotek jeho jazyka na můj klitoris působil jako dotek elektrické hůlky. Má snaha stát se učitelkou na mne působila jako to nejlepší afrodiziakum.

V jeho tváři se zračilo uspokojení, když sledoval, co se mnou jeho doteky provádějí. Nicméně, jako starší a zkušenější jsem po pár chvílích vlastního uspokojení zlehka odtlačila jeho hlavu ze svého klína a rozhodla jsem se darovat mu něco, na co bude vzpomínat celý život.

Jemnými polibky jsem mu slíbala z tváře nektar svého lotosového květu a vkleče jsem se k němu přitiskla a masírovala jsem jeho hruď svými pevnými prsy. Pak jsem ho zlehka uložila do písku a zasypávala jsem ho tisíci polibků. Klesala jsem níž přes jeho hruď, hladila jsem ho po celém těle a jen ten nádherný mladý stožár, který čněl do výšky jako maják, jsem nechávala čekat. Sténal rozkoší a prosil mne, abych mu to udělala alespoň rukou. Sám se snažil vzít ho do ruky a dostat ven dávku, která už byla připravena vystříknout. Ale já jsem vždy zastavila jeho ruku a dál jsem jemně kroužila svými rty a prsy všude okolo. Laskala jsem jeho břicho, jeho pevná stehna, jemně okusovala jeho koule a sledovala, jak se jeho kolík leskne kapkou touhy, která už dávno vystoupala na jeho vrchol.

Když jsem viděla, že je už touhou celý zaplaven, dlouhým pohybem svých rtů jsem ukryla jeho pevný kolík do svých úst. Vyrazil naproti mým rtům tak silně, že mít ho většího, snad by mě udusil. Stačilo pár táhlých polibků mých něžných rtů, kdy jsem jeho tvrdý kůl objala svými rty a pozvala ho do hlubiny svých úst a jeho křik a sténání doprovodily dlouhý výstřik, který se v několika nádherných vlnách dral do mých úst. Chutnal sladce… byl jako božská mana. Zhroutil se do písku a zprudka oddychoval a šeptal mi do vlasů, že něco tak úžasného si ani nedokázal přestavit.

A to ještě netušil, jaká řada smyslných zážitků ho čeká v soukromí naší jihočeské chalupy během následujícího víkendu…

Píši tu svůj příběh, ale ještě jsem se vám ani nepředstavila. Mojí fotku z té doby jste viděli výše, takže popisovat se nebudu. Jmenuji se Mgr. Blanka Váchová…, tehdy se říkalo promovaný pedagog, měla jsem 31 let a byla jsem 4 roky vdaná ze manžela Miroslava Váchu, který byl strojní inženýr ve vysočanské Kolbence, tedy ČKD. Tehdy jsme bydleli v Praze 9-Hloubětíně v panelákovém bytě 3+1 kousek za kulturním domem Havana a byli jsme v té době zatím bezdětní. Já byla učitelkou na II. stupni ZŠ Ratibořická v Horních Počernicích, kde jsem učila český jazyk a dějepis. Učila jsem tenkrát osmáky a deváťáky…, ano v podstatě stejné puberťáky jakým byl tehdy sousedovic Petr.

Petr měl takový obličej jako holka. Nosil delší vlasy, jak to tehdy bylo v módě. Na krku nějaký náhrdelník z korálků či čeho v černo-bílé barvě. Člověk by řekl, že ten chlapec bude spíše na kluky, protože se přede mnou vůbec nestyděl, nežinýroval a to kluci před dívkami a ženským pohlavím zpravidla v pubertě tak mají. V partě kluků jsou chlapáci, ale když jsou s holkou sami, stydí se, jsou rozpačití, červenají se… To ale Petr ne. Znala jsem jej od jeho 11 let, co jsme tak tu chatu koupili od manželových příbuzných. Kluk se s námi rychle seznámil a sblížil, takže se stal naším kamarádem, tedy více mým, protože manžel se spíš skamarádil s jeho tátou, panem Přibylem. S jeho mamkou už jsem tolik kamarádka nebyla, ona Přibylka byla taková zdrženlivá, nechci říci odtažitá, ale spíš neměla potřebu se mnou drbat o módě, zpěvácích, hercích nebo o práci. Přibyl byl agronomem v JZD a jeho žena pracovala na poště jako úřednice v 5 km vzdálené sousední vesnici, kam jezdívala na mopedu zv. „pařez“. Se ženou měli ještě 12 letou dcerku Jitku, ale ta v době onoho víkendu byla na táboře. Bohužel, Petrův otec si začal románek s jednou o skoro deset let mladší ekonomkou a když to prasklo, nastěhoval se k ní a s manželkou se rozvedl. Barák jí a dětem nechal.

Petr dříve na tábory také jezdil, ale nyní už nemohl, když měl těch patnáct. Po prázdninách měl nastoupit do Třeboně na Střední školu rybářskou a vodohospodářskou: Prý se za tři roky vyučí rybářem a když mu to půjde, udělá si ještě dvouletou maturitní nástavbu v oboru rybářství zakončené maturitou. Na vojnu by tedy šel až ve dvaceti. Měl to dobře nalinkované a protože vím, že on přírod u měl rád a ryby také, tak se to k němu hodilo. Vždy jsem měla ráda mladé, kteří věděli co chtějí a stáli oběma nohama na zemi. Navíc do Třeboně to měl jen 14 km autobusem, tak ani nemusel na žádný internát.

Puberťáci své myšlenky, pocity, trápení i sny před rodiči tají, ale zároveň jim mají za zlé, že se o ně nezajímají. Děti jsou v tomto věku nejisté, o svá tajemství se nedělí ani s přáteli. "Bojí se, aby se příliš neodhalovaly nebo se nestaly snadno napadnutelnými. A někdy se před rodiči také stydí Odcizení je v tomto věku normální. Jde o období, kdy se děti vůči rodičům přirozeně vymezují a jako partnery do diskuze je ze zásady odmítají. "Za těmito únikovými manévry ale stojí touha po lásce. Mladí lidé sice nedokážou projevit své city, přesto však pociťují vůči rodičům náklonnost. Ti ale mají často pocit, že už je jejich děti nemají rády, že jsou agresivní a nevděčné Hledají se a potřebují se najít. Nejdůležitější je pro ně oblíbenost – u těch mladších v rodině, u starších pak mezi vrstevníky. Potřebují být milováni a akceptováni okolím, začlenit se do společnosti a získat uznání. S přibývajícím věkem roste také zájem o druhé pohlaví. Největší strach mají dospívající ze selhání.

„Nesnáším, když se chlap chová jako děcko a vždycky musí být po jeho, bez ohledu na okolnosti,“

S manželem jsme se poznali na plesu v Lucerně. Mě bylo 23 jemu 25 a byl už rok po vysoké, inženýrek. Byli jsme si navzájem tou první opravdovou láskou. Jen jsem vystudovala a odpromovala, začali jsme spolu žít v jednom podnájmu. Když mi bylo skoro 27, vzali jsme se a on dostal od firmy byt družstevní byt. Nikdy jsem nelitovala, že jsem si Mirka vzala, je to skvělý chlap. Miluji ho a nikdy jsem nepřestala. Jenže tak po třech letech manželství, tak nějak od té mé třicítky jsem měla pocit, že jsem o něco přišla, že jsem nenasbírala více zkušeností s muži. Začalo mi i v hlavě šrotovat, jaké by to bylo s nějakým deváťákem. Jak jsem byla spokojena v našem rodinném životě, tím jsem měla větší a větší chuť vyzkoušet sex i jinde. Jednou jsme to nakousli v posteli po milování a i manžel se mi přiznal, že o tom také uvažoval, ale vždy ty myšlenky zahnal. Začala jsem si namlouvat, že pokud v tom nebudou city, tak přece o nevěru až zase tolik nejde. Vždyť s Mirkem jsme pořád spolu. Pak se mi jedna pětatřicetiletá kolegyně ve škole svěřila, že je úžasně vdaná právě proto, že má občas sex i jinde. Prý si užije a ráda se vrací domů ke svému skvělému manželovi a dvěma dětem. To mne dost šokovalo. Ale ona mi řekla, že zná více párů, co to takto mají.

V mých erotických snech obvykle nevystupuje Mirek. Dost často se jedná některé mé žáky.

Poslední dobou se mi zdálo, že se mě snažil svádět. Já vím, v patnácti to ještě není muž, spíš odrůstající dítě s velkým náplavem pohlavních hormonů a sám pořádně neví co se s ním děje. Asi se divíte, proč jsem to udělala, proč jsem mu to dovolila…? Jak říkám, mí pubertální žáci mi leželi v hlavě, ale zase jsem nebyla tak blbá… Vím, co by to pro mne bylo za malér, když bych si s některým něco začala. Kluci jsou chlubiví a ten dotyčný by to jistě dříve či později někomu řekl. To by pro mne znamenalo profesně, společensky i manželsky obrovský problém. Jasně, klukovi by bylo už 15, takže zavřít by mne už nemohli, jenže jako učitelka a asi i jako manželka bych skončila a i tak bych nejspíš dostala nějakou podmínku a s vyučováním by byl konec a o ostudě ani nemluvě. Ne, zato by to nestálo. Jenže tady na chatě s Péťou to bylo jiné. Patnáct mu už bylo, můj žák to nebyl, jeho sestra byla na táboře, takže Petr byl doma jen s matkou.

No, byl ale čas k návratu a tak jsme zase vlezli do vody lomu a přeplavali nazpět ke svým věcem a kolům na břehu, nasedli a vydali se na zpáteční cestu. Nazpět jsme přijeli v půl deváté večer i když stále za světla. Uklidila jsem kolo, v chatě jsem si udělala kávu, pustila si telku a k večeři si dala chleba s paštikou. byla jsem unavená a plna dojmů. Jedla jsem, na cosi koukala, ale přiznám se, ta televize byla jen podružným křovím mým myšlenkám. Proč jsem to odpoledne udělala, Co mne k tomu vedlo? jak daleko bych to nechala zajít nebýt už podvečer? Že by to bylo ze strany manžela byla jakási jistota mnou? To myslím, že ne. Možná ke mě už nebyl tolik pozorný, nenaslouchal mi tolik, ale nebylo to tak hrozné. byl vytížený pracovně a v mezích možností se mnou byl. Vždyť i já měla jako učitelka své povinnosti a někdy si nosila sešity či písemky k opravě domů. Takže emočně jsem nestrádala. na svátky, narozky či výročí nezapomínal a nosil mi květiny, občas mne jen tak třeba v kuchyni objal, dal mi pusu… a ani nedostatkem sexu jsem netrpěla. 3× za týden snad málo nebylo. Ve volném čase, tedy hlavně o víkendech jsme jezdili na chatu, tu a tam jsme šli do kina, do divadla, na večeři či do vinárny, takže Mirek nebyl gaučový televizní pecivál… Mirek byl vždy hodný chlap, nepil, nebyl hrubý ani hulvát. nemohu říci, že bychom se jeden druhému vzdálili. Petr byl taková spřízněná duše, takový trochu můj návrat do pubertálního bezstarostného mládí. Veskrze jsem byla šťastná a přesto jsem najednou riskovala manželství i dobré jméno. Nepoznávala jsem se, jako by to bylo jakési mé sebepoznávání, sebezkoumání, za ním pak kráčející zvyšování sebevědomí, vzrušivý pocit riskování a zažívání něčeho zcela nového, s čímž souvisejí i nové a mnohdy nepoznané emoce. Byla to pro mne taková hra, s tím klukem to byla skutečně jen hra, bez citů a bez lásky, prostě taková hra na nevěrnou ženušku. Byla jsem jakýsi emocionální turista, který místo třeba jógové meditace poznává sám sebe skrze sexuální zážitky s klukem, který není jeho partnerem. Neuvrhá takový životní přístup člověka na roveň zvířeti, které se stará jen o ukojení chtíče a přirozených pudů? Neměla by lidská přirozenost tkvět v něčem vyšším, vznešenějším, úctyhodnějším? Je skutečně celý život jen o zábavě a dělání toho, co je mi příjemné? Tohle se mi tehdy honilo hlavou. Ty myšlenky se mi honily hlavou i když jsem si šla kolem desáté večer lehnout.

Ruka mi vibrovala mezi stydkými pysky a druhá něžně hladila moje rozpalující tělo, které toužilo po milování. Chvěla jsem se pod svými doteky jako by to byly jeho ruce. Ležela jsem nahá na posteli, vlnila jsem se v zápalu vášně a jen v sobě držela to slovo: „vem si mě!“ Něžně jsem si jezdila konečky prstů po prsech a bradavky mi trčely vzrušením jako špuntíky. Stačilo se jich jen lehce dotknout a neubránila jsem se tichému vzlyknutí, jak byly ohromně citlivé. Už jsem nevydržela svojí touhou. Myslím, že vlhkost už ani nebyla vlhkost, ale proudy blaha. Šeptala jsem: „Já už tě tam chci!“ jako by mi to dělal Péťa, na nic víc jsem se nezmohla, nebyla jsem schopná vyloudit ze sebe nic lepšího a výstižnějšího. Měla jsem udělaného uměláka z moduritu a přes něj prezervativ. Nějakých 22 cm délka a 5,5 cm šířky. kdysi jsem si jej tajně vyrobila. Tímto dildem jsem si přejížděla vnitřní stranu stehen. Poté jsem si do pochvy vsouvala jen špičku. Svíjela jsem se blahem… Chtělo se mi řvát, ať už ho tam prostě vrazí, ale přitom to bylo něco úžasného. Pak přišla ta chvíle… Dokonce jsem snad i slintala. Nevím, nedokážu si to vybavit… Projížděla jsem si vagínu tou tvrdou věcí. Naslinila jsem si prsty a pomáhala si k vnějšímu orgasmu. Přišel ale vnitřní, který je mnohem krásnější. Vagína se mi stahovala a já zatínala snad všechny svaly v těle. Chtěla jsem, aby tady ten kluk byl, aby byl ve mě, aby do mě semenil, bezohledně, poživačně, živočišně, aby mi svým semenem zaplavoval dělohu a oplodnil mne. Tento víkend jsem měla ovulaci a byla to ode mne pošetilost, bláznovství, ale i přesto jsem si to přála. Takhle jsem se přivedla k orgasmu jako už dlouho ne.

Kykyrykýýý… kykyrykýýý!!!“ Slyšela jsem ze sousedství kokrhat kohouta. Byla jsem pěkně zachumlaná ve své postýlce a v hlavě si přemítala svůj nádherný sen, ze kterého jsem se nechtěla probudit. Pamatovala jsem si jen střípky toho neskutečného snu. Tvář onoho neznámého byla jaksi v mlze… pouze ty jemné ruce, co se mě dotýkaly po mé hedvábné kůži různě po těle, jak to nejjemnější peříčko, mi utkvěly v paměti. Pak jsem zaslechla zvuk mopedu a hned mi docvaklo, že sousedka Přibylová jede na „pařezu“ do práce. Pošla měla totiž otevřeno od 8–11 hodin.

Mohlo být ta 8 hodin, když jsem konečně vstala. Vysvlékla jsem si noční košili, odhodila ji na postel a nahá jsem šla udělat si své obvyklé ranní kolečko, tzn. záchod, a ve stejné místnosti i koupelna, takže jsem si ošplíchla obličej, vyčistila zuby, pak jsem si asi deset minut zacvičila, aby rozproudila krev a nakonec jsem si vzala na sebe své červené šaty bez rukávů s květovaným vzorem, kalhotky ani podprdu jsem si nevzala a šla si udělat míchaná vajíčka se šunkou a ranní čaj. Otevřela jsem okna dokořán, protože venku byl krásný červencový den. Byla sobota a počasí dávalo příslib parného dne. Přemýšlela jsem, co budu během dne dělat. Dodělala jsem jídlo a najedla se přímo z pánve. Pustila jsem si k tomu tranzistorové rádio. Když jsem dojedla, umyla jsem pánev a lžíci, protože jsem nikdy neměla ráda špinavé nádobí ve dřezu. Chata měla naštěstí 9 m hlubokou studnu a z ní jsme přes čerpadlo v takovém sklípku čerpali vodu. V koupelně byla ale jen studená, kdežto v kuchyni byl nad dřezem takový ten východoněmecký 5-litrový průtokový ohřívač. Pak jsem vyšla ven a s čajem v ruce obcházela chatu i od minulého týdne manželem posekanou zahradu.
Mohlo být asi devět, když se najednou nad živým plotem zjevila Petrova hlava. „Dobrejtro“, pozdravil a přitom se na mne podíval takovým zvláštním pohledem. „Jste hezká, víte to?“ pronesl vážným hlasem. Docela mne tím šokoval. Nevěděla jsem, co na to říci. Najednou se obrátil a šel pryč. Jenže než-li jsem to rozdýchala, byl kousek ode mne. Byl jen ve svých kraťasech z ustřižených riflí, od pasu nahoru nahý. Byl hezký ve své polonahotě, se svými delšími hnědými vlasy, spanilým obličejem… Hleděl na mne svým planoucím pohledem hnědých očí Pak ke mně přistoupil a položil mi ruku na rameno. „Toužím po vás. Od včerejška strašně moc… Teď a tady.“ Neměla jsem slov. Věděla jsem, že se blíží něco, co by se rozhodně nemělo stát. Ale ten jeho toužebný, žádoucí pohled mluvil za vše. V tu chvíli jsem nemohla myslet na nic jiného než na to, že bych si konečně mohla zasouložit s někým jiným než-li s Mírou, Navíc s pubertálním klukem jako jsou moji žáci…

Když Petr viděl, že se nebráním, ani neohrazuji slovně, nesměle mne políbil na rty. Nejprve tak nesměle jemně a něžně, ale když jsem mu tehdy svá ústa pootevřela a vyšla mu vstříc, jeho jazyk se mi prodral vášnivě do úst. Najednou mne uchopil za prso přes šaty. „Péťo…Pe…Petře tady né, někdo by nás mohl vidět!“ odstrčila jsem jej, ale zároveň vzala za ruku a táhla ho k sobě do chaty. Tam jsem popadla spodek šatů oběma rukama a jedním pohybem jsem si je přetáhla přes hlavu a hodila přes židli. Stála jsem tam tehdy před tím klukem zase nahá jako včera v té pískovně. Rozepnul si knoflík i zim riflových kraťasů a stáhl si je společně se slipy Jednou rukou mi zajel v týlu do vlasů a druhou mi lehce položil na prso. Když jsem slastně vydechla, přitiskl si mne k sobě a já na břiše ucítila jeho tvrdou touhu. Kula jsem železo, dokud bylo žhavé. „Pojďme do postele“, pronesla jsem a on se nechal odvést do ložnice. Tam jsem si lehla na postel na záda a Péťa si lehl na boj vedle mne. Přesunul svoje rty na moje pravé prso. Vášnivě mi začal sát bradavku, která pod jeho něžnými polibky okamžitě ztvrdla. Rukou se zároveň chopil mého druhého prsa. Prsty jsem se zaryla do jeho mužných ramen, zaklonila jsem hlavu a slastně zasténala.

Drsnou rukou mi Petr vjel do rozkroku a začal mi mnout vlhký naběhlý hrbolek mojí prciny. Hladil mě tam tak vroucně, jak to můj manžel nikdy nedokázal. Pak mi prstem vjel do mokré a připravené štěrbinky a začal jím ve mně pohybovat. Já žasla nad jeho zručností. Nejprve pomalu, postupně však zrychloval. Cítila jsem, že se brzy udělám.

Začala jsem hlasitě sténat. Poznal, že to na mě jde. Dlaněmi mi roztáhl nohy a hbitým a velice zkušeným jazykem dodělal přesně to místo, kde jsem to potřebovala. S hlasitým výkřikem jsem se mu udělala do pusy. Přesunul se nade mne, opřený o předloktí, koleny se mi vklínil mezi stehna, která mi jimi rozevřela jeho úd se najednou ocitnul na okraji mojí frndy. Rukama sevřel moje vlasy a ztopořeným penisem hledal vstup do mé vagíny. Přiznám se, že mi asi úsměv poněkud ztuhnul, protože jsem to nečekala tak rychle. Ale už ho nešlo zastavit. Přirazil a svým kolíkem si nemilosrdně klestil cestu až k děloze. Já zasténala úžasem, překvapením a hlavně slastí a sama jsem dala kolena hodně od sebe a nohy dost skrčila. Tím jsem se mu nabídla. Bylo to něco dokonalého, něco úžasného, překvapivého. Ucítila jsem ten tupý náraz do své dělohy, do děložního čípku. Jak to ucítil i Péťa, tak hned začal pohybovat pánví. Pronikal do mě celou délkou. S každým jeho pohybem, dovnitř a ven, jsem hlasitě vyjekla. Moje výkřiky touhy se mísily s jeho vzrušeným vzdycháním a s hlasitým pleskáním našich upocených těl.

Projížděl mně rychlými a tvrdými přírazy, které měly stejně rychlý interval po celou dobu mrdačky. Já se cítila spokojeně a měla jsem nádherný teplý pocit v sobě, takové slastné loupání vystupující mi ve vlnách vzhůru páteří. Nárazy jeho penisu na mou dělohu mne nutily ze sebe vydávat nadržené hlasité slastně hekání. Hodně jsem skrčila nohy, chodidla měla ve vzduchu a začala jsem přirážet proti jeho ocasu, který si prorážel cestu až na dno její mojí uspokojované vagíny. Jeho čurák jezdil v mé pochvě sem a tam, já měla zavřené oči, vycházela mu pánví vstříc a vznášela se na vlnách slasti. „Raději… ho vytá…hni včááás!!!“ vyřvávala jsem hekavě, protože nic neberu a Ivoš si pozor dává. „Próóóč??? Já…já chci…na vostro… a… naplnooo!“ vyhekával Petr. „Chci…do…tebeee!!“ „Nééé…né do…mněéé!!! Ne…nebe…ru niiic!!!“ řvala jsem strachy, ale i vzrušením. Čekala jsem, jestli se udělá do mě nebo né. Měla jsem plodné dny a to riziko bylo šílený rajc. Petr ohledy ale nebral. Prostě se do mě udělal. Cítila jsem ty jeho záškuby až na děloze, když do mne semenil. Vyprázdnil do mě obsah svých žláz asi přímo na čípek. Pak jsem cítila, jak se ve mě rozlévá to jeho mužské teplo. Když se zcela vyšťavil, odpadl vedle mě, objal mě a pak jsme ještě leželi na sobě a dýchali. „Teda Péťo… To bylo… Kde se to v tobě bere…?“ řekla jsem mu s blaženým úsměvem na rtech. „Je ti teprve patnáct, ale přiznej se, ty už panic nejsi, že ne? To nebylo poprvý, cos to dělal?“ Petr ale mlčel a jen mi hleděl do očí a pak řekl: „Chci eště zezadu, klekni si!“ To nebyla prosba, ale příkaz mladého samečka a já se překvapena tou přímostí podvolila. Skutečně jsem se na posteli obrátila, klekla si s koleny dost od sebe, jako když jsem to dělala s Mirkem. Opřela jsem se o předloktí a čekala co bude. A nečekala jsem dlouho. Kluk se hned přesunul za mne do kleku, ucítila jsem jeho ruce na svých půlkách i to, jak mi palci rozevřel pysky a už mi ho tam cpal. Projel do mě jako po másle a zase do mě začal bezuzdně přirážet, že jsem sotva dechu popadala. Naše pohlaví mlaskala, jeho břicho o mé půlky plaskalo a z mého slastného dýchání se stalo vyhekávání. Tentokrát mi to dělal už déla, snad čtvrt hodiny a já se stihla dvakrát udělat do orgasmu. Zapomněla jsem na okolní svět a cítila to úžasné tetelivé trnutí ve své pochvě, to jakoby loupání, které mi ve vlnách vystupovalo po páteři až do mozku. Bylo mi všechno jedno, jen jsem si přála, ať mi to dělá do nejdéle a pak ať se do mě zase vysemení. Myslím, že i Péťa se soustředil jen na své pocity. Když to na něj přišlo, zrychloval a zrychloval, až se najednou do mě zarazil celám penisem až po kořen, v údu mu zaškubalo a už to znovu do mne pouštěl. Teprve když se do mne zcela vysemenil a když mu ze mne povadlý pták vypadl, poněkud zrozpačitěl. Ne, nic jsem mu nevyčítala, že mne dvakrát vystříkal. Vždyť jsem mu to dovolila a vlastně jsem to sama chtěla. Když jsme se vydýchali a já se posadila, dala jsem mu pusu a řekla: „Díky, Péťo, ale mohu se spolehnout, že si to necháš pro sebe?“ „Jasně Blani… Můžu ti tykat?“ odpověděl a zároveň se zeptal. „To víš že jo. Když už jsi ve mě byl a něco si do mě vystříkal, tak by bylo asi trapný si netykat. Tvojí mamce a i Mirkovi když tak řeknu, že jsem ti to sama navrhla, že už jsi dost velkej kluk… Ale Petře, měl si ho ze mě včas vyndat, já akt neberu žádnou antikoncepci“, řekla jsem mu káravě. „Vadí to moc? Já musel, Blanko, to se nedalo“, řekl omluvně. „Nic ti nevyčítám, seš v pubertě, mlátí s tebou testosteron, chceš si užít, já jen že zrovna mám plodné dny…“, já na to. „Myslíš, že sem tě oplodnil?“ zeptal se přímo. „To nevím“, pokrčila jsem rameny. „Myslíš, že budeš mít se mnou mimino?“ položil další otázku a já mu na ni neodpověděla. „A co kdybys byla těhotná?“ nedal si pokoj. „No tak to by mě pak rostlo břicho a za devět měsíců bych porodila dítě“, odpověděla jsem mu na to věcně. „A chtěla bys dítě?“ pokračoval ve výslechu. „Jednou jo, ale raději s manželem“, já na to. „A co kdyby to dítě bylo moje, to bys nechtěla?“ mučil mne těmi otázkami. „To bych musela manželovi zalhat, že je jeho… Nerada lžu, ale musela bych mu to zalhat, nevím jak by se smířil s dítětem, které by nebylo jeho?“ řekla jsem po pravdě. „Co odpoledne, pojedeme se někam vykoupat?“ zeptal se a v očích mu zahořely dva plamínky. bylo mi jasné, že mu nepůjde jen o koupání. Měla jsem to odmítnout, na něco se vymluvit, ale jeho mládí a jeho bezelstnost mne dostaly, proto jsem přikývla a jen řekla: „Jo, klidně. Ale už bys měl jít, za chvíli se ti vrátí mamka z práce, aby tě nesháněla?!“ Zvedl se, oblékl slipy a kraťas, načež odešel. Já seděla na posteli, hodiny ukazovaly půl desáté… Co se dokázalo odehrát za pouhopouhou hodinu… Sáhla jsem si instinktivně do rozkroku a tím co mi ulpělo na prstech jsem přičichla. Sperma. Semeno s myriádami spermií… To mne probralo. Nejprve jsem si žínkou u dřezu umyla klín a pak jsem se oblékla, ustlala postel a nakonec jsem vzala do ruky svůj diářík, kam si zaznamenávám menstruace. Začala jsem počítat od prvního dne uplynulé menstruace a vždy mi vyšlo 13. Zatrnulo mi. To znamenalo že dnes nebo zítra jsem v ovulaci. „Co jsem to udělala, proč takhle riskuji manželství?“ ptala jsem se tehdy sama sebe.

Bylo asi půl třetí odpoledne a my s Petrem zase vyrazili někam k vodě. Nejeli jsme už tak daleko jako včera, ale asi jen 3 km k nejbližšímu rybníku. Našli jsme si u něho místo, takovou loučku jako dlaň, odzadu krytou lesem 20 m vzdáleným, z jedné strany rákosím a ze druhé křovisky. Louka, kde se koupalo asi 20 lidí a dětí byla na protějším břehu odkud k nám nad vodou doléhal křik a výskot. Péťa na trávu rozložil deku, vyzul si sandále, sundal si tričko a díval se na mě. Já se rozhlížela po okolí, zda se nikdo na mě nedívá. Zula jsem si tedy také sandále a svlékla šaty. Pak jsem si rozepnula a sundala podprsenku a nakonec kalhotky. Měla jsem plno práce s pozorováním okolí, takže jsem si ani nevšimla, že Petr už je nahý. Dala jsem mu pusu a lehla jsem si bokem na deku, zády k vodě. Bylo to hrozně zvláštní. Každý, byť sebemenší závan větru jsem tam dole cítila. Péťan šel mezitím do vody a já se snad ani jsem se nepohnula, ležela jsem celkem křečovitě. Po nějaké době, když jsem se ohlédla, co Petr dělá, mával na mě z vody, ať jdu za ním. Nevím proč jsem tak najednou potom, co bylo včera a dnes ráno strnula. nevím, snad v tom byly výčitky svědomí vůči manželovi, snad jsem se za to začala stydět, prostě opravdu nevím Petr, když jsem nevstávala a nešla do vody, z rybníka vylezl a když viděl moje nahé tělo, hned mu to v patřičných místech udělalo své. „Co na mě tak čumíš, copak jsi mě eště neviděl nahou?“ já na něj. „Jo, jo, ale…„, zablekotal. „No, tak už mazej do vody, já jdu teda taky“, odpověděla jsem mu. Když jsem tak na něho koukala, jak plave, tak jsem si uvědomila, že i přes ten jeho nízký věk, vlastně právě proto a protože je to hezký kluk jak obrázek, že mne k němu něco přitahuje. Vstala jsem a vlezla také do chladivé vody. Chvíli jsme spolu plavali a taky si trochu zazávodili, kdo vydrží déle pod vodou. Měl dobrou výdrž a vyhrál. "Jestli bude mít ve všem takovou výdrž, tak to mám vyhráno!“ napadlo mne. Vylezla jsem po chvíli z vody a sedla si na deku a roztáhla nohy. Musel to být krásný pohled na moji broskvičku. Petr vylezl tak minutu po mě. Když se přiblížil a podíval se mezi mé roztažené nohy, trochu zčervenal a bylo vidět, jak mu jeho péro zase vystřelilo nahoru. Dělala jsem, že jsem si toho vůbec nevšimla, a zeptala se ho, jestli by mě namazal opalovacím olejem. Já jsem připravila olej a lehla si na břicho. Péťa si vedle mě klekl, vzal opalovací olej začal mi natírat záda. Já jsem ho zatím zpovídala, jestli má nějakou holku nebo ne, když jsem ráno poznala, že určitě nešukal poprvé v životě. Jenže Petr o tom mlčel. Tak jsem to vzala za své a otočila se na záda. Když uviděl zase moje pevné trojky se vztyčenými bradavkami, tak se zarazil… „No, co je? Ty jsi řece už viděl a měl i v rukou…? Tak mi je pořádně namaž, ať se nespálí“, řekla jsem mu. Jak byl nade mnou nahnutý, viděla jsem, že mu jeho péro pěkně trčí. Tak jsem vztáhla ruku a už jsem ho držela. Trochu se zacukal a něco zakoktal. Hned jsem mu přetáhla několikrát předkožku a zeptala se ho: „Tobě se to nelíbí“? „Ale jooooó, ale já už budu střííkaáát, vyrazil ze sebe poděšeně.“ a než to dopověděl, tak jsem si stačila jeho skvost nasměrovat si ho mezi prsa. Byla to pořádná sprška. Vše jsem si pěkně vetřela mezi prsa a Péťa na mne koukal jako na obrázek. Namazal mi bříško a začal na stehnech. Byl dost daleko od mé broskvičky, tak jsem ho musela stále vracet, že tam výš to ještě nenamazal. Věděla jsem určitě, že zase musí mít moji prcinu pěkně otevřenou před očima. Nic jsem nadala znát. Poděkovala jsem za namazání a řekla mu, ať si lehne, že ho taky namažu, aby se nespálil. Lehl si na břicho a začala jsem mu natírat záda, přes zadek až nohy. Když jsem byla hotová, tak jsem mu řekla, aby se otočil. Otočil se tedy a já viděla, jak mu zase stojí péro, ale dělala jsem jako by nic. Namazala jsem mu celý vršek až po pupík. Potom jsem si přešla mezi jeho nohy a namazala zbytek břicha a mířila směrem k rozkroku. Zajela jsem nejdříve jednou rukou na podbříšek. Podíval se na mne. „Lež a drž“ řekla jsem jsem. Jeho ocas trčel přímo před mou pusu. Vzala jsem mu ho nejdříve do ruky, několikrát zapumpovala a už jsem si ho zasouvala do pusy, jak daleko to šlo. Pořádně jsem mu ho začala sát a Péťa se začal kroutit na všechny strany a nahlas hekal. Jednou rukou jsem mu chytila ještě pytlík a pořádně prohrabávala koule. Nevydržel a další velkou dávku semene mi pustil do úst, sotva jsem to stačila spolykat. Jeho semeno mělo takovou zvláštní chuť, asi proto, že mu bylo teprve patnáct! Pořádně jsem mu ho olízala do sucha, ale než jsem skončila, tak mu k mému úžasu zase stál. Sedla jsem si a řekla mu, aby šel ke mně. Postavil se přede mne, vzala jsem mu ho zase do pusy a začala znovu kouřit. Petr stál překvapeně jak solný sloup. Vzala jsem mu ruce a dala je na moje prsa a zakroužila jimi. Péťa už věděl, co po něm chci a já jsem si mohla strčit jednu ruku mezi nohy a dráždit prcinu při jeho kouření. Tlačila jsem taky na poštěváček a začala jsem pěkně hlasitě vzdychat. Najednou mne odstrčil, klekl a už se mi zabořil hlavou do klína a celou prcinu měl na obličeji. Netrvalo to zas tak dlouho a lízal mi ji jak zkušený borec. Začínalo se mi to líbit a z moji píčulky začalo vytékat dost velké množství šťávy. Za chvilku jsem začala hekat a vrtět zadkem a Petr mě dolízal k orgasmu. Zařvala jsem si u toho slastí a protože mě začala prcina svědět, tak jsem si klekla na čtyři a řekla mu, ať do mě zezadu strčí dva prsty aať m. Pěkně jsem roztáhla nohy, aby měl dobrý přístup do ní, zatímco já jsem si jednou rukou mačkala poštěváčka a ten kluk se docela dobře snažil, že jsem si u toho zase zařvala a byla spokojená. Tak jsme se všelijak povalovali, občas on mi hrábnul na prcku, občas já mu vzala do pusy žaluda a tak jsme různě blbnuli. až se tak nějak najednou ocitl ve mě a hned začal s pomalými přírazy sem a tam. Chvíli do mě tak pomalu zajížděl, a tak jsem mu řekla, že už může rychleji a tvrději. Nelenil a poslechl. Začala jsem to slastně prožívat a hlasitě hekat. Ten kluk měl dlouhou výdrž. Já už jsem cítila blížící se orgasmus a byla jsem pořád hlasitější, ale pořád jsem necítila cukání v jeho penisu, aby stříkal. Já jsem již byla hotová, pode mnou flek na dece a Péťa do mne pořád bušil. Za chvíli ale začal také hekat, že už bude stříkat: „Nastříkám to do tebe, udělám ti dítě!!" a mě už to zase bylo jedno. Naopak mne to dohnalo k dalšímu orgasmu a jak jsem mu poševními svaly začala v nepravidelných kontrakcích svírat penis, najednou jsem zase jsem v sobě ty jeho záškuby a to teplíčko. Tak mi to tam všechno nastříkal a za chvilku jsem cítila, jak mi jeho semeno z prciny teče po stehně dolů. Na to jsme se oba zvedli a šli se zase vykoupat, abychom nebyli celí ulepení od semene. Pak, když jsme se vykoupali, tak jsme se natáhli a povídali si různé zážitky. Najednou jsem měla Péťovu ruku zase na prsu a mačkal mi bradavku. Přitom mi zase pěkně zvlhla prcina, a tak jsem vstala a posadila se mu rozkrokem na obličej. Nezbývalo mu nic jiného, než pořádně lízat a vcucávat poštěváčka. Já jsem si při tom hnětla obě prsa a za chvilku jsem dostala krásný mokrý orgasmus, že si Radek myslel, že jsem se počůrala. Musela jsem mu to vysvětlit, jak to je. Ještě chvíli jsme se různě škádlili, a potom jsme usnuli únavou, protože toho bylo opravdu hodně. Asi půl hoďky jsme o sobě nevěděli. Když jsme se probudili, ještě jednou jsme se šli vykoupat a teprve pak jsme se rozhodli vrátit se domů.

Vrátili jsme se na šestou. Rozloučili se a každý jsme si šli do svého. On do domu a já v sousedství do naší chaty.
Udělala jsem si skromnou večeři – olejovky s cibulí a chlebem a tak nějak ze zvyku jsem večer čučela ne telku Zase se mi ale honily hlavou ty výčitky, jak jsem blbá, proč to dělám, že si to Mirek nezaslouží. Spát jsem šla asi v deset večer a vlastně jsem usnula brzy, ani nevím jak.

Když jsem ráno kolem osmé vstala, bylo mi tak nějak blaze po těle a ani jsem už na sebevýčitky nemyslela. Mohlo být půl deváté, zrovna jsem seděla v kadibudce na záchodě, když jsem zaslechla zvuk mopeda. „Kam Přibylka jede?“ položila jsem si v duchu otázku. „Vždyť je neděle, všude zavřeno a i ona v neděli nepracuje…?“

Tak jsem se jen v plavkách začala ochomýtat po zahradě a abych se jen tak nepoflakovala jsem začala mechanickou rotační sekačkou objíždět trávník. Pořád jsem povědomě čekala na Péťu. Pak se nad živým plotem objevila hlava, ale nebyl to Petr, ale jeho matka: „Dobrý den, paní sousedko“, pozdravila jsem. „Dobrý den, mladá paní“, odvětila ona. „Jestli čekáte na syna, tak čekáte marně“, řekla s jakousi ironií v hlasu. Zastavila jsem se a držíc sekačku, pohlédla jsem na ní. „Odjel ráno za svým tátou, mým ex a půjčil si mopeda… Víte, on už řidičák na mopeda má, tak může“ Já stále mlčela a nechápala, proč mi to říká. „Víte, paní učitelko, sem sice venkovská ženská, ale nejsem včerejší… To jak s mým synem kamarádíte je sice pěkné a nevadí mi to, ale hlavu by jste mu motat neměla. jste vdaná a váš muž je prima chlap, určitě si to nezaslouží.“ Byly jsme od sebe si 4 metry a já se nebyla tehdy schopna zmoci na slovo. „Víte, nevrhá to pak na vás dobré světlo… Včera, když jsem byla dopoledne v práci Petr za vámi byl u vás. Měla jste v ložnici otevřené okno… Stará Lindnerka mi přinesla košík višní na zavaření, prý mohlo být tak půl desáté. Jela po cestě a i přes tu vzdálenost od živého plotu, co máte u cesty slyšela z otevřeného okna vaší chaty…no…, slyšela vás, jak tam souložíte. Ona mi to ještě včera odpoledne, když jste se synem byla u vody, hned přijela říci, ale ona si naštěstí myslela, když viděla vaše auto, že to děláte s manželem a já ji v tom nechala, ale mladá paní, já vím, že tu jste sama a vím, jak k vám můj syn vzhlíží. Udělejme takovou dohodu… Já si to nechám pro sebe a o tom, že to vím neřeknu ani Petrovi a vy mu přestanete blbnout hlavu a pak bude všechno v nejlepším pořádku. Prostě co se stalo, stalo se, ale pokud zjistím, že v tom pokračujte, dozví se to váš manžel a i lidi ze vsi. To by se nelíbilo ani jemu, ani vám… Přijímáte můj návrh?“ Asi jsem musela být tehdy celá rudá hanbou, která mne najednou fackovala. „J..jo…ano..sou­hlasím“, vykoktala jsem ze sebe a nejraději bych se chtěla někam propadnout. Uložila jsem sekačku, sedla na kolo a jezdila a jezdila jen tak, abych byla pryč z chaty, pryč od Přibylky. Dokonce i chuť na oběd mne přešla. Musela jsem si tehdy prostě vyčistit hlavu a brát to celé jako pouhý sen. Vrátila jsem se až někdy kolem třetí odpoledne. Poklidila jsem chatu, kolem chaty a ve čtyři jsem sedla do auta a jela domů do Prahy.

Když jsem se vrátila kolem třičtvrtě a sedm domů a uviděla manžela u večeře, kterou sám uvařil, nejraději bych se propadla do země. Vymluvila jsem se na bolení hlavy a ten večer s ním nic neměla. Ty výčitky svědomí byly ohromující. Měla jsem sto chutí mu vše vyklopit. Hlavně jsem se potřebovala někomu svěřit s tím, co jsem provedla.

Mojí vrbou byla moje dlouholetá kamarádka, také učitelka, kterou znám už ze střední školy, ale ona učila jinde. S brekem jsem jí v pondělí vyprávěla, co se mi stalo a hledala u ní pochopení a radu co dělat dál. „Nesmíš nic říct, rači se kousej do ruky nebo odejdi, když ti to pude na jazyk. Přece si kvůli jednomu úletu, který nic neznamenal, nenecháš rozbít rodinu. Musíš se s tím vypořádat sama, to bude tvuj největší trest, Blani. Všechno chce jen čas, uvidíš“ Takové rady jsou sice fajn, ale těžko se to v dané situaci chápe.

Jenže když se něco sere, tak na posraného i hajzl spadne. Potkalo mě velké „ne-štěstí“. Začalo to tím, že jsem za dva týdny po té nedostala jindy naprosto pravidelnou menstruaci. To jsme s Mirkem byly zrovna na dva týdny v Bulharsku. Když jsme se vrátili, tak jsem si pro jistotu zašla na gyndu, no a tam mi řekli, že prý jsem těhotná. Byla jsem v pohodě jen mne trochu bolely prsa. Mirek byl tak nadšen, že budeme mít miminko, že to hned zvěstoval matce a všem příbuzným i našim dobrým známým. Jenže on netušil, že to není jeho dítě, ale Péťovo. Mirkova matka byla blahem bez sebe, že bude konečně babičkou. Ona totiž hrozně toužila po vnoučeti. Vůbec jsem nevěděla, co mám dělat. Samozřejmě jsem se s tím hned svěřila kamarádce. Ta mi poradila, abych to prý vymazala z paměti, že jsem s tím klukem měla sex a abych si vsugerovala, že to dítě je stoprocentně Mirkovo. Jenže jak jsem měla vygumovat z paměti Petra a nemyslet ani na něj, ani na to coby kdyby. Prý nemám zbytečně ničit tolik životů svým přiznáním, radila mi kamarádka. „Víš kolik chlapů vychovává dítě který je biologicky někoho jinýho a nikdy se vo tom nedozvěděj!? Hele, Bláňo, neber si to tak! Důležitější je, kdo bude tvoje dítě vychovávat a né čí spermie tě voplodnila…!“ To byla její slova.

Protože jsme jezdili dál na chatu, aniž Mirek co tušil, tak jsem jednou v nestřeženém okamžiku, kdy jsme v takový podmračený podzimní den šli na houby Petrovi řekla, nás tehdy v tu sobotu slyšela paní Lindnerová, že si ale myslela, že to se mnou souloží manžel, ale že to řekla jeho mamce a ta si z toho hned odvodila, že jsme to tehdy dělali spolu my dva. Pak jsem mu řekla, že se s ním nemohu dál kamarádit, protože mi to jeho máma zakázala pod hrozbou, že budeme-li v tom pokračovat, řekne to Mirkovi. Petr byl smutný, ale pochopil to. Pak jsem mu řekla o svém těhotenství, ale okecala jsem to, že jsem otěhotněla až s manželem v Bulharsku. I z toho byl smutný, ale stejně si myslím, že v jeho očích byly jisté pochybnosti.

Je to už dávno, dlouhých 37 let. Dnes jsou naše děti, dvojčata Mirek a Blanka ženatý a vdaná. On je oční lékař, ona inženýrka ekonomie. Je mi 68, jsem v důchodu a už čtyřnásobnou babičkou. Manžel do dnes neví, že naše dvojčata nejsou jeho, ale sousedka Přibylová, když viděla naše mrňavá děcka pochopila. Svým způsobem jsem byla ráda, že jsme si s manželem chtěli pořídit v Klánovicích dům a že vedle půjčky od banky jsme byli nuceni prodat i chatu. Znáte to, sejde z očí, sejde z mysli.

Fanyn
Sponzorovaná sekce:
Máš nejraději, když si tě slečna vezme pěkně do pusinky a krásně tě vykouří nebo dáváš přednost klasice či perverzním hrátkám? Zavolej nebo pošli sms některé z nás, svěř nám své tajné představy a užij si s námi parádní sex po telefonu teď hned.

je online

Veronika

Máš to rád do obou dírek? Já ano a pokud máš kamaráda, nebudu proti když se přidá. Ráda si to rozdám s oběma.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 456

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VERONIKA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je offline

Sofie

Jsem přitažlivá čertice se sametovou kůží a nejraději to mám zezadu. Nejlepší bude, když se mi vystříkáš na záda a já pak nebudu meškat a vykouřím tě do poslední kapičky.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 451

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA SOFIE text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

je online

Vendula

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť.

Milenkou ti budu na

909 555 555

a po vyzvání zadej kód 450

(Cena 55 Kč/min.)

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:

DIVKA VENDULA text zprávy... na číslo 909 55 35

(Cena 35 Kč/SMS)

Zobrazit další dívky

Cena hovoru je 55 Kč/min, cena 1 sms v sms chatu je 35 Kč. Sex po telefonu a chat je určen pouze pro starší 18 let. Technicky zajišťuje TOPIC PRESS s.r.o., info@topicpress.cz, www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Fanyn


Sex po telefonu
TOPlist

Povidka.cz | Copyrights 2021 Reklama zde | info@povidka.cz

Povídka.cz - hostováno u Mujhost.net. Máte miminko a nevíte co s ním? Zkuste JakNaMiminka.cz. Profesionální vystavování faktur: Faktura online faktury